Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אני לאמככ מבין את מי שנאחז בזה שלא מצאו את האשמים ברצח המשפחה הזן. מה מפריע לכם? אתם לא מאמינים שיהודים מסוגלים להרוג אלא אם זה מלווה ברעד קל בכנף? הנזק ההסברתי?

גם יהודים סמולניים מדי שמתווכחים עם חבריו של הצל ואנשים אובים אחרים זוכים לעשרות איומים בפייסבוק ומקומות אחרים. אלימות או איומים באלימות כנגד לא ימניים או לא יהודים זה לא דבר שלא בשגרה בארץ. כבר די הרבה שנים.

מאמינים ועוד איך, בדיוק כמו שרצחו את הנער ההוא. מה שכן, בניגוד לאותו מקרה שנחקר ונמצאו שם האשמים - כאן לא. לך זה לא מפריע להנות מחזקת האשמה, לי זה לא מפריע להנות מחזקת החפות. מה טובה דעתך מדעתי במקרה הזה?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3648

• m3x7r3m3

2926

עונש מוות למחבלים אינו מעשי. אם יהיה, המחבלים ינטרלו אותו על ידי חטיפת בני ערובה והריגתם אם יבוצע עונש מוות זה. כך בדיוק האצ"ל תלה את הסרג'נטים הבריטים. לאחר תליה זו, הבריטים הפסיקו גזרי דין מוות ללוחמי מחתרת שנתפסו.

אגב, הבריטים ידעו שהאצ"ל ינסה ללכוד חילים בריטים כבני ערובה, וקבעו הסדרי בטחון חמורים, כאשר אסור היה לחילים הבריטים לצאת מהבסיס. אלא ש 2 הסמלים הבריטים הפרו את ההוראה ויצאו מהבסיס כי הם היו מודיעים של ההגנה. (אחד מהם היה יהודי).

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאמין שיהודים מסוגלים להיות מחבלים, אז דעתי לא טובה מדעתך.

הבעיה היא לא עם הוכחת האשמה, הבעיה היא עם אנשים שמאחלים מוות לערבים כל 5 דק', ואז מתקשים להאמין שמישהו באמת מיישם את זה מדי פעם, שלא במסגרת פעולה צבאית, כמובן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודים היו מחבלים, לא פחות קטלניים (פרטיזנים, מחתרות). הבעיה היא עם נקיטת הצד שלך, שלא יותר טובה מהאחרים, לפחות לא במקרה הספציפי הזה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oryo שאני כותב "דובר על עונש מוות לטרוריסטים" אני מתכוון להצעת החוק (המפלה) שהוגשה בכנסת. לא אני זה שחושב שיש הבדל בין רצח לרצח אלא המחוקק (שאחד ממציעי החוק ומי שהוביל אותו, כבר הספיק לפרוש מהכנסת).

ולשאלתך מה מפריע לי? כמובן שעצם המעשה.

עם זאת מבלי להוריד כהוא זה מעצם המעשה, יש הבדל בהשלכות שלו: רצח שנעשה בידי פלוני ומשפיע על המעגל המשפחתי הקרוב והכואב של הרוצח והנרצח, שונה בהשלכות שלו מרצח "מייצג" שמשפיע על אוכלוסייה גדולה, מדינה, יחסים בין לאומים, על השתלשלות היסטורית ושנעשה כרצח בשם קהל גדול/חברה ולא (רק) ממניעים פרטיים. אם כבר מדברים על כך, אז הראשון שלטעמי היה "ראוי" לחקיקה מיוחדת של עונש מוות (33 שנים לאחר אייכמן) היה יגאל עמיר.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עונש מוות לג'יהדיסט שכבר תכנן למות תוך כדי רציחת יהודים זה לא ממש עונש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4699730,00.html

אולי הסוף לספקולציות:

לפי הידיעות האחרונות באתרי החדשות, שר הביטחון מצהיר שידוע מי המחבלים ששרפו את המשפחה בכפר וכי אלה יהודים אבל לא חושפים אותם כרגע בכדי לשמור על המקורות...

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בקישור לא רמוז שמדובר ביהודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לי אישית עוד לא יצא לראות את התוכנית, אבל בקשר להטייה הפוליטית שלה נכתב בפייסבוק של דעת מיעוט:

1. הטייה פוליטית

כפי שציין גיא רולניק לא פעם ולא פעמיים בטוריו, נושא קבוצות הלחץ הוא חוצה מפלגות - ההבדל היחיד בין מפלגות ימין ושמאל הוא סוג קבוצות הלחץ שהן משרתות. בישראל למשל השמאל מחובר לקבוצות לחץ כגון החקלאים וההסתדרות, בעוד שהימין מחובר לקבוצות לחץ אחרות, כגון המתנחלים או וועד העובדים של התעשייה האווירית (דרך חיים כץ), ולשתי המפלגות יש קשרים עם כל מני טייקונים, שמהווים, בנפרד או ביחד, קבוצות לחץ משל עצמם.

ראיון עם יוצר הסדרה דורון צברי מעלה שהוא שייך באופן מובהק לשמאל, כמו גם דני גוטווין, ירון זליכה תמך בזמנו במצע הכלכלי של שלי יחימוביץ', וגיא רולניק הוא למעשה היחיד בחבורה שאינו מזוהה חזק עם מחנה השמאל. על כן, השאלה המתבקשת היא זו: האם הם מתכוונים לתקוף גם את קבוצות הלחץ של השמאל? האם הסדרה תעסוק בחקלאים המנסים למנוע את פתיחת המשק ליבוא ואת ביטול הקרטלים החוקיים שלהם? האם היא תעסוק בוועדי העובדים שמונעים תחרות בנמלי ישראל, בין הבנקים הגדולים, בתחבורה הציבורית ועוד? או שהם, בדומה לרבים אחרים, יטילו את כל האשמה אך ורק בכיוון הצד הנגדי של המפה הפוליטית?

עוד מוקדם מדי לענות על השאלות האלו, אבל הקטעים שראיתי בינתיים אינם עוסקים בקבוצות הלחץ של השמאל. בניגוד למה שרבים חושבים, ביבי נתניהו לא המציא את השיטה, השמאל הוא זה שהמציא את השיטה והקים את המוסדות. האם אנשי השמאל אשר יצרו את הסדרה הזו יהיו מסוגלים להודות בכך ביושר, או שהם ידרדרו אל הקשקשת הרגילה על ניאוליברליזם והפרטות כמקור כל הרשע עלי אדמות? האם הם מעוניינים ליצור סדרה אובייקטיבית על כלכלת ישראל, או סדרה פוליטית שמטרתה לטעון שהימין רע והשמאל טוב (או שגם הימין וגם השמאל הישראלי הם רעים כי הם "לא שמאליים מספיק" לטעמם של היוצרים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באיזה ערוץ התכנית משודרת?

קח בחשבון שכשמדובר בערוצים מסחריים וברייטינג, הכל מוטה. אפילו בצורה שבה מעבירים את מהדורת החדשות יש נטיות פוליטיות.

עריכה: גם אם יש נטיה פוליטית מסויימת, זה לא מצביע על זה שהמידע והתכנים עצמם שגויים או "משופצים".

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי גיא רולניק, ולומר עליו שהוא מוטה פוליטית זה די תמוה. הוא מבקר חדשות לבקרים גם את השמאל, ובכלליות הביקורת שלו היא לא נגד ביבי ספציפית כמעט אף פעם, אלא נגד קבוצות הלחץ והמדיניות של הממשלה לגביהן.

אוהבים לצבוע כל ביקורת בארץ בצבעים האלו של שמאל וימין, בשביל שאנשים ידעו האם הם צריכים לתמוך או להתנגד לביקורת עוד לפני שהם שמעו אותה....

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכנית "מגש הכסף", כמה אמת יש בנאמר? כמה היא מוטה פוליטית?

אפס.

יותר נכון לא אפס, כי היא תוקפת את המדיניות הכלכלית של ישראל ב-15 שנה האחרונות, ואז הימין שלט, אבל נטייה פוליטית לא קשורה בכלל למה שמדובר בתוכנית.

באיזה ערוץ התכנית משודרת?

קח בחשבון שכשמדובר בערוצים מסחריים וברייטינג, הכל מוטה. אפילו בצורה שבה מעבירים את מהדורת החדשות יש נטיות פוליטיות.

עריכה: גם אם יש נטיה פוליטית מסויימת, זה לא מצביע על זה שהמידע והתכנים עצמם שגויים או "משופצים".

בערוץ האו-טוב:

http://www.mixermedia.co.il/magash-hakesef/index.html

(ולצורך הדיון - שודרה בערוץ 8...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הקישורים ליוטיוב מגיעים לסרטונים פרטיים ולא ניתן לצפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלואורייד - בגלל זה שאלתי עד כמה היא מוטה ולא אם היא מוטה.

סרוניס - אני מרשה לעצמי להבין שה"אפס" מתייחסת להטייה הפוליטית. קראתי באחת הדעות על הסדרה שהיא לא נוגעת כלל במחדלים כלכליים שהשמאל יצר, אולי נטיה פוליטית לא קשורה לנושא, אבל קשורה לחלק של הנושא שמראים לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...