Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(יעוץ בקניית רכב) -קטן: סוזוקי אלטו / סיטרואן c1 / סקודה פאביה / שברולט ספארק

eyals2
שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה

אני מעוניין לקנות רכב - יד שניה - ידני

ואני מתלבט בין: א. סוזוקי-אלטו, סקודה - פביה, סיטרואן -סי 1(זה מבדיקה שלי -לא מומחה, אשמח אם תעירו את עיני למשהו יותר טוב)

אודה לכל הכותבים על עצה טובה, בהתחשב בצרכים שלי:

א. אני גר בירושלים (הוא צריך לסחוב את העליות) ואני יוצא כמה פעמים בשבוע מחוץ לעיר

ב. הפרמטרים העיקריים שמעניינים אותי וחשובים לי הם:

1. מסגרת תקציב שלי- עד כ 50,000 ש"ח

2. הוצאות דלק נמוכות !

3. הוצאות טיפול נמוכות !

4. שוק למכירה בעוד כמה שנים

5. - לא מעניין אותי נוחות ואיבזור כמעט בכלל (אא"כ משהו קיצוני)

6. מקוה להגיע ל2008 ולא פחות מכך

תודה מראש לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אייל,

בין האופציות שמנית ישנן מכוניות מיני (הקטגוריה הכי קטנה) וגם סופרמיני (כמו הפאביה).

אני אישית לא ממליצה על קטנטנות עם מנוע 1000 -1100 סמ"ק, לנסיעות מאומצות, תכופות, בינעירוניות.

מתוך הרשימה, הפאביה הכי מתאימה לצרכים שלך. בתקציב שלך תכנס (פלוס מינוס) פאביה אמבינטה או אמבינטה ספייס, 2010.

בהצלחה,

ענת

שלום וברכה

אני מעוניין לקנות רכב - יד שניה - ידני

ואני מתלבט בין: א. סוזוקי-אלטו, סקודה - פביה, סיטרואן -סי 1(זה מבדיקה שלי -לא מומחה, אשמח אם תעירו את עיני למשהו יותר טוב)

אודה לכל הכותבים על עצה טובה, בהתחשב בצרכים שלי:

א. אני גר בירושלים (הוא צריך לסחוב את העליות) ואני יוצא כמה פעמים בשבוע מחוץ לעיר

ב. הפרמטרים העיקריים שמעניינים אותי וחשובים לי הם:

1. מסגרת תקציב שלי- עד כ 50,000 ש"ח

2. הוצאות דלק נמוכות !

3. הוצאות טיפול נמוכות !

4. שוק למכירה בעוד כמה שנים

5. - לא מעניין אותי נוחות ואיבזור כמעט בכלל (אא"כ משהו קיצוני)

6. מקוה להגיע ל2008 ולא פחות מכך

תודה מראש לכולם

http://malkabakvish.blogspot.co.il/ מבחני דרך במלכת הכביש

https://www.facebook.com/queenoftroads פייסבוק

http://instagram.com/queen.of.the.roadאינסטגראם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תוכל למצוא ספארק 2011 יד 1.

את יתרונות הספארק תוכל למצוא בלינק:

http://chevrolet.co.il/spark/compare1.htm

ואם יש לך עוד שאלות על הרכב אשמח לענות,

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תקנה רכב משברולט, וכול החיים שלך

תחליף דיסקיות + גיר, תוסיף לתקציב שלך עוד 12 אלף ש"ח

ותיקח i10 ידני, חדש מהסוכנות.

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שלך הייתי ממליץ לך ללכת על רכב עם נפח יותר גדול מ1000 סמ"ק וממש לא לקחת ספארק.

הייתי ממליץ לך גם לקחת את הפאביה.

נ.ב

בקשר לשוק מכירה, אני מכרתי השבוע את האלטו שלי ב1500 מעל המחירון (וזה כמובן תלוי במצב הרכב).

אביב.

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר טוב שלי סוזוקי אלטו- אם אתה חי לבדך או עם בת זוג ובלי יותר מתינוק מקסימום, הרכב נהדר, עושה בפועל בבינעירוני 1:27 ואמין מאוד (לפחות בשנתיים שיש אותו לחבר לא היו תקלות).

הרכב עם מתלים מעט קשיחים כך שמהמורות מורגשות בו יחסית

חוצמיזה חזק יחסית למנוע הקטנצ'יק שלו.

וחדש עולה 60 אלף כך שמשומש בן שנתיים בטוח יושב בתקציב שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר טוב שלי סוזוקי אלטו- אם אתה חי לבדך או עם בת זוג ובלי יותר מתינוק מקסימום, הרכב נהדר, עושה בפועל בבינעירוני 1:27 ואמין מאוד (לפחות בשנתיים שיש אותו לחבר לא היו תקלות).

הרכב עם מתלים מעט קשיחים כך שמהמורות מורגשות בו יחסית

חוצמיזה חזק יחסית למנוע הקטנצ'יק שלו.

וחדש עולה 60 אלף כך שמשומש בן שנתיים בטוח יושב בתקציב שלך

1:27 פשש. זה יותר מנתוני היצרן, הגיוני. :roll:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדלק הפאביה 1.4 מאוד חסכונית (יותר חסכונית מהפיקנטו שהייתה לי, בכל אופן) אבל בטיפולים קצת יקרה, לפחות בהשוואה ישירה לאלטו\C1.

אם אתה כבר מוכן לרדת לשנתון נמוך ויד שניה, ולא מחפש "כמה שיותר חדש" שנותנות כל מכוניות המיני אני מציע להתמקד בסופר-מיני - בכל זאת, הרבה יותר רכב.

בתקציב של 50K תוכל למצוא פיאט גרנדה-פונטו ופונטו איבו, שני רכבים מאוד מוצלחים מכל בחינה (למעט התמחור שלהם בתור חדש ויבואן שלא ממש טורח למכור) ובעיקר בזה שמכת המחירון הראשונית היא ממש גדולה.

גרנדה-פונטו יוצאות השכרה מ2008 אפשר למצוא ב35K.. ממש כלום כסף. (מה שאומר שפרטיות 2010 בערך יכנסו לך בתקציב)

בגדול אם אתה מחפש משהו חסכוני ברמה של הפאביה אבל יותר זול בטיפולים - לך על הפיאט.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...