Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות על הונדה סיויק הצ'בק 2012.

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 4324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מחכה הונדה תמיד מורידה מחירים

זה דגם חדש בגלל זה יש ביקוש ענק תאמינו או לא

HU:Clarion785 Comp:Dotech Ovation 6(Dead) Amp:Hifonics ZXI8408 Sub:Helix DB12S

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפרט במה ההונדה עדיפה? - לפי מה שראיתי, בדגם החדש היא אפילו לא יפה.

אמינות - אין ספק, למי שהולך לעבור שלוש שנים.

סחירות - בהחלט, אבל בהתקזז פער המחיר ההפסד לא יהיה כ״כ גדול, במיוחד עם כל התוספות של אופל.

בכל היבט אחר, האסטרה מודרנית וטובה מההונדה, ותהיה לדעתי מהנה ממנה בהרבה. על אחת כמה וכמה עם כל האבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זה לא השקעה כלכלית.

ההונדה החדשה יקרה מאוד ולא מצדיקה את ההבדל מול התמורה, מדובר ברכב יפני פשוט לא פרימיום ולא נעליים, למרות מה שהיבואן מנסה לשדר

המחיר המקסימלי של האוטו הזה צריך להיות 130 אלף לדגם המפואר ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך אהבתי את האבזור של לאון. הוא לא מושך אותי משום מה. הכיסאות לא נראו לי כל כך נוחים, משענת היד לא הייתה נוחה. משהו לא אהבתי באוטו הזה. זאת הסיבה שלא ביצעתי נסיעת מבחן בה.

לא ראיתי שבלאון בכלל יש משענת יד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זה לא השקעה כלכלית.

ההונדה החדשה יקרה מאוד ולא מצדיקה את ההבדל מול התמורה, מדובר ברכב יפני פשוט לא פרימיום ולא נעליים, למרות מה שהיבואן מנסה לשדר

לצערנו הרב, במדינת ישראל הכל השקעה כלכילית, גם המכוניות. לפחות עבור חלק נכבד מאוד מהעם, שבקושי סוגר את החודש. השאלה כמובן, לא איך להרוויח אלא איך להפסיד פחות, וכאן הונדה זה באמת תשובה אולטימטיבית. איפה יש עוד משפחתית בת 3 ששווה כמעט 100 אלף שקל, לפי לוי יצחק וגם מחירון יד 2 ? משלמים 10-15 יותר בקניה, מקבלים 20-30 יותר במכירה, הונדה זה פשוט תוכנית חסכון :-)

נ.ב. לאלה שיגידו ׳מה לוי יצחק ? לך תמכור לו במחיר הזה !׳ אז קודם כל באמת אפשר למכור במחיר הזה, אולי כמה אלפים בודדים פחות, אבל גם שום מותג אחר לא נמכר במחירון, וגם כל העסקאות הטרייד-אין מסוססות על המחירון הזה.

לדוגמה , מי שבא עם סיוויק בת 3 להונדה, שם 40 ויוצא עם סיוויק חדשה.

האם זה יעבוד גם באופל/פורד ? בכלל לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זה לא השקעה כלכלית.

כיוון ששוב מעלים את הטענה המגוחכת ש"רכב זה לא השקעה" כדי לתרץ קניית רכב שלא שומר רכב, אני חייב לומר שלשמירת ערך יש חשיבות מרכזית בקניית רכב חדש.

מדוע ? ברור שעלות אחזקת האוטו חדש ל 3 שנים עד למכירה הוא פרמטר מרכזי בקניית רכב. העלות כוללת בעיקר ירידת ערך ועלות מימון.

אם אסטרה תאבד מערכה כמו אוטו מקטגוריה גבוהה יותר, אז עדיף לקנות אוטו מקטגוריה גבוהה יותר, להנות מאוטו ברמה גבוהה יותר, ולהפסיד פחות.

לחליפין, לקנות אוטו מאותה רמה שמאבד פחות, ולהשאר אם יותר כסף בייד לאחר 3 שנים לקנית אוטו חדש.

כללית, לאחר שיש לך רשימה של מכוניות בערך באותה רמה שאתה מעוניין, בדוק מי, רוב הסיכויים, שישמור יותר על ערכו.

לטעמי, האסטרה לא טובה בנסיעות בעיר עקב חיספוס לא נעים של מנוע וגיר ורעש, ובנוסף יש את בעיית הטורבו שידרוש אוקטן גבוה כדי לתפקד היטב עם מזגן וחום בעיר.

ההונדה מתומחרת יחסית גבוה, אבל השיקול שלך הוא מול החלופות, ולא מה היה צריך להיות מחירה לפי דעת קונים כאלו ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

יש פה מישהו שיש לו כבר רכב כזה? מישהו שיכול להביע את דעתו על הרכב? יש פה הרבה תגובות כלליות, אבל אף אחד עדיין לא התייחס אל הרכב. מה שמעניין אותי זה איך סיויק האצ'בק על הכביש, מה עלות הביטוח, אמינות וכל הדברים הקטנים שמסביב.

למשל, אני יודע שהטיפולים של אסטרה הם מאד זולים. זאת עובדה שיש לקחת אותה בחשבון לפני שעושים רכישה. אז בבקשה, שתפו אותי בכל פרט קטן שאתם יודעים על הסיויק האצ'בק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל מכונית מעולה!! אבל חברת אופל בצרות. אתמול הגבתי כאן והמלצתי שתבדקו בגוגל את הנושא.

איזה "גאון" מהמערכת כתב לי שאני בוודאי סוכן מטוסכל (כן עם "ט") ומחק לי את התגובות כל זאת מבלי שהוא עצמו טרח בכלל לבדוק בגוגל את אמיתות דברי.

אז אני מנסה פעם נוספת.

אני שוב מדגיש שלא פחות חשוב מהרכב עצמו הוא מצב החברה שמיצרת אותו.

תחפשו בגוגל את 2 הנושאים האלה:

is opel going bankrupt

וגם את זה

opel financial crisis

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני מחפש לקנות רכב חדש 5 דלתות. נורא אהבתי את אופל אסטרה החדשה ואת הונדה סיויק. אופל זול יותר ב-20K ומאובזר טוב יותר במסגרת המבצע, אך הונדה זה הונדה. מה שמעניין הוא, שבכל מקום בעולם, הדגם הבסיסי של הונדה סיויק 5 דלתות מגיע עם מערכת מולטימדיה מובנת ורק בארץ הרכב מגיע ללא המערכת. מאד חשוב לי שבאוטו תהיה מערכת ומכאן מגיעות לי כמה שאלות:

1. מהביקורים שעשיתי לאחרונה באולמות התצוגה של יצרנים השונים, הבנתי שרובם מוכנים לתת מערכת מולטימדיה מובנת ללא תוספת תשלום, אך בהונדה מסרבים לי לתת אחת כזאת. לטענתם, כרגע אין רכבים בארץ עם מע' מובנת וזה יכנס רק מאוחר יותר.

מוזר לי שרכב עם מחיר יחסית כה גבוה (145K עבור דגם ספורט) בא ללא כל התוספות האבזור הללו. אני סבור, שלאור המבצעים ששאר היצרנים מציעים, לא תהיה ברירה להונדה להוריד מחירים או לתת איבזור טוב יותר לרכבים ממה שיש עכשיו. מה דעתכם?

ישנן רמות גימור בחו"ל בהן הרכב (הונדה סיוויק) לא מגיע עם מערכת מובנית, אנא דייק.

לא ניתנה כלל האפשרות להתקנת מערכת מולטימדיה כזאת ברכב מסיבות אספקה של ציוד לרכבים הללו, נכון להיום מהצהריים כבר אפשר להתקין מערכות מולטימדיה ברכבי ה5 דלתות החדשים. אף אחד לא סירב להתקין לך מערכת פשוט לא הייתה קיימת אפשרות.

לך להונדה ותגיד להם ב ב 130K אתה קונה.

לדעתי בסוף תצליח לקנות ב 135K ואז לדעתי לפחות ההונדה עדיפה.

אם לא תצליח להגיע לשם לך על האופל.

:shock: - יש טעם בכלל להגיב לדבר הזה? אתה רציני?

חברים,

יש פה מישהו שיש לו כבר רכב כזה? מישהו שיכול להביע את דעתו על הרכב? יש פה הרבה תגובות כלליות, אבל אף אחד עדיין לא התייחס אל הרכב. מה שמעניין אותי זה איך סיויק האצ'בק על הכביש, מה עלות הביטוח, אמינות וכל הדברים הקטנים שמסביב.

למשל, אני יודע שהטיפולים של אסטרה הם מאד זולים. זאת עובדה שיש לקחת אותה בחשבון לפני שעושים רכישה. אז בבקשה, שתפו אותי בכל פרט קטן שאתם יודעים על הסיויק האצ'בק.

אם אתה צריך עזרה במשהו אתה מוזמן תמיד לפנות אליי ואני אשתדל לענות על מה שאוכל

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...