Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיווק באינטרנט / שיווק רשתי - חברה בשם ZeekRewards

Ziv
שימו לב! השרשור הזה בן 4268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פירמידה עובדת על העיקרון ש"הראשונים עושים מזה כסף"

על חשבון הבאים מתחתיהם. בעברית קוראים לזה ה-ו-נ-א-ה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלה תמימה באמת:

אם כל לקוחות הבנקים ירצו למשוך את הכספים שלהם מהבנק למזומנים, הבנקים יעמדו בזה?

זה באמת מעניין אותי.

הבנקים לא מחזיקים מספיק מזומן כדי שביום אחד כולם יוכלו לסגור את החשבונות ולמשוך את הכספים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא לא האם לשכור עו"ד ישראלי, אמריקאי או ניגרי (שמעתי שהם בקיאים בתחום) אלא האם לחברה יש מאיפה להחזיר 660 מליון דולר שהם חייבים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא, אבל זו מצווה גדולה לעשות כל מה שניתן על מנת לדפוק את אלו שדפקו אותך, כך שבהסדר המשפטי העול על בעלי החברה לשעבר יהיה כה גדול, עד שיוביל להתאבדותם.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה תמימה באמת:

זה באמת מעניין אותי.

התשובה היא לא.

ואם כבר נגענו בנקודה הזאת: אחת ההוראות האחרונות של נגיד בנק ישראל בהתייחס לשוק המשכנתאות הוא להקצות הלימות הון בשיעור של 100% עבור כל שקל שהבנק מלווה ללקוח החל מ-60% מערך הנכס. הדבר הזה בא במטרה להבטיח את אי קריסת הבנקים במקרה של חדלות פירעון מצד הלווה. הנגיד כנראה יודע משהו שאנחנו, או לפחות חלקנו, לא יודעים.

זוהי הסיבה שבגללה הבנקים גובים ריבית בהתאם על משכנתאות במינוף גבוה - הם מגלמים בריבית הזאת את מחיר הצל שלהם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה תמימה באמת:

זה באמת מעניין אותי.

לא. הרעיון בבנקאות המודרנית הוא לשעבד את העתיד תמורת כסף עכשיו. זה המהות של הלוואה / אשראי.

מה?! איפה ראית שאני מגונן עליהם?!

שלא תבין לא נכון, עבדו עלינו בגדול ואני מאחל שהכסף ילך להם לתרופות.

הראשונים עשו את הכסף על חשבון המצטרפים החדשים והתעשרו מזה יפה מאד.

הגדרת פה בדיוק פירמידה.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר רק להתנחם בזה שיש אנשים הרבה יותר מנוסים, שחוטפים את השטוזה הרבה יותר כואב!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4271142,00.html

עוקץ הארלם: בכירים ישראלים נפלו בהונאת נדל"ן

זה יכול לקרות גם לאנשי עסקים מנוסים ומנהלים בכירים כמו יעקב פרי, עמוס לסקר ויורם דר. השלושה הם חלק מקבוצה של 25 ישראלים הטוענים כי נפלו קורבן לחבורה ששיכנעה אותם להשקיע בנדל"ן בהארלם - והוציאה מהם מיליוני דולרים במרמה

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...