Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנית מיוחדת של חיים (הכט)על הכביש בעקבות הסופ"ש

ac cobra
שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוחנים מים ואומרים סיסמאות יפות

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, עליי כל שידורי התעמולה של האירלנדים הללו השפיעו.

ואולי בדבר אחד הוא צדק היום, בכך שהתשתיות נוטלות חלק באשמה.

אלי בהצלחה בנשף :wink:

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן , תנו לנו ב"זבנג וגמרנו"...רק את זה אנחנו אוהבים. עוד מבצע אכיפה ,עוד ברברת ,עוד מס שפתיים.

חאפרים ,קשקשנים ,זה מה שיש לי להגיד על כל מי שאחראי על הנושא המוטורי בארץ...בלי הבדלי דת,גזע ומפלגה :evil:

נותר רק לקוות שהצבא מתנהל אחרת במלחמות שהוא מנהל , אחרת אוי ואבוי לנו במלחמה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן , תנו לנו ב"זבנג וגמרנו"...רק את זה אנחנו אוהבים. עוד מבצע אכיפה ,עוד ברברת ,עוד מס שפתיים.

חאפרים ,קשקשנים ,זה מה שיש לי להגיד על כל מי שאחראי על הנושא המוטורי בארץ...בלי הבדלי דת,גזע ומפלגה :evil:

מילים כדורבנות :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תאונה יכולה להמנע גם אם התשתית היא דפוקה,המזג אוויר דפוק ועוד ... אם אדם לא מסוגל לנתח מצבים (תשתית, אקלים וכו..) אסור לו לנהוג.

נהג שלא מנתח מצבי דרך הוא נהג לא אחראי ולצערי סופו בבית חולים או רחוק מזה. אתם יודעים מה.

כל גוף במדינה הזאת מאשים גוף אחר בנושא. כולם מנסים להנער מאחריות.

מבחינתי, אנחנו גם אחד מהגופים שמאשימים את המדינה בזה שהתשתית חרא, שהחינוך לא נכון (וזה נכון) אבל אנחנו החלק שנוהג. ואנחנו צריכים לעשות מה שניתן כדי למנוע תאונות עד למגבלות, ואז ניתן להאשים באמת את הרשויות שלא עושות מאומה.

לפי דעתי, התוכנית של הכט גורמת משהו. היא צריכה להמשיך. אני בטוח שלאחוז מכלל האנשים היא עשתה משהו.

המשיכו כך

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק היקר,

תאר לך נהג חדש על הכביש.

לא, לא "חדש" לפי החוק, אלא אחד כזה שנוהג יום יום בעיר כבר 5 שנים, ומעולם לא נסע לכנרת.

היום הוא נוסע לכנרת, ונכנס בדרך לסיבוב.

הוא נוסע לאט - סיבוב, לא? - אבל המעקם של הסיבוב בזוית לא נכונה, ובאמצע הסיבוב - הוא מתהדק.

אותו נהג בולם בפאניקה, ואז זנב מכוניתו יוצא מהסיבוב ופוגע ברוכב האופנוע שבא ממול.

מי אשם?

איך נמנע את התאונה הבאה?

שתי תשובות שונות לחלוטין.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק היקר,

תאר לך נהג חדש על הכביש.

לא, לא "חדש" לפי החוק, אלא אחד כזה שנוהג יום יום בעיר כבר 5 שנים, ומעולם לא נסע לכנרת.

הוא נוסע לאט - סיבוב, לא? - אבל המעקם של הסיבוב בזוית לא נכונה, ובאמצע הסיבוב - הוא מתהדק.

אותו נהג בולם בפאניקה, ואז זנב מכוניתו יוצא מהסיבוב ופוגע ברוכב האופנוע שבא ממול.

מי אשם?

איך נמנע את התאונה הבאה?

תוסיף איזה מהמורה קלה או איזה בור נאה בכביש או חוסר סימון נתיבים בכביש ואז תקבל נוסחה להצלחה!!

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק היקר,

תאר לך נהג חדש על הכביש.

הוא נוסע לאט - סיבוב, לא? - אבל המעקם של הסיבוב בזוית לא נכונה, ובאמצע הסיבוב - הוא מתהדק. אותו נהג בולם בפאניקה, ואז זנב מכוניתו יוצא מהסיבוב ופוגע ברוכב האופנוע שבא ממול.

מי אשם?

איך נמנע את התאונה הבאה?

שינהג באחריות ויסע לאט. זו התשובה שלי.

אני ביום חמישי נסעתי ליקנעם בפעם הראשונה לבקר את ההורים של חברה שלי . בתוך יקנעם ישנו סיבוב חד מאוד עם שיפוע שלילי. אם לא הייתי נהג אחראי, היום הייתי בבה"ח.

לכל דבר יש תשובה ופתרון.

**** לאחר עריכה **** אז אם כך, כל אדם שינהג באותו סיבוב שציינת, יעשה תאונה. לא כך ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות של אזהרה משלטים .!!! אולי זה פתרון יותר טוב לא ?

ובטבריה זה לא קרוב לסיבובים של יקנעם - אלא אם יש אחד ממש חד .... אבל בדרך ובכבישי טברייה זה מוגזם ביותר וזה כאילו רגיל כזה !

שילוט נכון ותיקוני כביש יעזרו מאוד ... מה שיזהיר את הנהגים וימנע את התאונה .

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו דפוק בחיים הכט הזה,

"תוכנית חירום" רק היה חסר שישמיע סירנה ויגיד לכולם להיכנס למקלטים.

"It's always funny until someone gets hurt...

...and then it's absolutely friggin' hysterical!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...