Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על בנים ועל בנות - שאלות על מין בטוח

אאוץ
שימו לב! השרשור הזה בן 4086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החצי שקל שלי: לגבי מין רגיל - בלי גומי אין כלום. פיתחתי לעצמי משמעת עצמית, כשגם שהיא מאוד מאוד רוצה ואני לא מכיר אותה בלי גומי לא עושים כלום. יש אחר כך את יד ימין בשירותים אם זה ממש ממש מעיק.

לגבי אוראלי - יש סיכוי להידבק בכל מחלת מין אפשרית. גם אם יש לה הרפס השפתיים, והיא מבצעת בך אוראלי - המסכן יידבק וישרוף לך עד שאתה תצטער שהיא ירדה לך.

לגבי אנאלי - שם יש כמות חיידקים מטורפת (קוליפורמים צואתיים ושאר מזיקים) שאתה לא רוצה לפגוש בחיים. מעבר יחיד בין הנ.צ. האחורי לקדמי עלול לגרום לדלקות חמורות. מניסיון (של האקסית).

וברוח השרשור - למי מכם אבא או אמא או שניהם עשו שיחת נהלים בנושא בגיל ההתבגרות? :lol:

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי תולעת ספרים אז ההורים שלי פשוט דאגו להשאיר ספרים על התבגרות ומין וידעו שאני אקרא אותם.

בנוסף יש להם חוש הומור חולני אז הם היו מושיבים אותי מדי פעם עם כל חברה חדשה שהייתי מביא הביתה ועוברים על "הכללים".

בגיל 15 הם נתנו לי מיטה זוגית כי זה אידיוטי ללכת למלון ועדיף לעשות דברים בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוסאומו, אני בגיל 15 הייתי בישיבה תיכונית...לומד גמרא בבוקר ושומע משינה בערב..:evil: נעורים עשוקים..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוסומו, אני בגיל 15 הייתי מקיים מסיבות רבות משתתפים במקלט שהיה לי ולעוד 3 חברים

עם כל ההתהוללות שהלכה שם השרשור הזה מתחיל להפחיד אותי :shock:

אגב אני חושב שהמגזין ראש 1 עם הטור הזה של השאלות מין לילדים בני 10 עד 12 מאד מתאים :D

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...יש אחר כך את יד ימין בשירותים אם זה ממש ממש מעיק.

... המסכן יידבק וישרוף לך עד שאתה תצטער שהיא ירדה לך.

לגבי אנאלי ...מעבר יחיד בין הנ.צ. האחורי לקדמי עלול לגרום לדלקות חמורות. מניסיון (של האקסית).

תודה ששיתפת אותנו בנסיונך העשיר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מעניין בפן האוראלי, ולא, אני לא אוכל תות-ה של אף אחת. היא צריכה להיות זוגתי בשביל זה.

פירלטטתי עם בחורה חמודה, נורא אינטלגנטית. באחד השיחות היא פולטת שבנשיקה הראשונה שלה הדביקו אותה במחלת הנשיקה.

ומסתבר שבגלל המידע הזה אני בתת מודע לא אישרתי לעצמי להמשיך. ורק בדיעבד אני מבין שזה בגלל משהו שהיא אמרה לפני שנתיים.

אנו עוד בקשר אגב.

אני פוחד לנשק אותה אפילו :roll:

היא מצידה אומרת שמחלימים עם זה ולא מדביקים יותר.. וברשת לא מצאתי הגדרה מדוייקת שתפטור אותי מהתלבטויות.

זה כמו הרפס?

היא צודקת, אם החלמת, אתה לא מדבק במחלת הנשיקה.

שנית, ברגע שהיה לך, אפשר לקבל עוד פעם, אבל מאוד מאוד נדיר שזה קורה, כך שהיא מהווה פחות סיכון עבורך מנשים שלא חלו בזה בעבר.

אמנם קוראים לזה מחלת הנשיקה, אבל אתה יכול לקבל את זה מכל רסס רוק, כמו מישהו שמדבר איתך, מתעטש או משתעל. לאור זה, לא הייתי מייחס סיכון מיוחד לנשיקה. אם אתה עדיין דואג, אני מציע לחיות את החיים על פי תורתו של רבי פרנקוס כפי שהיא משתקפת בשרשור הקקי, ולהיות מהמהדרין שבמהדרין.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת הפחיד אותי, בכל זאת כל אחד ניסה מתישהו אז איך עושים את זה בדרך הכי בטוחה שיכולה להיות?:oops:

קוראים לבנצי, הוא יעשה את זה במקומך (הוא כמו צ'אק נוריס, חיידקים מפחדים ממנו).

קשה קשה.. אחרי שהייתי במקום טהור קשה לחזור למקום מלאכותי.

אני כבר לא רואה טעם להפעיל קסם על בנות.

אני מתנזר.

חביבי,

אתה לא צריך כוס (שתייה), אתה צריך סיבוב קברי צדיקים, מעיין לטבילה והטהרות באיזה חור בצפון הארץ ואתה מסודר....

אם הייתי חבר טוב שלך הייתי דואג שיהיה לך אקט כל כך מלוכלך שכל שרשורי בנצי לאחר מכן ייראו טהורים כמו המשיח רכוב על חמור לבן....

:lol:

חוץ מזה, הרפס זה ההשראה לסרט "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון", רק שבמקרה שלו זה "אני זוכר למי ירדתי בקיץ האחרון.....אישה מזוהמת....".

:)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי חבר טוב שלך הייתי דואג שיהיה לך אקט כל כך מלוכלך שכל שרשורי בנצי לאחר מכן ייראו טהורים כמו המשיח רכוב על חמור לבן....

"מועדון החברים" שבכניסה לנמל ת"א יכול לספק פתרון מצוין... :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנזר.

אל תתנזר - תסנן טוב ותלך על מונוגמיה סדרתית, גם אם לא מחוייבת. עדיף כמה חודשים עם מישהי שאתה כבר יכול להמשיך איתה אחרי שהוכחתם ניקיון בקטריאלי מ-10 מפגשים מזדמנים, מוגני לאטקס.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לבנצי, הוא יעשה את זה במקומך (הוא כמו צ'אק נוריס, חיידקים מפחדים ממנו).

צ 'מע.. הקטע עם בנצי והזקן הצרפתי האדום עוד מהדהד לי בראש. :?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי הייתי שמח לדעת "עשה" ו"אל תעשה". ואם אפשר הסבר על הסיכון.

בגדול? עשה, וכמה שיותר. :cool:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מועדון החברים" שבכניסה לנמל ת"א יכול לספק פתרון מצוין... :-D

בהנחה ואתה מדבר על הפוסיקט, מסכים איתך, פתרון מצויין להרבה "בעיות".

הבאתי לשם כל אחת מהחברות שלי לשעבר......:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...