Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באמת אנשים,אף אחד לא כותב על הפרארי F12 שנמסרה השבוע

RED CARS
שימו לב! השרשור הזה בן 4240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנכ"ל אוטואיטליה אמר להיפך בהשקה. לדבריו הבעלים של הרכב היה באולם בעת ההשקה.

אני מקווה שזה לא יפגע בך אבל אני נוטה להאמין שהמידע שיש בידיו יותר מהימן משלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמיד אומרים שה"טייקונים" מזיזים הכל במדינה לא?

אולי ברגע שיהיו חהם רכבים כאלה המדינה תזוז מהר יותר :wink:

או שלפחות יבנו כאן כמה מסלולים

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סומך על המשתמש PAZOLI :).

:wink:

לפי מה שאני יודע ה-F12 עדיין בסוכנות כרגע, והשנייה שאמורה להגיעה עוד לא הגיעה, אז יש עוד זמן עד שתעלה אחת על הכביש.

נ.ב. בחו"ל כבר יש כמה על הכבישים, בצבעים שנעים מאדום, אפור ועד לצהוב.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב הלב יהיה לראות רכב כזה עושה "זחילת סלעים" על כביש משובש,

הכביש משובש, אז מה?

בחו"ל יש כבישים שבורים הרבה יותר.

בוא נחדד- בהונג קונג יש כבישים ה-ר-ב-ה יותר שבורים, גליים, מטולאים (10 חלקים שונים על קטע באורך 10 מטר), עליות מאוד חדות שמשפשפות לי את הפגוש הקדמי וים של מצלמות.

ועדיין- זה המקום עם ריכוז מכוניות העל הגדול בעולם (ביחס לשטח המצחיק של הונג קונג).

ואנשים פה נוסעים, הם קמים ביום ראשון (היום החופשי) בשעה 5:30 בבוקר כדי להספיק לתפוס שעה וחצי של כבישים ריקים, חלק מהשעה וחצי עובר בטיסה מהירה בכביש מהיר, חלק באיזה סשן פניות מאתגר וחלק בהזדחלות על 70 קמ"ש מאחורי הקורולה שנתקעה לפניהם בכביש חד מסלולי עם קו הפרדה.

והם נהנים, הם נהנים אש!!!

ועל הז*ן שלהם שאין מסלול, יש להם את ימי ראשון.

מה אני בא להגיד?

כדי להיות על המפה צריך להפסיק כל הזמן להתלונן ולהנות ממה שיש, ויש לא מעט, במגבלות.

מי שנהנה עם 106 בנס הרים יהנה מאוד עם קליפורניה באותו כביש, מי שנהנה בכבישי הצפון עם איביזה FR יהנה מאוד עם 458.

תפסיקו לחשוב שישראל המציאה את משטרת התנועה ועוד יותר- תפסיקו לחשוב שבמדינות שכן יש מסלול בעלי פרארי פוקדים אותו כל שבוע, ברוב המקרים הם לא.

רוב ההנאה מגיעה דווקא מהנסיעות בסופי שבוע עם חברים, מהחוויות המשותפות, גם אם זה לא ב-300 קמ"ש וללא אייפקסים מסומנים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומכל שכתבת, מה שניתן להסיק הוא או שלא רק בארץ יש טמבלים, או שאחרי הכל מי שקונה אוטו כזה "נהנה אש" כדבריך, הרבה יותר מתשומת הלב והמסג' לאגו שהוא מקבל מהסביבה, מאשר מיכולותיו הדינמיות של האוטו. ועושה רושם שהאפשרות השניה "עושה יותר שכל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רועי,

לא מפתיע אותי שזה מה שאתה הצלחת להבין מכל מה שרשמתי.

אני משער שגם חיימי יגיע לתובנות זהות לשלך ממה שאני זוכר (אולי אני טועה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי מה שכתבת, אני אולי גם קצת מסכים איתך, אבל פה בארץ אנשים קונים רכבים כאלה נטו לפוזה, אין פה בארץ שום כביש אמיתי שיכול להוציא עשירית מהמקסימום שהרכב הזה יכול לתת, אם יש לאנשים את הכסף בכיס והם רוצים להנות - 100% אני איתם גם אני הייתי קונה פרארי פה בארץ אם היה לי 3 מליון שיושבים בבנק ומעלים אבק, הנסיעות יהיו יותר נוחות יותר מהנות יותר מהירות הכל יהיה מצוין, אבל אני לא יוכל באמת להוציא מהרכב את כל מה שהוא יכול לתת, וזה מה שכל מי שכותב בפורום מתכוון אליו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מה שיפה ברכבים האלה, אתה לא צריך לסחוט לרכב את המיץ כדי להנות.

מספיק להכנס בנס הרים לאותה פניה שהיית רגיל לקחת עם הרכב הקודם על 80 קמ"ש ופתאום אתה יכול לקחת אותה על 120 קמ"ש, זו התאוצה המדביקה, הבלימה שמעיפה, הסאונד וכל מה שמסביב שהופך את הרכבים האלה לחוויה גם במהירויות "הגיוניות" של 200 קמ"ש שמושגות בכמה שניות בודדות.

בוא נודה במשהו:

מעטפת היכולות של הרכבים האלה כל כך גבוהה שרוב הרוכשים גם במסלול לא ימצו 50% מהיכולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלאס כבר!

פה בארץ אף אחד לא המציא כלום. לא את הכבישים המשובשים (שהם דווקא ממש בסדר יחסית לרוב העולם), לא את הפקקים במרכזי הערים (שהם כלום לעומת מטרופולינים אמיתיים, נסו טוקיו לדוגמא) ולא קניית מכוניות יוקרה וספורט לפוזה. אין את זה בארץ יותר ואין את זה פחות.

שום דבר לא יתקדם פה אם התגובות ימשיכו להיות בסגנון של "אין מה לעשות פה עם הרכב" וכדומה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהכבישים כאן דווקא טובים מאוד גם ביחס לכמה מדינות אירופאיות .

ההבדל הרציני הוא תרבות הנהיגה , וזה פחות מעניין שהכביש ריק :twisted:

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נהיה על המפה כשיהיו פה מסלולים בהם תוכל להנות מהמכוניות האלו - וכל מכונית אחרת לצורך העניין.

אנחנו נהיה על המפה ברגע שיהיה פה ספורט מוטורי נורמלי, לרבות ספורט מוטורי עממי שלא ידרוש ממך דרישות מוזרות.

אנחנו נהיה על המפה כשמגבלות המהירות המותרת יעודכנו לרמה נורמלית המתאימה ל-2012.

אנחנו נהיה על המפה כשתרבות הנהיגה תשתפר, אנשים יהיו עירניים יותר וישמרו על משמעת נתיבים.

אנחנו נהיה על המפה כשהכבישים ייראו נורמליים יותר וכשפסי האטה ייבנו בגובה אחיד. כיום ישנם מקומות בארץ בהן הברלינטה שלך תגלח או תיתקע על גחונה.

פרארי, מאזרטי ובנטלי יש גם בניגריה(חייתי שם תקופה; התשתית מזעזעת, הנהיגה מחרידה, אין כל תרבות מוטורית ואצל מספר דילרים יש מכוניות שיגרמו לכולנו לזקפה). המפה היחידה שהם נמצאים עליה היא מפת אפריקה...

בהונג קונג מכוניות כאלה, שרק שכירות חדשית של מקום החניה שלהן במיד לוולס (איפה שאני מבין ש edan 82 גר, מצילום ישן), עולה כמו תקציב האו"ם למדינה קטנה, השיגעון של המכוניות האלה, שיכולים לנסוע בהם בשטח כמו ת"א ועל כביש מחורבן,ובפקקים תמידיים, עולה על שיגעון ניגריה בכמה דרגות. בניגריה יש כמה כבישים שבנו RCC (סולל בונה),יוליוס ברגר הגרמנית וקאפה ד' האיטלקית שאפשר לנסוע עליהם בקטעים מתוחזקים, כמו בכבישים גרמניים ואיטלקים.למשל - 900 ק"מ מלגוס לאבוג'ה. מיותר לומר שהמשטרה לא מתקרבת למי שנוסע באוטו כזה, מקסימום אומרים לנהג בתחינה במחסום "סר, עוד לא אכלתי היום."ובכמה ניאירות מצדיעים לך.בהונגקונג, עם התחבורה הציבורית היעילה- נסיעה באוטו כזה היא ענין לפסיכיאטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא גם וגם וגם:

1. יש לא מעט כבישים , שימים מסוימים ובשעות מסוימות - אפשר להינות מכלי רכב ספורטיביים ( יש באתר אוטוספורט רשימה אם אתם מתעקשים לדעת).

2. גם בנהיגה זוחלת בפקק - עדיף להיות בפרארי ולא ביונדאי/מאזדה וכו'.

3. כן, זה תורם לאגו.

4. כן, זה גורם לאנשים אחרים להעריך אותך יותר ( בצדק או לא בצדק). ואולי לרצות לעשות אתך עסקים (אם אתה איש עסקים או אהבה (אם אתה בעניניינים).

אתם יודעים למה כלב מלקק לעצמו את האשכים ? כי הוא יכול.

אז אם גם אנחנו היינו יכולים. אז גם אנחנו (תסלחו לי על ההכללה) היינו קונים ולעזאזל הכביש המשובש והפקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונג קונג מכוניות כאלה, שרק שכירות חדשית של מקום החניה שלהן במיד לוולס (איפה שאני מבין ש edan 82 גר, מצילום ישן), עולה כמו תקציב האו"ם למדינה קטנה, השיגעון של המכוניות האלה, שיכולים לנסוע בהם בשטח כמו ת"א ועל כביש מחורבן,ובפקקים תמידיים, עולה על שיגעון ניגריה בכמה דרגות. בניגריה יש כמה כבישים שבנו RCC (סולל בונה),יוליוס ברגר הגרמנית וקאפה ד' האיטלקית שאפשר לנסוע עליהם בקטעים מתוחזקים, כמו בכבישים גרמניים ואיטלקים.למשל - 900 ק"מ מלגוס לאבוג'ה. מיותר לומר שהמשטרה לא מתקרבת למי שנוסע באוטו כזה, מקסימום אומרים לנהג בתחינה במחסום "סר, עוד לא אכלתי היום."ובכמה ניאירות מצדיעים לך.בהונגקונג, עם התחבורה הציבורית היעילה- נסיעה באוטו כזה היא ענין לפסיכיאטרים.

חנייה ממוצעת ב-mid levels תעלה לך 400$.

אמנם שטחה של הונג קונג קטן אבל יש לי סרטונים מנסיעות בנות שעה וחצי ויותר שיעידו שיש מספיק לאן לנסוע כדי להעביר שעתיים בכיף בראשון בבוקר.

לא צריך מסלול באורך 100 קילומטר כדי להנות, מספיק סשן של רבע שעה אינטנסיבי שאפשר להנות ממנו יופי.

אחת הנהיגות היותר מהנות שהיו לי פה היתה עם 458 במשך כמעט שעה בקטעי כביש מאוד ממוקדים (אם אתה מכיר את הונג קונג- התחלה באפלי צ׳או, נסיעה לסטנלי, חזרה לריפלס ביי, עליה לפיק וחזור באותו מסלול), לא הגעתי פעם אחת למהירות מעל 150 קמ״ש כי זה קטע כל כך אינטנסיבי והיה פשוט מדהים.

בהונג קונג יש תחבורה ציבורית סופר יעילה אבל אני בתור חובב הגה- חייב אחד לאחוז בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנייה ממוצעת ב-mid levels תעלה לך 400$.

אמנם שטחה של הונג קונג קטן אבל יש לי סרטונים מנסיעות בנות שעה וחצי ויותר שיעידו שיש מספיק לאן לנסוע כדי להעביר שעתיים בכיף בראשון בבוקר.

לא צריך מסלול באורך 100 קילומטר כדי להנות, מספיק סשן של רבע שעה אינטנסיבי שאפשר להנות ממנו יופי.

אחת הנהיגות היותר מהנות שהיו לי פה היתה עם 458 במשך כמעט שעה בקטעי כביש מאוד ממוקדים (אם אתה מכיר את הונג קונג- התחלה באפלי צ׳או, נסיעה לסטנלי, חזרה לריפלס ביי, עליה לפיק וחזור באותו מסלול), לא הגעתי פעם אחת למהירות מעל 150 קמ״ש כי זה קטע כל כך אינטנסיבי והיה פשוט מדהים.

בהונג קונג יש תחבורה ציבורית סופר יעילה אבל אני בתור חובב הגה- חייב אחד לאחוז בו.

http://edition.cnn.com/2012/11/21/business/hong-kong-world-expensive-parking-places/index.html

אתה כנראה מניח שהונגקונג רחוקה ואתה מכיר אותה טוב מרוב הישראלים ולכן אפשר להאכיל אותם בכל "נתון".

יישפטו הקוראים מי יודע טוב יותר על מה הוא מדבר. הילד הגר שם או זה שרק בא מדי פעם לצרכי עבודה מתחילת שנות ה-80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...