Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה על מדרכה - האם יש עילה לערעור?

שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול קיבלתי דו"ח מעריית נתניה על סך 500 שקל על חניה על מדרכה.

עכשיו הרכב שלי לא הפריע לאף אחד (מדרכה בין מגרש חניה לבין גדר תיל לבין בניין נטוש, תמונה מצורפת), וחנה שם מסיבה שלא היה חניה בשום מקום אחר בסביבה (איזור התעשיה החדש של נתניה), ומה שהיה, היה שייך לחברות במקום (עם כיתוב "חניה פרטית").

האם יש עילה לעירעור?

ומאחר ואני חדש בתחום העירעורים, היכן מגישים עירעור (אני לא מתכוון להתעסק עם בתי משפט ועורכי דין, הסכום לא שווה את זה)?

מצ"ב דו"ח ותצלום הרכב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאתי חניה פרטית בטאבו, תחכה לתגובה של מישהו שמכיר את החוק, אולי אין לעיריה זכות בכלל לתת לך דוח.

אם יש לה זכות(והחניה רשומה) אני ממליץ לך לפנות לבעל העסק שהחניה רשומה על שמו, להסביר לו את המצב ולבקש ממנו מכתב שהחנת באישור שלו, תמורת 100 שח אני מאמין שכל אחד יסכים.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בחניה פרטית

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לחנות על מדרכה, גם אם היא לא חוסמת ומפריעה לאף אחד.

זה החוק

יש עיריות שמקפידות על כך יותר ויש פחות

התמזל מזלך , וקיבלת דו"ח.

לך שלם .

את היכול לנסות לכתוב לעיריה בשיטת מצליח , לא מאמין שהיא תעבוד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לחנות על מדרכה, גם אם היא לא חוסמת ומפריעה לאף אחד.

זה החוק

יש עיריות שמקפידות על כך יותר ויש פחות

התמזל מזלך , וקיבלת דו"ח.

לך שלם .

את היכול לנסות לכתוב לעיריה בשיטת מצליח , לא מאמין שהיא תעבוד.

אין חוק שאומר שניתן לחנות על המדרכה אם יש מספיק מרווח להולכי רגל לעבור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק שאומר שניתן לחנות על המדרכה אם יש מספיק מרווח להולכי רגל לעבור?

זה חוק עזר עירוני ואמור להיות תמרור שמורה על כך. לא בכל עיריה זה תקף, מן הסתם בנתניה זה לא עובד...

אני מניח שבפעם הבאה תחנה בחניה מוסדרת תמורת 15 ש"ח לשעה. הרבה יותר זול

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...