Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע נגד רוכבים בחודש אוגוסט

motimv
שימו לב! השרשור הזה בן 4327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרוכב מאד כואב לקרוא בעיתון שבחודש אוגוסט משטרת ישראל אגף התנועה יוצאת במבצע נגד רוכבים.

אני לא מבין למה ההתמקדות הזו ברוכבים ?

יש עוד הרבה מגזרים שבהם לא מתרכזיםכמו למשל:

1. נהגי אוטובוס- מתי ראיתם נהג אוטובוס מקבל דו"ח?

2. נהגי מוניות

3. ניידות משטרה- האם יש בישראל שוטר שקיבל פעם דו"ח?

4.נהגים של חברי כנסת- להם יש הרבה כסף למה לא להתמקד בהם?

5. סתם שיבחרו כל יום חברת רכב אחת ויתמקדו בה למשל יום ראשון מאזדה יום שני BMW יום שלישי רנו וכך הלאה.

ההתרעמות שלי באה כי סתם נטפלים לרוכבים גם ככה אנחנו משלמים ביטוח כאילו אנחנו רוכבים על "מרצדס" ולפעמים הביטוח יותר יקר מהאופנוע.

אז משטרת ישראל אני קורא לכם צאו ותעשו משהו עם הכח שלכם רק עזבו את הרוכבים בשקט.

הסתייגות:

רוכב שעובר על החוק מגיע לו את כל העונש שקבוע בחוק כמו כל נהג ואזרח במדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבצע מעולה, צריך עוד כאלו הרוכבים (יותר נכון לכתוב שרבים מידי מבין הרוכבים) רוכבים כאילו אין חוקי תנועה. כאילו להתחשב במישהו אחר על הכביש זו מחלה. על המדרכה, נגד חוקי התנועה, מהר מידי,מלחיצים נהגים אחרים ועוד ועוד.

צורת הרכיבה הזו היא שהעניקה לרוכבים את התדמית הכל כך בעייתית שלהם כ מתאבדים על גלגלים. אלו רוכבים שצריכים לעוף מהכביש

למען הסר ספק אני גם כן רוכב על טוס טוס ומברך כל פעם שאני רואה שוטר שעוצר רוכב שבחר לעקוף על המדרכה (גם אם יש הולכי רגל) או לרכב נגד כוון התנועה כי הוא עובר (רק גורם להתקף לב לכל הנהגים הנורמטיבים) ועוד ועוד

אפשר לרכב מבלי לרסק ולטחון את חוקי התנועה עד דק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני מבצע שמתמקד באחת האוכלוסיות הנפגעות ביותר בתאונות דרכים (בניגוד לנהגי מוניות, לדוגמא, שיחסית לנסועה אחוז המעורבות שלהם בתאונות מזערי).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע מעולה, צריך עוד כאלו הרוכבים (יותר נכון לכתוב שרבים מידי מבין הרוכבים) רוכבים כאילו אין חוקי תנועה. כאילו להתחשב במישהו אחר על הכביש זו מחלה. על המדרכה, נגד חוקי התנועה, מהר מידי,מלחיצים נהגים אחרים ועוד ועוד.

צורת הרכיבה הזו היא שהעניקה לרוכבים את התדמית הכל כך בעייתית שלהם כ מתאבדים על גלגלים. אלו רוכבים שצריכים לעוף מהכביש

למען הסר ספק אני גם כן רוכב על טוס טוס ומברך כל פעם שאני רואה שוטר שעוצר רוכב שבחר לעקוף על המדרכה (גם אם יש הולכי רגל) או לרכב נגד כוון התנועה כי הוא עובר (רק גורם להתקף לב לכל הנהגים הנורמטיבים) ועוד ועוד

אפשר לרכב מבלי לרסק ולטחון את חוקי התנועה עד דק.

כמו שאמרתי אם רוכב עובר על החוק אין לי שום התנגדות לזה שרישיונו ילקח.

הבעיה היא התמקדות במגזר מסויים.

אם אתה רוכב אתה בטח ובטח ראית נהגי אוטובוס עוברים על החוק (אני ראיתי)בחיים שלי לא ראיתי ולא שמעתי על נהג אוטובוס שקיבל דו"ח.

לגבי נהגי מוניות אני לא מכליל את כולם ולא רוצה לפגוע אבל יצא לי לראות נהגי מוניות נוסעים שתויים איפה המשטרה?

אני חוזר ואומר הבעיה היא ההתמקודות במגזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו נהגי מוניות: הבוקר, כביש החוף, פקק כאילו עוד לא אוגוסט. מונית שירות עוקפת את הפקק על השוליים. מאחוריה גם על השוליים, ניידת תנועה. כשהמונית חזרה לבסוף לנתיב הימני, השוטר קורא ברמקול "מונית, למה אתה נוסע על השוליים?", ו...זהו.

המונית המשיכה בדרכה בנתיב הימני, הניידת המשיכה בדרכה על השוליים ונעצרה אחרי קילומטר, ואני תהיתי מה היה קורה אם זו היתה מכונית פרטית ולא מונית.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נהגי מוניות אני לא מכליל את כולם ולא רוצה לפגוע אבל יצא לי לראות נהגי מוניות נוסעים שתויים איפה המשטרה?

אני חוזר ואומר הבעיה היא ההתמקודות במגזר.

מתמקדים במגזר כי הוא בעייתי מבחינת מעורבות בתאונות, בניגוד לנהגי מוניות, שהם סטטיסטית מגזר מאוד בטוח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא התמקדות במגזר מסויים.

הלוואי שהיו מספיק שוטרים לאכוף את החוק כל הזמן על כולם. במציאות הקיימת צריך מידי פעם לשים את הפוקוס על קבוצה מסויימת ולהערך לאכיפה רלוונטית לעברות של אותה קבוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרוכב מאד כואב לקרוא בעיתון שבחודש אוגוסט משטרת ישראל אגף התנועה יוצאת במבצע נגד רוכבים.

אני לא מבין למה ההתמקדות הזו ברוכבים ?

יש עוד הרבה מגזרים שבהם לא מתרכזיםכמו למשל:

1. נהגי אוטובוס- מתי ראיתם נהג אוטובוס מקבל דו"ח?

2. נהגי מוניות

3. ניידות משטרה- האם יש בישראל שוטר שקיבל פעם דו"ח?

4.נהגים של חברי כנסת- להם יש הרבה כסף למה לא להתמקד בהם?

5. סתם שיבחרו כל יום חברת רכב אחת ויתמקדו בה למשל יום ראשון מאזדה יום שני BMW יום שלישי רנו וכך הלאה.

ההתרעמות שלי באה כי סתם נטפלים לרוכבים גם ככה אנחנו משלמים ביטוח כאילו אנחנו רוכבים על "מרצדס" ולפעמים הביטוח יותר יקר מהאופנוע.

אז משטרת ישראל אני קורא לכם צאו ותעשו משהו עם הכח שלכם רק עזבו את הרוכבים בשקט.

הסתייגות:

רוכב שעובר על החוק מגיע לו את כל העונש שקבוע בחוק כמו כל נהג ואזרח במדינה.

בתור רוכב , זה קצת מבאס אותי , כן אין מה לעשות אני כל יום נוסע על השולים הדרך לעבודה וגם חזרה.

הרבה פעמים עומדת ניידת בשוליים, ומתעלמת מאיתנו, בימים מסויימים עומדת ניידת ועוצרת כל אופנוען שעובר בשוליים ונותנת לו דו"ח.

זה אומר שהיום בדרך הבייתה אני הולך לנסוע בין המכוניות , להגדיל את הסיכון האישי שלי, כדי לא לחטוף דו"ח על נסיעה של 70-90 בשוליים

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהיו מספיק שוטרים לאכוף את החוק כל הזמן על כולם. במציאות הקיימת צריך מידי פעם לשים את הפוקוס על קבוצה מסויימת ולהערך לאכיפה רלוונטית לעברות של אותה קבוצה.

לדוגמה: נהגים שהשם שלהם מתחיל באות 'מ'.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הסטטיסטיקות של הרשויות עצמן, ברוב התאונות בהן מוערבים רוכבים ורכבים אחרים, אשמים נהגי הרכבים, וגם לעבירות הנאכפות יש קשר רופף לתאונות.

חלק מהעבירות שצויינו הן עבירות בריונות כגון נסיעה על מדרכות כאילו היו נתיב דו"ג יעודי, ואי מתן זכות קדימה להולכי רגל. עבירות שהפכו לנורמה בקרב חלק מהרוכבים ולדעתי צריך למגר.

ואומנם לבעיות תקינות יכולה להיות נגיעה לבטיחות, אבל מהכרות עם שוטרי ישראל, הם יקפצו גם על האפשרות לתת דו"ח בגלל קרע בריפוד המושב, ולא יהססו לתת דו"ח לרוכב שעלה על המדרכה בזהירות כדי לחצות אותה על מנת להגיע למקום חניה חוקי, למרות שבית השמפט כבר פסק שזה מותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתמקדים במגזר כי הוא בעייתי מבחינת מעורבות בתאונות, בניגוד לנהגי מוניות, שהם סטטיסטית מגזר מאוד בטוח.

״ישנם שלוש סוגי שקרים: שקרים, שקרים ארורים, וסטטיסטיקה״.

(בנימין ד׳יזרעאלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רוכב לשעבר לא נותר לי אלא לברך על המבצע הזה. לא פעם התביישתי להשתייך למגזר של אנשי הדו"ג בגלל התנהגותם הבהמית: נסיעה על מדרכות ומעברי חציה, נגד כיוון התנועה, עצירה אחרי קו העצירה ועוד כהנה וכהנה עבירות כיד הדימיון הטובה עליכם.

למה רוכב דו"ג צריך לעצור אחרי קו העצירה? הוא לא יכול לעמוד כמו כולם? הוא חייב להפריע להולכי הרגל לחצות את הכביש במעבר החציה?

למה בכניסה לנתב"ג יש טור של מכוניות שממתין לבדיקת המאבטח ורוכבי הדו"ג מרשים לעצמם לעקוף אותו? הרי ממילא הם חייבים באותה בדיקה, אז שיעמדו בתור ביחד עם כולם.

אם רוכבי הדו"ג רוצים שיתייחסו אליהם בכבוד, שיפסיקו עם ההתנהגות הבהמית שלהם על הכביש. אני יודע שלא כולם כאלה ועובדה שבתקופה שבה אני עצמי רכבתי על קטנוע מעולם לא עשיתי דברים כאלה, אבל לצערי כנראה שהמוניטין המפוקפק שיצא לאוכלוסיה הזאת לא נוצר יש מאין.

במקום ליילל על כך שהמשטרה החליטה לעשות מבצע שמתמקד בכם, תתחילו להתנהג כמו בני אדם על הכביש ולא כמו חבורת חוראנים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...