Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה שהוגשה מול הביטוח שלי (צד ג') על תאונה מפברואר - שאלת אשמה

שימו לב! השרשור הזה בן 4302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נזכרתי במעלליך הקודמים ובהודעות ההזויות שלך. ההסברים שלך עוד יותר גרועים מן הנהיגה האגרסיבית שלך. לתאונה הזו יש עד בלתי תלוי ברכב שהמתין משמאל. גם חברת הביטוח שלך הבינה כבר שאתה חסר תקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי במעלליך הקודמים ובהודעות ההזויות שלך. ההסברים שלך עוד יותר גרועים מן הנהיגה האגרסיבית שלך. לתאונה הזו יש עד בלתי תלוי ברכב שהמתין משמאל. גם חברת הביטוח שלך הבינה כבר שאתה חסר תקנה.

לא נראה לי שהוא נשאר במקום להירשם כעד - בד"כ בתאונות קלות כאלו כולם עוקפים ועוזבים את המקום הלאה - אם מישהו לא התעשת ולקח פרטים כמו טלפון, תשכח מעדים בלתי תלויים - להם לא אכפת מספיק כדי לעצור בכלל.

אוסף של שטויות הרגילות שלך

לא הבאת וידאו והבאת את החברה שלך ואחותה

אבל הצד שפגעת בו יראה כי אסור לעקוף שם בגלל התמרור.

לך יש ביטוח צד ג' בלבד לכן חברת הביטוח שלך לא רוצה לשלם לך כי לא צד ג' פגע בך אלא אתה בצד ג'.

זכותך כמובן לתבוע את חברת הביטוח שלך וגם לתבוע את הנהג השני .

נהג מאותת לפנות שמאלה העקיפה הנכונה היא מצד ימין שלו. והוא לא בשול אלא על הכביש .

לי אין נזק בתאונה הזו - כפי שאמרתי הרכב שלי עשוי מברזל ולא מפלסטיקים - יש לי גם ביטול השתתפות עצמית (אני לומד!) אבל עדיין הייתי מעדיף להימנע מתביעה נוספת ברקורד הביטוחי שלי.

אפילו אם הוא יראה שיש שם שלט לאיסור עקיפה, אני יכול להגיד שעדיין - הוא לגמרי עצר בצד באמצע הצומת - ולא השאיר לי ברירה אלא לסטות שמאלה כדי לעבור את המכשול (אותו) ובכך לנסות ולמנוע את האיזכור של המילה עקיפה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך נזק מה אתה רוצה לתבוע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך נזק מה אתה רוצה לתבוע

אני לא רוצה לתבוע, אבל הצד השני רוצה לתבוע על 5 בערך 5 אלף נזק - ואני מעדיף שלא תהיה לי עוד תביעה ברקורד שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לחברת הביטוח שלך שלא תבלבל את המוח ותגן עליך בחירוף נפש בעזרתך!!

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אשם משום שהיה עליו לתת לך זכות קדימה.

בפועל, זו מסוג התאונות שכל נהג סביר היה נמנע ממנה די בקלות כי היציאה של הרכב הזה הייתה די צפויה ואפשר היה לאט מוקדם יותר בהרבה. פועל יוצא מכך תחויב כנראה ברשלנות תורמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאת מעלליך ותגובותיך כאן ובהודעות הקודמות.

ברור לחלוטין שאינך יודע לנהוג, ואתה מהווה סכנה מיידית לך ולכל עוברי הדרך.

איזה מח מעוות יכול לטעון ש "הייתי בטוח שהוא היה חייב לי זכות קדימה כי הוא בא מהשוליים לכן מבחינתי לא היה לי אכפת כי תאונה תהיה אשמתו."

לדעתי יש לשלול ממך את הרשיון לצמיתות בנוסף על תשלום פיצויים מלא לקורבנותיך כמו כאן.

אני מקווה שזה יקרה לפני שיהיו נפגעים בנפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אשם משום שהיה עליו לתת לך זכות קדימה.

בפועל, זו מסוג התאונות שכל נהג סביר היה נמנע ממנה די בקלות כי היציאה של הרכב הזה הייתה די צפויה ואפשר היה לאט מוקדם יותר בהרבה. פועל יוצא מכך תחויב כנראה ברשלנות תורמת.

הבעיה שלי היא שאיפשרתי לחברת הביטוח שלי לראות את הוידאו, וכפי שהרוב פה אומרים, אני אצא לכל הפחות אשם תורם או יותר סביר כאשם, ולכן הם רוצים לשלם לו ומבקשים אישור שלי בנושא.

אני אומר לו שאני מעדיף שיתבעו בבית המשפט ויוכיחו את אשמתי, אז הוא אומר שיש שתי אופציות:

1. לשלם ולסגור את זה
  2. לפטור אותם מאחריות, וללכת למשפט עצמאית

הבעיה שלי עם אופציה 2, זה שהוא אומר שאם חברת הביטוח לא מאמינה בחפותי, הם לא יסכימו לזה כי אז כמעט בוודאות שחברת הביטוח שלו תתבע בבימ"ש השלום, ואז יהיו הוצאות משפט נוספות שלא מכוסות בפוליסה (שכ"ט ושאר שטויות).

מה שנראה לי קצת הזוי - הרי יש לי זכות לכיסוי מלא גם אם אני מסרב להסכים להפעלת הפוליסה ויתבעו, לא?

בנוסף, הוא עוד אמר שזה דרישה לתשלום שהגיעה מהתובע עצמו ולא מהחברה, ושאם נדחה אותה, רוב הסיכויים שהוא יעביר את זה לחברת הביטוח, וזו תתבע כמעט בוודאות בשלום, כולל הוצאות כפי שכתבתי שהוא טוען שלא יהיו מכוסות.

מה שמעניין פה, האם באמת יש הליך כזה של דרישה לצד ג מחברה של מישהו אחר ללא בית משפט? ואיך אני עושה דבר כזה מול כלל לנסות ללא הגשת תביעה (מקרה אחר מזה המדובר פה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לעצות שסופקו פה - קיצרתי משמעותית את הוידאו - עכשיו לא ממש רואים את המהירות הממוצעת שלי (כי הקטע קצר יחסית), לא רואים את שלט אסור לעקוף ולא מהירות.

...

אם אני אלך בלי וידאו - בהתחשב שבצד שלי יש אותי ואת הבת זוג שלי - ונגיד שהמרחק היה קצר יותר, ולא הייתה עקיפה

...

פשוט מאוד, הייתי בטוח שהוא היה חייב לי זכות קדימה כי הוא בא מהשוליים לכן מבחינתי לא היה לי אכפת כי תאונה תהיה אשמתו.

וכן היה גם גורם הסבלנות וחוסר רצון לבלום...

הבעיה שלי היא שאיפשרתי לחברת הביטוח שלי לראות את הוידאו

הבעייה שלך שאיפשרת למיליוני אנשים לראות את הוידאו ולקרוא את דבריך לעיל.

קח בחשבון שאתה גם יכול למצוא את עצמך מואשם בעדות שקר, מעבר להודאתך בנהיגה בלתי זהירה שיש בה לפחות רשלנות תורמת.

חשבת על האפשרות שגם נהגי צד ג', גם עורכי דין, וגם שופטי תעבורה גולשים בקארזפורום?:roll:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שלך שאיפשרת למיליוני אנשים לראות את הוידאו ולקרוא את דבריך לעיל.

קח בחשבון שאתה גם יכול למצוא את עצמך מואשם בעדות שקר, מעבר להודאתך בנהיגה בלתי זהירה שיש בה לפחות רשלנות תורמת.

חשבת על האפשרות שגם נהגי צד ג', גם עורכי דין, וגם שופטי תעבורה גולשים בקארזפורום?:roll:

כמובן ששקלתי את זה, אך אינם מהווים צד בעניין ולכן לקחתי את הסיכון (הקטן יחסית) לכך שהתובע הוא כן פה בפורום, ועוד גולש בחלק הזה של האתר.

אני אחזור על השאלה המרכזית שלי: האם יש לי זכות לכיסוי עלויות של משפט שהפסדתי בה, כאשר חברת הביטוח לא מאמינה שאפשר לזכות?(צד ג').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא קודם כל אם יש לך בביטוח כיסוי להוצאות משפטיות

אם התשובה חיובית לחברת הביטוח הזכות לאמר לך חבל על הכסף אתה אשם ואני לא רוצה לשלם גם עבור הנזק וגם עבור ההוצאות המשפטיות.

החברה רשאית גם להתפשר אם הנהג השני , אלא אם אתה מתנגד.

מתנגד , טפל בתביעה על חשבונך כפי שאמרה לך חברת הביטוח.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שאנשים רבים וטובים ממשיכים לייעץ לפרחח חסר מוסר מינימלי, שמכריז בריש גלי שהוא הולך להונות את בית המשפט, שתיעד את טיפשותו בסרט וידאו אך מתכוון לערוך אותו כדי שישמש אותו לרמות את בית המשפט, שלא אכפת לו שתהיה תאונה כל זמן שהוא חושב שהאשמה לו בו, שאפילו חברת הביטוח שלו מוכנה לשלם את מחיר טיפשותו רק שיעוף מנגד עיניה. תגידו, אתם נורמלים?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז

גם לכאלה מגיע עצה.

אישית אינך חייב לייעץ, אפילו לא להיכנס לשרשור :lol:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ישה. גם לפרחח מגיעה עצה, בשביל שלא יסתבך עוד יותר. עדות שקר ובידוי ראיות זה לא משחק ילדים, ואפילו סתם להתפדח בביהמ"ש כי התובע ישלוף את סרט הוידאו בגרסת הבמאי, לא מומלץ.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...