Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש פה סיכוי שאני לא 100% אשם מצרף תמונות הדמיה מתאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 4434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מתקמצן בפרטים. מאוד קשה לעזור או לייעץ כשכל הזמן צריך לחלוב ממך אינפורמציה. האם יש נפגעים? האם השוטר הוזמן או נקלע למקום? הוזמן אמבולנס? אחד מהמעורבים בתאונה הכריז שיש לו כאבים? האם הזזתם את הרכבים מהצומת לפני בואו של השוטר? האם השוטר היה בוחן תנועה? האם יש לך מושג מזה "עבירה פלילית" שהיא לא מרגשת אותך? (לא שלדעתי יש כאן מקום להאשמה פלילית), אני לא הייתי מסתמך על אשמה תורמת, אין לך שום יכולת להוכיח זאת במידה ולא היה בוחן תנועה במקום.

יש עוד אבל נשאיר את זה לאחר-כך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווי רכבך 25000 ש"ח.

יש לך ביטוח מקיף בכלל?

לא חושב שהנזק שנגרם לך הוא 15000 ש"ח או 12500 ש"ח כדי "להינות" מטוטל לוס

כדי לקבל נזק מהרכב האחר עליך לעשות אחת משתיים

או לתבוע אותו לפני שהוא תובע אותך או כאשר הוא תובע אותך לתבוע אותו בתביעה שכנגד.

הסיכוי ששופט ייתן לך פיצוי הוא קטן ביותר , הוא אולי יוריד לנזק שהכחול יתבע ממך כפי שאמרתי 10-20%.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתקמצן בפרטים. מאוד קשה לעזור או לייעץ כשכל הזמן צריך לחלוב ממך אינפורמציה. האם יש נפגעים? האם השוטר הוזמן או נקלע למקום? הוזמן אמבולנס? אחד מהמעורבים בתאונה הכריז שיש לו כאבים? האם הזזתם את הרכבים מהצומת לפני בואו של השוטר? האם השוטר היה בוחן תנועה? האם יש לך מושג מזה "עבירה פלילית" שהיא לא מרגשת אותך? (לא שלדעתי יש כאן מקום להאשמה פלילית), אני לא הייתי מסתמך על אשמה תורמת, אין לך שום יכולת להוכיח זאת במידה ולא היה בוחן תנועה במקום.

יש עוד אבל נשאיר את זה לאחר-כך.

קשה לתת אינפורמציה כי זאת פעם ראשונה שלי שאני נקלע לתאונה ב 11 שנות נהיגה ואין לי מושג מה חשוב לספר.

"האם יש נפגעים?" כן.

"האם השוטר הוזמן או נקלע למקום?" כן. הוזמן.

"אחד מהמעורבים בתאונה הכריז שיש לו כאבים?" כן, בחור שני הכריז שיש לו כאבים בגב ואז הזמינו אמבולנס בשבילו.

"האם הזזתם את הרכבים מהצומת לפני בואו של השוטר?" כן, כי כך דרשו מאבטחים של מפעל סמוך כי זה הפריעה לתנועה של רכבים של העובדים שלהם.

"האם השוטר היה בוחן תנועה?" לא. אין לי מושג מתי ואם בכלל הגיעה בוחן תנועה למקום. כי גם אני הצטרפתי לאמבולנס לצורך בדיקות. אבל שחררו את שניינו בלי אשפוז.

סובארו - B3 בנזין 2008 1.5L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות במקרה הזה לדעתי היא עליך, כיוון שלא תוכל להוכיח מהירות מופרזת של הנהג האחר, וזאת מתוך הנחה שהוא נסע בנתיב חוקי ולא בשוליים.

מכיוון שאתה זה שאמור לתת זכות קדימה ולוודא שהדרך אכן פנויה, לצערי האחריות עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אשם ב100% בתאונה. חוץ מעצם העובדה שאתה זה שצריך לתת זכות קדימה לרכב שבא ממול,

אסור לך גם בשום פנים ואופן להכנס לצומת שאינו פנוי (בפעם האחרונה שקראתי את החוק).

הייעוץ שלי אמנם לא מקצועי, אבל הייתי מציע לך לא לנסות להפיל את האשמה על הרכב הפוגע,

אלא לבוא בגישה שמראה שזו הייתה טעות חד פעמית ואתה נהג זהיר.

11 שנות רישיון ללא שום עבר תעבורתי זה נחמד ויכול להועיל לך במשפט (רק ככה יבואו לקראתך).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק היבש והמציאות לא תמיד חופפים. לפי החוק היבש אם אתה יוצא מחניה ברוורס ואין לך קו ראיה ישיר לכביש, שזה 99% מהמקרים, "אסור" לך לצאת, כי יכול להיות שמגיע רכב ואתה לא נותן לו זכות קדימה.

לכן יכול להיות שאין פה אשמה או אפילו שהאשמה של הנהג השני, כי הוא נסע בקלות דעת \ לא האט לפני צומת \ עקף מימין, אי אפשר לדעת איך השופט יגיב. כל עוד זחלת עד לנקודה בה יש לך קו ראיה.

אל תשכחו שבאותה מידה זה היה יכול להיות הולך רגל ולא רכב.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B.D.B.

כתבת אוסף של ....

יציאה כמו שתיארת ברברס אתה אשם. אולי אשם תורם קטן לנהג השני , תלוי כמה יצאת כבר לכביש.

כאשר טור מכוניות עומד ,לטור השני מותר לנסוע ואין כאן עקיפה מימין בכלל.

אתה יודע האם הרכב השני האט או לא. גם הנהג שלנו לא יודע כי הוא לא ראה אותו בכלל.

וגם אם היה מדובר בהולך רגל שמשוטט לו על הכביש ולא במעבר חציה , התוצאה כלפי הנהג השני הייתה זהה ,

לא אשם!!

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו זה שאתה רושם 3 נקודות במקום מה שרצית משנה משהו :roll:

בשורה התחתונה שטויות או לא, לפי החוק היבש אז אסור לחנות בניצב בין מכוניות אף פעם (בעצם זה לא משנה רוורס או לא), כי אין דרך לראות אם רכב מגיע או לא.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אינך מבין את ההבדל בין מותר, לבין האחריות במקרה שנגרמת תאונה.

תקנה 45

"נוהג רכב לא יסיעו אחורנית אלא אם יש צורך בכך, ובמידת הצורך, ולאחר שנקט באמצעים הדרושים בנסיבות הקיימות כדי למנוע

1) סיכון או פגיעה

2) הטרדה או הפרעה"

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...