Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשת חנויות מזון הכי זולה בארץ - האם באמת יש דבר כזה?

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 4407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן שמתי לב, אני אנסה אותם כמובן.

מעניין אם רמי לוי בבני ברק יותר זול מאשר באשדוד.

רק עכשיו אני מתחיל עד כמה שודדים אותנו...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסיבה העיקרית למחירים היא העדר התחרות ופחות העלויות (מה כבר הפרש המחיר לשינוע סחורה בין באר שבע למצפה רמון?).

מבחינת הספק אין שום הפרש לשינוע. זה לא שמצפה רמון מחוץ לאטמוספירה. מדובר בחמדנות נטו.

אני פשוט לא מסוגל יותר להכנס לרמי לוי, גם ככה אין לי סבלנות אחרי יום עבודה ארוך לקניות אבל עוד לעמוד בתורים מטורפים שכאלה?

עוד חודש יהיה רמי לוי בישפרו. תראה איך המחירים שם ינחתו.

לגבי חווית הקניות, צודקים בהחלט, הסניף (לפחות זה ליד קניון איילון) צפוף ומפוצץ תמיד ככה שהחוויה מפוקפקת.

הסניף הזה מפוצץ כי מגיעים אליו מכל המרכז והשרון.

בקרוב יפתח סניף של רמי לוי באיזור קדימה, בת"א (המסגר) ובכפר סבא/רעננה ואז הלחץ קצת ירד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שאוהב להשוות מחירים בסופרים :D

האזור שלי (פתח תקוה) משופע בסופרים, אך המחירים יחסית אינן אטרקטיביים בהשוואה לרמי לוי/אושר עד (מרחק נסיעה של 10 דקות אליהם).

לרב אני אוהב לקנות בחצי חינם, בד"כ אצלם יש את רב המבצעים על מוצרי חלב במיוחד על תנובה - למרות שכרגע זה לא רלוונטי בגלל השביתה של ועד העובדים.

לרב מצאתי שחצי חינם היו יותר זולים או דומים לשופרסל דיל בסל קניות שאני קונה.

אני הולך לשופרסל דיל/שלי בשביל דברים ספציפיים שיש מבצעים או מוצרי חלב שיש עליהם פיקוח.

עוד דבר, אומנם אני לוקח את האזור שלי להשוואה, אבל מעניין מאוד שכל פעם בערב שאני נכנס לשופרסל שלי/דיל תמיד יש חוסר במוצרי החלב, למשל בלתי אפשרי למצוא קוטג' טרה בערב, או כל מיני חטיפים כגון קורני בטעמים לעומת זאת בחצי חינם המקררים פשוט מלאים והמדפים מלאים תמיד. (אני משווה את חצי חינם אם המושבות מול שופרסל דיל יכין/בזל ושלי הקניון הגדול)

לדיל EXTRA אני לא הולך, כי לרוב המבצעים לא חלים על האקסטרה.

פעם אחת בחיים שלי הייתי ברמי לוי, החווית קניה שמה נוראית, שלא נדבר על ההמתנה בקופות שיכולה להגיע ל 40 דקות!!

השארתי את העגלה ויצאתי משם, סה"כ הייתי עם כמה פריטים ורציתי ללכת לקופה המהירה, עם ישראל בהתנהגותו החליט שאין יותר קופה מהירה וקבעו עובדה שזו קופה רגילה, אז ויתרתי.

באושר עד לא הייתי, כי אני לרב לא קונה דברים מהסל הבסיסי, אני אוהב לקנות עוד כל מיני שוקולדים למיניהם שאין באושר עד ובשביל זה אין טעם לנסוע.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה בחצי חינם הישן בראשון (ליד ביתילי) - צפוף, ישן ויש תורים נוראיים. וגם לא כזה זול.

אחר כך עברתי לשופרסל דיל ברח' המרכבה בחולון + חצי חינם הגדול באותו רחוב, נחמד אבל בשופרסל דיל חסרים לי כל מיני דברים ובחצי חינם המחירים התייקרו מדי וגם ההיצע הגדול מושך לבזבז יותר מדי.

כשפתחו את חצי חינם החדש בראשון ליד רנו קניתי שם כמה פעמים אבל זה יקר מדי בשבילי - מה שכן, האוכל המוכן שלהם טעים לאללה.

מאז שיש רמי לוי בראש העין אני קונה שם (קרוב לי לעבודה ואני בא בשעות המתות בבוקר), השוויתי בשבוע שעבר לויקטורי ברמלה את אותו סל ויצא לי לפחות 15% הפרש לטובת רמי לוי, אז שם אני נשאר.

אינעל העולם למה אין סניף רמי לוי ברמלה/לוד/נס ציונה/באר יעקב ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה למסור לכל מי שבכלל מעלה את הנושא "חווית קניה" בהקשר של קניית מוצרי מזון לבית, מגיע לכם מחירים גבוהים ומנופחים.

חווית קניה אעלק, כולה לחם וחלב לבית, לא אולם תצוגה של מרצדס.

חנות צריכה להיות מסודרת, מתוחזקת ובלי לכלוך על הרצפה ועל המדפים, כל היתר קשקוש בלבוש (גם אם זה אומר שהמעברים קצת יותר מצופפים או שממתינים עוד 7 דקות בקופות).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...