Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW סידרה 3 E46 או מרצדס CLK דור ראשון

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחליף בקרוב את הE36 אהובה שלי,ומעוניין להשתדרג,

הE46 היא המחליפה הטבעית לE36 שלי הבעיה היא שקשה מאוד למצוא אחת (קופה או אפילו סאדן) עם מנוע גדול במצב שמור.

הCLK יש מספר דוגמאות שמורות אך אני חושש מאחזקה ,מאחר והדגם יצא בתקופה הבעיתיית של מרצדס,האם החששות שלי מוצדקות?,העיצוב יפייפה,ואני מוכן להקריב את ההתנגות של סידרה 3 בעבור נוחות ,וסטייל. התקציב תחזוקה השנתי שלי מוערך באיזור ה30K לשנה לא כולל ירדת ערך. נסועה ממוצעת.

האם יש לכם אלטרנטיבות נוספות עד 90K?

כגון, A4 B7 ,או c class W203.

בברכה,

נמרוד.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ישלך E36 שמורה במצב טוב - תישאר איתה.

מכונית נהיגה עדיפה על פני ה-E46. בהרבה.

אחרת, אם אתה מחפש דווקא נוחות, לך על משהו בסגנון A6, אולי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית נהיגה עדיפה על פני ה-E46. בהרבה.

לא יודע אם בהרבה או בכלל, בכל אופן הירידה המשמעותית של סדרה 3 מבחינת "מכונת נהיגה" הגיעה דווקא עם המחליפה של ה-E46, שם עוד לפני ההתנעה ניתן היה לראות את השינוי:

הדשבורד על שלל תפעוליו כבר לא היה מופנה לכיוון הנהג כמו בסדרות שקדמו ל-E9x.

בהתנהגות גם היתה ירידה משמעותית וגם חברים שלי בעלי E9x מודים שההתנהגות של הרכב שלי טובה מהרכב שלהם למרות שמרגישים ברכב שלי "עייפות", בעיקר של המתלים שגורמים לרכינת יתר.

יחד עם זאת אני כן מצטרף להמלצה של עופר, אם לא מצאת מחליפה ראויה תהנה עם הרכב שלך, מכונית מצויינת ומתגמלת.

על ה-CLK תוותר בשמחה, תחילת שנות ה-2000 היו רעות עבור מרצדס וכמעט כל קשת הדגמים מהשנתונים האלה סבלה מבעיות ותקלות חוזרות.

אני מכיר אישית 3 אקזמפלרים שונים משנתוני 2001-2003 (ML320, CLK320 ו-E קלאס אחת), הן כולן היו נוראיות מבחינת איכות חומרים ואמינות.

אל תכנס לזה אפילו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך להמתין ולמצא E46 במצב טוב. סה"כ זה לא שאתה הולך ברגל בימים אלה.

בחיפוש אחר רכב, כמו בדברים אחרים בחיים - הסבלנות משתלמת.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא קשה למצוא E46 325,330 שמורה.

מה בנוגע לאודי A4 B7?

328, אני חושב, לא 325.

אם ה-E46 מכונת נהיגה פחות חדה, ה-A4 היא כבר ממש סתם משפחתית עם גימור נאה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה לאחר שרשמתי תגובה די עצלנית וכנראה נמחקה, אני אנמק.

לפני כ-3 שנים הייתה ברשותי 328 E46 קופה, ולאחריה רכשתי (היא עד היום בבעלותי) CLK 320 2003 W209.

אני אקצר לך המון, מלבד זויות גלגול (שזה ניתן לפתרון ע"י קיט קוליאוברים) והגה מעט טוב יותר בב.מ.וו הCLK טובה יותר בהכל.

דבר שהיא הרבה יותר טובה ומאוד חשוב היום זו צריכת הדלק.

כניסה להיגוי יתר מתבצעת בקלות מפליאה בCLK ונשלטת לחלוטין (ושיקומו כל שוחרי הבימרים, אצלי יש קבלות).

ההגה מעט חסר תחושה שזה חיסרון שניתן להשלים איתו כי אתה מקפל המון פינוק.

בתקציב שלך ניתן להכניס CLK מהדור האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה לאחר שרשמתי תגובה די עצלנית וכנראה נמחקה, אני אנמק.

לפני כ-3 שנים הייתה ברשותי 328 E46 קופה, ולאחריה רכשתי (היא עד היום בבעלותי) CLK 320 2003 W209.

אני אקצר לך המון, מלבד זויות גלגול (שזה ניתן לפתרון ע"י קיט קוליאוברים) והגה מעט טוב יותר בב.מ.וו הCLK טובה יותר בהכל.

דבר שהיא הרבה יותר טובה ומאוד חשוב היום זו צריכת הדלק.

כניסה להיגוי יתר מתבצעת בקלות מפליאה בCLK ונשלטת לחלוטין (ושיקומו כל שוחרי הבימרים, אצלי יש קבלות).

ההגה מעט חסר תחושה שזה חיסרון שניתן להשלים איתו כי אתה מקפל המון פינוק.

בתקציב שלך ניתן להכניס CLK מהדור האחרון.

תודה על האינפו,ואיך הייתה האחזקה?אני פוחד שאני קופץ כאן מעל הפופיק עםCLK.

CLK מהדור האחרון,יקרות לי עדיין,וקראתי במספר פורומים בחו"ל שבין 2003-2005 יש לרכב בעיות קשות.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

328, אני חושב, לא 325.

אם ה-E46 מכונת נהיגה פחות חדה, ה-A4 היא כבר ממש סתם משפחתית עם גימור נאה.

ה325,חזרה ב2003 לE46 כמגשרת בין 330I ל320I.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מערבבים בדגמים לפני ואחרי מתיחת הפנים (2002).

לפני מתיחת הפנים הדגמים החזקים היו 323 ו-328, לאחר מתיחת הפנים הדגמים החזקים היו 325 ו-330.

לבחור שהחזיק 328 ועדיין מחזיק CLK, לא חולק על דברייך כי כנראה שיש לך יותר נסיון, בכל אופן מהניסיון שלי עם CLK דומה התרשמתי לגמרי אחרת.

מעבר לזה, מאחר ואתה מדבר על 328 אתה מדבר על הדגמים שלפני מתיחת הפנים והשנתון נמוך יותר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לסלט שעשיתם ה328 עד שנת 2000 (ב-2001 זה 330) וה325 של שנת 2001 ומעלה, זה אותו רכב.

בעיות קשות?

הבעיות הכי קשות שחויתי הם םלסטיקים נשברים מהחום אימים של מדינתנו, וגג נופל (שוב מסיבת החום).

מכנית זה מנוע ששירת המון דגמים וזה נכון גם לגבי ה320 וגם לגבי ה500.

אגב בבמוו לא היו בעיות כאלה של פלסטיקה מעצבנת וכו', אך המון בעיות תותבות של סרן אחורי, גומיות בסרן אחורי נקישות מגל הינע, שוב לא דברים שהורגים זה דבר סביל בהחלט מ-2 המכוניות, פשוט המרצדס הרבה יותר מפנקת (ונשברת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אני חושב שאלך לצוד לי E46,או עוד מתחה מעניינת אומנם קצת עוף מוזר בארצינו אבל בהלט שובה לי את הדימיון זאת ה159 דיזל.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...