Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות ינואר - מרץ 2013, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף שוטר ולא פקח נותנים דוחות לרכבים החונים בחנית נכים כאשר יש להם תו,

ולא מחפשים את הנכה במרכז המסחרי הקרוב לרכב.

זו לא הפעם הראשונה ולא האחרונה בהם חונים רכבים בחנית נכים ללא תו (לא מכירה את בעל הרכב ולא מעבירה עליו ביקורת),

אפשר לראות בשרשורים של התמונות בעיקר מהמפגש הצפוני רכבים שחונים בחניות נכים על דרך קבע.

ל'

צודקת בהחלט ונראה לי שאומרים תג נכה ולא תו נכה, אולי אני טועה אבל לי יש תג.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבי, בקטנה, אם כבר החלטת לחטט בחוקים...

הסובארו בהחלט יכולה להיות רכב נכים, כל רכב יכול, לא חייב שיהיה מעלון, זה עניין של הגדרה (במשרד הרישוי).

מה שכן, בכדי לחנות בחניית נכים, צריך תו נכה, והנכה צריך להיות המשתמש באוטו.

זה מאוד ברור בנסיעה, נכה חייב להיות (נוהג או נוסע), כך גם בחנייה, אף על פי שזה בעייתי מבחינת אכיפה.

רכב נכים הוא רכב שיש עליו מיכשור כלשהו שעוזר לאדם הנכה הנוהג בא , מיכשור זה צריך להיות מוכר ע"י משרד התחבורה והרכב עובר תקינה מחדש ומוגדר כרכב נכים. אני לא אמרתי שחייב להיות מעלון ברכב. הסובארו הזאת יכולה להיות רכב שמשמש אדם נכה לנסיעותיו שברשותו תג נכה שרשום על שמו (האדם הנכה ) ועל הרכב (מספר הרישוי של הסובארו). לא הגיוני שהסובארו הזאת היא רכב נכים ושמותקן עלייה מיכשור כלשהו לעזרה לנכה בנהיגה. רוב רכבי הנכים שעוברים הסבה לרכבי נכים ע"י חברות כמו תמ"ן , אצ"מ וכ"ו משמשים כרכבים כאלה בין 3-6 שנים למיטב ידיעתי ואז הציוד מורד מהם לפני שהם נמכרים.

בלי שום קשר אלייך , אין שום סיבה בעולם שבעל הסובארו הזאת יחנה בחניית נכים גם אם יש שם 20 חניות נכים שאף אחד לא משתמש בהם.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו נמצאת באותו מקום, סאפרן כמדומני. לא ראיתי כאלה בכבישים.

זו אכן רנו סאפרן.

המכונית הזו היתה שייכת לשמעון מזרחי, שמאז אמצע שנות ה 70' תמיד נהג בדגמי הפאר של רנו.

הסאפרן הזו היתה שייכת לתושב ראשל"צ, שקנה אותה ממזרחי.

למיטב זכרוני היה לה מנוע V6 ורמת גימור גבוהה שכללה בין היתר מושבים חשמליים.

בעיקרון, הסאפרן לא יובאה באופן סדיר לארץ, לאחר כשלון ה 25.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נכים הוא רכב שיש עליו מיכשור כלשהו שעוזר לאדם הנכה הנוהג בא , מיכשור זה צריך להיות מוכר ע"י משרד התחבורה והרכב עובר תקינה מחדש ומוגדר כרכב נכים. אני לא אמרתי שחייב להיות מעלון ברכב. הסובארו הזאת יכולה להיות רכב שמשמש אדם נכה לנסיעותיו שברשותו תג נכה שרשום על שמו (האדם הנכה ) ועל הרכב (מספר הרישוי של הסובארו). לא הגיוני שהסובארו הזאת היא רכב נכים ושמותקן עלייה מיכשור כלשהו לעזרה לנכה בנהיגה. רוב רכבי הנכים שעוברים הסבה לרכבי נכים ע"י חברות כמו תמ"ן , אצ"מ וכ"ו משמשים כרכבים כאלה בין 3-6 שנים למיטב ידיעתי ואז הציוד מורד מהם לפני שהם נמכרים.

בלי שום קשר אלייך , אין שום סיבה בעולם שבעל הסובארו הזאת יחנה בחניית נכים גם אם יש שם 20 חניות נכים שאף אחד לא משתמש בהם.

אבי,

רכב נכים, על פי חוק, הוא רכב שמוגדר ככזה במשרד הרישוי, וזה בהצמדה לנכה, כלומר, בעיקרון, גם הסוברו הישנה הזו, וגם

הפרינצים שלי יכולים להיות רכב נכה, כלומר שמוצמד אליהם תו נכה.

זה מספיק (מבחינת החוק) לחניה על חניית נכים.

חלק מהרכבים שיש להם תווי נכים הם רכבים רגילים.

מה שנכון הוא, שאם אין לו תו, אין לו מה לעשות על חניה כזו.

זה לא קשור אלי, זה קשור לחוק.

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן פרחי מה שרשום לגבי רנו ספראן לא מדוייק

1.למזרחי היתה ספראן שחורה וזו כחולה

2.יד ראשונה היתה של תושב חוץ שהביא אותה חדשה משוויץ

3.אני רכשתי אותה ממנו ומכרתי אותה לתושב הדרום מהנדס במקצועו

4.זו ספראן מיוחדת מדגם בקררה בי טורבו

5.אני מכרתי אותה כאשר הרכב עבר כ 40,000 ק'מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום נושא "תו נכה" אציין כי בהכרח אומר הדבר כי יא לרכב זה התקן כלשהו, והדבר תלוי בסוג הנכות - למשל חולי דיאליזה -

מובן כי יכולים הם לנהוג ברכב סטנדרטי), וכמו"כ אין הכרח כי הרכב יהא צמוד לבעליו הנכים (כך למשל רשאי מי מטעמו להסיעו ולהחזירו לכל ענין - למשל לקופ"ח). מצ"ב: http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&id=939:dine-tag-hanay-nahe-a&Itemid=95

נראה לי שבכך אפשר לסכם את הנושא ולחזור למטרה לה הוקם פורם זה: רכבי אספנות!!!.

המשך שבוע מבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום נושא "תו נכה" אציין כי בהכרח אומר הדבר כי יא לרכב זה התקן כלשהו, והדבר תלוי בסוג הנכות - למשל חולי דיאליזה -

מובן כי יכולים הם לנהוג ברכב סטנדרטי), וכמו"כ אין הכרח כי הרכב יהא צמוד לבעליו הנכים (כך למשל רשאי מי מטעמו להסיעו ולהחזירו לכל ענין - למשל לקופ"ח). מצ"ב: http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&id=939:dine-tag-hanay-nahe-a&Itemid=95

נראה לי שבכך אפשר לסכם את הנושא ולחזור למטרה לה הוקם פורם זה: רכבי אספנות!!!.

המשך שבוע מבורך.

זה לא נכון, שמוליקקקקק.

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...