Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

@colauti 9 צודק, אין ספק שליברמן, סער וכל שאר ראשי מפלגות ה"יענו אני רוצה להיות בכנסת והמצע שלי זה רק לא ביבי, אבל בתכלס אני רק צריך את הכסא כי אין לי משהו אחר לעשות בחיים" צריכים לוותר על הבחירות ולתת את הקולות שלהם למפלגות לגיטימיות עם קצת אידאולוגיה (משני הצדדים, כן? שלא יגידו שאני מוטה פוליטית)

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3798

• m3x7r3m3

2926

אז התפיסה היא שזה שקיבל הכי הרבה מנדטים במערכת הבחירות, כמעט פי 2 מהמקום השני, ופי 7.5 מאשר המפלגה הכי קטנה שעברה, כלומר זה שקיבל פי 2...7.5 מכל האחרים, צריך לוותר על מקומו?

ואותי הרי אי אפשר להאשים בביביזם כן? אבל קצת אינטגריטי...

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בישראל בחירה ישירה לכן אין שום בסיס לטענה שלך. הוא צריך לוותר על מקומו כי הוא לא מצליח להרכיב ממשלה כבר ארבעה סבבי בחירות ברצף, בלי קשר לכמות המנדטים שהמפלגה שהוא עומד בראשה קיבלה. כמובן שזה שהוא לא מוותר זו בעיה רק של הליכוד ולא של אף אחד אחר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, MiniMiz3r כתב:

כמובן שזה שהוא לא מוותר זו בעיה רק של הליכוד ולא של אף אחד אחר.

ושל העם שמשלם על זה.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז התפיסה היא שזה שקיבל הכי הרבה מנדטים במערכת הבחירות, כמעט פי 2 מהמקום השני, ופי 7.5 מאשר המפלגה הכי קטנה שעברה, כלומר זה שקיבל פי 2...7.5 מכל האחרים, צריך לוותר על מקומו?

ואותי הרי אי אפשר להאשים בביביזם כן? אבל קצת אינטגריטי...

יש אינטגריטי. לא חסרים פוליטיקאים שפרשו או ויתרו על הובלת מפלגות בגלל השגים פחות טובים ממה שציפו להם בבחירות.

אבל זה לא העניין אפילו.

נתניהו צריך לעזוב כי הוא הבעיה. אני יודע שאתה לא ביביסט ואני יודע שביביסטים אי אפשר לשכנע בזה. אבל הוא הבעיה. הוא הסיבה היחידה לכך שבכנסת שבה יש 70-80 קולות לימין, ויש מפלגות כמו "יש עתיד" שאין להן שום בעיה עקרונית עם הליכוד, אין ממשלה. הוא הסיבה היחידה. הוא זה שהסתכסך עם ליברמן ובנט ולפיד וגנץ. הוא זה ששיקר לכל השותפים שלו חוץ מליצמן ודרעי (וגם שם - אני בטוח שביהדות התורה יזכרו לו איך קידם את סמוטריץ' על חשבונם). הוא זה שאחראי בלעדית על המצב המשפטי שלו, עם ההסתבכויות, עם הריבים הדביליים בשידור בחי באולפן עם רינה מצליח ואודי סגל ואחרים. והוא זה שמתייחס למדינה כאילו היתה הרכוש הפרטי שלו.

קיבל 30 מדנטים? בסדר. באסה לנו. באסה לזה שהדמוקרטיה סובבת סביב עשיית דווקא. באסה שיש אנשים שרואים בכל החסרונות שלו יתרונות ומאוננים על כמה פעמים ביבי "דפק" את היריבים שלו, כאילו הם לא מבינים שה"יריבים" הם אזרחי מדינת ישראל בדיוק כמוהם. כפטריוט ואדם שאמור להיות מסוגל לקבל החלטות קשות ומתיימר להיות מנהיג חזק, הוא אולי לפעמים יכול לבקר גם את עצמו. ולהבין שגם אם יש לו גיבוי של מאות אלפי מצביעים, באופן מאוד עצוב, הוא גם האחראי היחידי על זה שכמעט פי 2 מנדטים מהמקום השני לא מספיקים להקמת ממשלה, ולפרוש לפנסיה, לנצח במשפט - אם הוא כל כך בטוח שהוא צודק, ולהנות בגיל כמעט 80 מחיים של מיליונר גם לא רק על חשבון משלם המיסים. בטוח שלא תהייה לו בעיה לקבל לפחות חשבון עם כרטיס פפר.

אבל הפעם האחרונה שהוא הודה בזה שלא הצליח במשהו היתה נראה לי ב-1999. אז באסוש

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי לא יפרוש. הוא משתמש בראשות הממשלה ככלי להשרדות המשפטית שלו. הוא רק אומר שהוא בטוח בחפותו, אבל בוא, רובנו מבינים שהוא אשם לפחות בדברים שבהם הוא מואשם.

אני פשוט לא מבין איך כלכך הרבה אנשים הולכים אחריו כמו עדר של כבשים ללא טיפת בינה. האיש הזה לא עושה חשבון לעצמו של לפניי יומיים. לפניי הבחירות אומר שלא ישב עם רע"מ, ועכשיו במגעים איתם להקמת קואליציה. שלא נדבר על מה שאמר על אולמרט בזמנו, והיום הוא בדיוק באותו מקום שהיה אולמרט (ואפילו גרוע יותר), והוא לא פועל על פי מה שאמר בעצמו. אפשר לתת כלכך הרבה דוגמאות כאלה עליו, ואני פשוט לא מבין איך אנשים ממשיכים לבחור בו. אותם אנשים חייבים להבין שזה כבר לא מצחיק, זה לא משחק כדורגל שבו הם מעודדים איזו קבוצה. זה אשכרה אמיתי והם גוררים את המדינה לקריסה ואולי אפילו גרוע מזה.

• אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי יודע שברגע שהוא יוצא מתפקיד ראש הממשלה כל הסכינים ישלפו. קודם כל, תתחיל מלחמת ירושה בליכוד. הוא כבר לא פונקציה ולא יספרו אותו. דבר שני, העדים במשפט כבר לא יפחדו לדבר. הכוח כבר לא אצל ביבי. וזאת הסיבה היחידה שהוא נלחם להישאר ראש ממשלה, גם אם הוא ראש ממשלת מעבר.

ולכן עלה סיפור הנשיאות ששם יש רק מנצח אחד - ביבי. גם יקבל חנינה. גם נשאר במערכת הפוליטית וגם מנהל את הליכוד רק מפוזיציה שונה. מי שמפחד ממנו עכשיו יפחד ממנו גם כשיהיה נשיא.

יצריך שינוי שיטת ממשל, יש לו 52 שיגידו לו אמן לכל דבר. נשארו 9. ואז הוא נשיא עם סמכויות של ראש ממשלה ל 7 שנים. לא 4 שנים.

נשמע הזוי? הזוי שאנחנו אחרי 4 מערכות בחירות והחמישית בדרך. גם זה תרחיש שיכול להיות במדינת ישראל שיש מיעוט שמנסה להציל את ביבי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@asixיש אדם אחר שמתמודד על ראשות הממשלה? אני לא מאמין שלפיד, בנט, סער, ליברמן או כל מישהו אחר באמת בונים על זה. הרבה יותר נח להם להיות ״שכירים״ ולספר סיפורים שהם מתמודדים מול ביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה מנסה לומר. בונים על מה?. וכן, יש 2 שרוצים להיות ראש ממשלה - לפיד ובנט ( לדעתי סער הבין שהוא לא יהיה בשלב הזה אז אני לא רושם אותו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, eitanuch כתב:

יש אדם אחר שמתמודד על ראשות הממשלה? אני לא מאמין שלפיד, בנט, סער, ליברמן או כל מישהו אחר באמת בונים על זה.

מה? למה?

מה שאתה אומר זה חלק גדול מהבעיה. ביבי מיצב את עצמו כמלך. בדיוק בגלל מה שרשמת, וכי אתה לא היחיד שמאמין ככה - בגלל זה הוא במקום הזה.

צועק שזה הכול פרסונלי, שכולם מחפשים אותו, כבר שנה שלישית שמנסים להפיל ראש ממשלה מכהן לא בקלפי (ליאור אל תתחיל!!) מה לא - כולם נגד ביבי, ורק הוא יכול לנהל את המדינה. בגלל זה הכול נראה ככה.

לפני 8 דקות, asix כתב:

תתחיל מלחמת ירושה בליכוד.

איך מכניסים את יאיר, זאת השאלה.

חוץ מזה, לא לשכוח, ביבי לא צעיר, לא ישאר ככה לעד.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאלה חברים, עוד 2 מערכות בחירות ללא הכרעה ו(אולי) גנץ יקבל את תורו ברוטציה ויהיה ראש ממשלה (לא שזה דבר טוב כשלעצמו).. עברנו כבר 4 מערכות בחירות בשנתיים, מה זה עוד 2??

מהרגע שמורידים את ביבי מראשות הממשלה, הוא כבר לא יכול להיות אפילו שר (ע"פ חוק), ומשם הכל פתוח.

נ.ב. אני בעצמי לא יודע אם כתבתי את זה בציניות או לא.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

מה? למה?

מה שאתה אומר זה חלק גדול מהבעיה. ביבי מיצב את עצמו כמלך. בדיוק בגלל מה שרשמת, וכי אתה לא היחיד שמאמין ככה - בגלל זה הוא במקום הזה.

תראה, אני לא הצבעתי ליכוד למען האמת, ואני גם לא הצבעתי למפלגה במטרה שמי שעומד בראשה יהיה ראש ממשלה. בהמשך לכך, אני לא מאמין שמי שעומד בראשות המפלגות בגוש השינוי רוצה את התפקיד הזה בכלל. כך שהבעיה היא כנראה לא ביבי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

לפיד נכנס בדיוק במטרה הזו לפוליטיקה. וגם בנט. וגם סער.

מן הסתם מיכאלי והורוביץ לא חושבי שיהי ראשת הממשלה. בסדר

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...