Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על בנים ועל בנות - שאלות על מין בטוח

אאוץ
שימו לב! השרשור הזה בן 4086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצד שני, אתה יכול להדבק גם ממין אוראלי שאת מבצע בה (אם לצטט את בנצי והחתימה שלי "אוכל לה את התותה") שכן אתה בטוח תבלע חלק מההפרשות (וואו זה נשמע רע).

זה קצת הפחיד אותי, בכל זאת כל אחד ניסה מתישהו אז איך עושים את זה בדרך הכי בטוחה שיכולה להיות?:oops:

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שרב הפרו ורבו יגיע , זה מה שאני חושב .

אם אין לך מספיק משמעת , תמיד תחזיק קונדומים , יש בחורות שאי אפשר להגיד להן לא .

אם אתה משתכר בהגזמה , אל תפסיק לבדוק שהוא עדיין מחובר אלייך .

מה שלא יהיה , רק אתה מלביש ומוריד אותו .

לא מכיר? שלא תעיז להשאיר לה את הקונדום בפח\על הסיפרייה - לאסלה או פינוי .

היא יכולה להראות לך מחסן של גלולות , אתה לא נוגע בלי קונדום .

אגרסיביות מוגזמת קורעת את הקונדום או מפילה אותו אם הזויות גישה מוגזמות .

זה לא משנה אוראלי או לא , תמיד יש סיכון למחלות , לא נתקלתי ולא רוצה להתקל - אבל פצעים , צבעים , וריחות > לא נוגעים .

אם אתה מתכוון לראות אותה שוב , מה שלא יהיה אל תעשה מעברים בין שביל הגישה האחורי לשבילים הקדמיים , הדלקות שתסדר לה לא יהיו טובות גם לך .

בסה"כ זה אמור להיות כייף , כמו נהיגה תקפיד שהצמיגים תקינים ותן אחיזה :-D

לבחור עם הטרקטורון , אם אתה לא שולח אותה לבדיקת מעבדה אין בטוח :lol:

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מעניין בפן האוראלי, ולא, אני לא אוכל תות-ה של אף אחת. היא צריכה להיות זוגתי בשביל זה.

פירלטטתי עם בחורה חמודה, נורא אינטלגנטית. באחד השיחות היא פולטת שבנשיקה הראשונה שלה הדביקו אותה במחלת הנשיקה.

ומסתבר שבגלל המידע הזה אני בתת מודע לא אישרתי לעצמי להמשיך. ורק בדיעבד אני מבין שזה בגלל משהו שהיא אמרה לפני שנתיים.

אנו עוד בקשר אגב.

אני פוחד לנשק אותה אפילו :roll:

היא מצידה אומרת שמחלימים עם זה ולא מדביקים יותר.. וברשת לא מצאתי הגדרה מדוייקת שתפטור אותי מהתלבטויות.

זה כמו הרפס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת הפחיד אותי, בכל זאת כל אחד ניסה מתישהו אז איך עושים את זה בדרך הכי בטוחה שיכולה להיות?:oops:

מה יש לפחד? לקחת אוויר... צוללים!!! זה לא מלכודת עכברים שתתפוס לך את הלשון או משהו.

המצרכים הדרושים:

ס-ב-ל-נ-ו-ת

לשון

אצבעות (בלי ציפורניים בולטות, גזוז ושייף קצת)

חובה גילוח לפני (שלך, אבל גם שלה יכול להיות סבבה :twisted:) ויאללה בכיף.

אם הפחד שלך הוא מלבלוע קצת מיצים, אין לך מה להתבאס ואין מה לדאוג. גברים מתלהבים שהאשה בולעת? מה יש, תבלעו גם קצת אתם!!

בכלל אחרי שהאישה מבצעת בך אוראלי, תן לה לנשק אותך, בקטע של "אני מבין מה דחפת עכשיו לפה, ואני מאוד מעריך את זה עד כדי כך שאין לי בעיה לחלוק איתך את זה"

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתגלח, רק מקצץ, ומעולם לא שמעתי טענות. למרות שאני לא בדיוק גנדאלף.

הבעיה עם לבלוע מיצים היא לא לבלוע מיצים... היא להדבק במשהו על הדרך. נשמע כאילו זה אפשרי. אולי מישהו (ספריאל?) יכול ללבן עניינים?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת אלי?

התשובה פשוטה מאוד וחד משמעית - כל מחלה המועברת במין יכולה לעבור גם במין אוראלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק, מין מזדמן, רק עם קונדום, אפילו אם הבחורה אומרת לך: "אני רק רוצה להרגיש איצי ביצי ואחרי זה נשים קונדום", תשכח מזה, תחשוב על הסרטים שיעברו לך אח"כ בראש מהאיצי ביצי הזה אם יש לה איידס או מחלות אחרות. אל תקח סיכון עם החיים שלך.

עם כל הכבוד ויש כבוד ברוב המקרים זה הבחור שמבקש לעשות בלי בשביל להרגיש איצי ביצי.

בשם האב, הבן ורוח הקודש אחד השירשורים המוזרים לאחרונה.

לפותח השירשור, מה שאני יכול להמליץ לך בתור אופנוען זה שתתן למנוע להתחמם לפני שאתה פותח את השסתום כוח שלך.

ותוך כדי שאתה מעלה את הסל"ד, תמיד תשים לב ללחץ השמן ולחום, אחרת אתה עלול לשפוך (מנוע).

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

- מי שממיין, לא מזיין, אלא הם יש לו נתונים שמאפשרים לו לסנן.

- אין מצב להרטיב את הקצה בלי גומייה. אלא אם זה אוראלי. אין מצב. פשוט לא יקרה. אם אני סובל למטה, לפחות יהיה כיף למעלה.

- גומי זה הדרך של כל הנשים להתנקם במין הגברי.

- צריך להמציא חומר סיכה עם קוטל חיידקים, זה כבר יסגור את הפינה.

ואם עוד לא אמרתי, גומי זה השטן.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו (ספריאל?) יכול ללבן עניינים?

אצל ספריאל אין אולי, אצלו הכל בטוח. ולמי שלא מאמין, הנה תמונה שלו:

gjzt2wymzucz.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת אלי?

התשובה פשוטה מאוד וחד משמעית - כל מחלה המועברת במין יכולה לעבור גם במין אוראלי.

מקריאה של הודעות רבות הנחתי שזה נופל תחת תחום ידיעותיך.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

- מי שממיין, לא מזיין, אלא הם יש לו נתונים שמאפשרים לו לסנן.

- אין מצב להרטיב את הקצה בלי גומייה. אלא אם זה אוראלי. אין מצב. פשוט לא יקרה. אם אני סובל למטה, לפחות יהיה כיף למעלה.

- גומי זה הדרך של כל הנשים להתנקם במין הגברי.

- צריך להמציא חומר סיכה עם קוטל חיידקים, זה כבר יסגור את הפינה.

ואם עוד לא אמרתי, גומי זה השטן.

איזה נתונים? יופי? לא צריך יופי כדי להיות מגנט בחורות.

תגיע למקום עבודה עם יופי רגיל ולא מייקל לואיס ותדבר כמו שצריך תמשוך בנות כמו זבל.

חבר ערס פעם אמר לי משפט שכל כך נכון: "תשים עליה עין תשים עליך זין, תשים עליה זין תשים עליך עין":lol:

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מבצע בה?

אני עדיין מנסה להבין אם זה מדליק אותי, או מגעיל אותי.

כי חלק אחד ברור לנו, זה "בה", כלומר מר בחורה.

הצד השני הוא קודם "את", ואז נהיה "מבצע", מישהו יכול להמחיש עם תמונה?

אני אענה ברוח השרשור: התפלק לי :lol:

לך ולשאר מודאגי האוראלי אגיד רק שזה בדיוק אותו דבר כמו מין רגיל: אם נוזלים שמכילים נגיף כלשהו (גם אם היא חולה בשפעת דרך אגב) חודרים למחזור הדם שלך דרך פצעים בחלל הפה או מערכת העיכול (עד הקיבה, ששם הרבה יותר קשה להם לשרוד בגלל החומציות הגבוהה) יש לך סיכוי להדבק.

כנ"ל עם נשיקות.

בגלל זה במין מזדמן, לפחות מבחינתך, תדאג שאלייך לא נכנס שום דבר. ובכלל רצוי בלי מגע "בשר על בשר".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...