Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה חדשה או פיאט 500 2009 או סקודה פאביה

dr6633
שימו לב! השרשור הזה בן 4526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש!!

לדעתי גם תופתע מאיכות הרמקולים בשביל רכב מיני.תן להם קצת באסים.:twisted:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!!

לדעתי גם תופתע מאיכות הרמקולים בשביל רכב מיני.תן להם קצת באסים.:twisted:

האמת היא שעדיין לא התקנתי מערכת באוטו, אני מתלבט אם לקנות מתאם לדאבל דין או להתקין רדיו דיסק רגיל. המחשבה שלי למצוא בחו"ל את הרדיו דיסק MP3 המקורי של הפנדה כנראה תישאר בגדר מחשבה כי זה נורא יקר וגם די קשה למצוא. אני אעדכן בהמשך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי את זה בEBAY,סך הכול הפיתרון שיש בארץ גם טוב,אתה יכול לבחור את הרדיו דיסק שאתה רוצה ואת איכותו,דבר שני היום הרבה יותר נוח רדיו דיסק עם USB ולא דיסקים,דבר שני יש בתושבת מקום טוב לשים את הארנק למשל8) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי את זה בEBAY,סך הכול הפיתרון שיש בארץ גם טוב,אתה יכול לבחור את הרדיו דיסק שאתה רוצה ואת איכותו,דבר שני היום הרבה יותר נוח רדיו דיסק עם USB ולא דיסקים,דבר שני יש בתושבת מקום טוב לשים את הארנק למשל8) .

ממחיש אותי שאני אזמין מחו״ל וזה לא יתאים או לא יעבוד וכו....פחות חשוב לי USB וכו אני מוכן לוותר על זה תמורת המראה המושלם של מערכת שמותאמת למכונית הזאת ספציפית אבל הכיוון הוא לקנות סינגל דין ואם כבר אלך על זה אקנה משהו עם Bluetooth ואסגור עניין... האבסה היא שזה מחזיר אותי לשנות התשעים הקטע של להוציא את הפאנל כשאני לא באוטו כדי למנוע גניבה:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סוף סוף קיבלתי את הרדיו אתמול והתקנתי אותו, הסבלנות משתלמת אני די אוהב את איך שזה יצא...ובאמת מופתע לטובה מאיכות הרמקולים...

מצ"ב תמונה.

photo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב!!

מותר לשאול כמה עלה לך לייבא את הרדיו הזה לארץ?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה מעולה,ועדיף ממה שיש עכשיו,מצטרף לשאלה של אלעד,ראיתי שהוא מזהה תחנות רדיו לפי שם,צריך מכשיר אירופאי בשביל זה או גם מEBAY אמריקה זה מתאים? לגבי החיבור זה פשוט כמו רדיו דיסק שיש כבר ברכב או צריך משחק עם הכבלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי אותו מ eBay איטליה, בשקלים זה יצא 850 ש״ח כולל משלוח. מדובר במכשיר משומש כמובן, אירופאי, קורא mp3. יש באיביי גם כאלו שלא קוראים mp3 ביותר זול. אם אתם חושבים לקנות, תוודאו שהמוכר באיביי מתחייב לכך שהמכשיר הוא ללא cancheck כלומר שאפשר להתקין אותו בכל פנדה, גם כזאת שמעולם לא היה לה רדי מקורי, אחרת זה לא יעבוד. כמו כן, צריך לוודא שאתם מקבלים את הקוד בן 4 הספרות להפעלה. כמו כל דבר באיביי, צרך לוודא שהמוכר אמין. לקח לרדיו משהו כמו חודש להגיע לארץ אבל זה בגלל שהמוכרים באיטליה משתמשים בשירות דואר לא מהיר במיוחד וגם הוא הגיע אליי מנאפולי.

לגבי ההתקנה, לא צריך שום דבר מיוחד. זה מאוד מאוד פשוט, רק לפרק את התאים ולהכניס את המכשיר. אני הלכתי למקום להתקין את זה ושילמתי 100 ש״ח אבל אפשר בהחלט לעשות את זה לבד. לא צריך חוטים כלשהם, משתמשים במה שקיים כבר בפנדה. Yulianx, מכשיר מארה״ב לא יעבוד לך וגם ספק אם תמצא. קיימים מעט מאוד באיביי אנגליה והרוב ב eBay.it האיטלקי. השתמשתי בשירות תרגום והזמנתי בלי בעיה באמצעות פייפאל, כמובן בקניה מאובטחת. אם תצטרכו עזרה, בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדם שקנית יש עוד אחד כזה? אם כן אפשר לינק,עשית לי חשק.

צריך מתאם בשביל זה או זה פשוט נכנס?

התפריט באיטלקית או אנגלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך מתאם. התפריט באנגלית.

אני עכשיו תוהה האם אפשר לחבר את הרדיו לסוויץ' כדי שייכבה עם המפתח ולא רק ידנית. סביר להניח שכן אבל חשבתי שאולי יש משהו בהגדרות של הרדיו ולא מצאתי.

אני שולח לך בפרטי לינק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, עכשיו כשהרדיו הוא מקורי, אתה יכול לראות את התצוגה שלו על המסך של מחשב הדרך?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, עכשיו כשהרדיו הוא מקורי, אתה יכול לראות את התצוגה שלו על המסך של מחשב הדרך?

לא ראיתי תצוגה כלשהי הקשורה לרדיו על מסך הדרך. אולי זה קיים בדגמים עם הצג היותר מתקדם? כמו שיש ב panda 100HP ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי תצוגה כלשהי הקשורה לרדיו על מסך הדרך. אולי זה קיים בדגמים עם הצג היותר מתקדם? כמו שיש ב panda 100HP ?

בהגדרות של מחשב הדרך יש פונקציה שנקראת See Radio. כדי לראות את הרדיו, אתה צריך להחליף את ההגדרה מ-No ל-Yes.

אתה תוכל לראות את תדר התחנה ושמה על צג מחשב הדרך במקום התאריך והיום (כשהרדיו כבוי אתה תחזור לראות תאריך ויום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן - תודה.

אלעד - חידשת לי, אני אנסה את זה כשאהיה ברכב ואעדכן אותך אם זה הצליח. אגב, חשבתי שאפשר בהגדרות להגדיר שהרדיו ייכבה בכיבוי הסוויץ' אבל לא הצלחתי לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...