Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול רנו סניק 2005 1600 אוטו'

dmxsir
שימו לב! השרשור הזה בן 2801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזה נוזל קירור השתמשו?

ועדיף ברכב הזה להשתמש בשמן סנטטי מלא.

נוזל קירור..

img2011091200419.jpg

Uploaded with ImageShack.us

שמן מנוע סנטטי מלא...10W40

img2011091200420.jpg

Uploaded with ImageShack.us

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנוזל קירור הוא נוזל ירוק, הוא אינו תואם את דרישות היצרן של הרכב הזה , זהו נוזל שמחליפים כל שנתיים,

השמן הוא חצי סינטטי ולא סינטטי מלא מה שחשוב שהוא עומד בתקן ACEA A3 וי עוד תקן שאני לא זוכר.

הנוזל המקורי הינו בצבע ורוד - למרות שבקרסו משתמשים בנוזל צהוב של חברת פז.

יש גם נוזל של MOUTL בצבע כחול אני חושב שגם עומד בתקני הרכב.

לגבי הנוזל כבר שמת פשוט תחליף בעוד שנתיים אני לא מאמין שיכול להיגרם נזק ממנו.

הנוזל המקורי הינו ל 5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוזל קירור הוא נוזל ירוק, הוא אינו תואם את דרישות היצרן של הרכב הזה , זהו נוזל שמחליפים כל שנתיים,

השמן הוא חצי סינטטי ולא סינטטי מלא מה שחשוב שהוא עומד בתקן ACEA A3 וי עוד תקן שאני לא זוכר.

הנוזל המקורי הינו בצבע ורוד - למרות שבקרסו משתמשים בנוזל צהוב של חברת פז.

יש גם נוזל של MOUTL בצבע כחול אני חושב שגם עומד בתקני הרכב.

לגבי הנוזל כבר שמת פשוט תחליף בעוד שנתיים אני לא מאמין שיכול להיגרם נזק ממנו.

הנוזל המקורי הינו ל 5 שנים.

לגבי השמן, זה מה שכתוב באתר אצלם..

ZIC UP is a synthetic engine oil of supreme performance made of synthetic-like base oil with VHVI technology. ZIC UP is applicable to both light/heavy duty diesel and gasoline fueled engines and is especially designed for PICK-UP’s, VAN’s, SUV’s, MPV’s and 4WD off-roaders.

לגבי התקן....

ACEA A3/B3/B4.

אומנם נמצא בקטגורית הדיזל ..אבל מתאים גם לבנזין

http://www.skzic.com/eng/product/content11.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.מנסיון רב עם השמן הזה הוא יצרן בוצה לא קטן.

2.הנוזל קירור שבו השתמשת מתאים לרכבים בעיקר ישנים, וגם יצור לך נזק בתווך הארוך. (גם מנסיון)

3.הנוזל קירור המקורי מגיע בגוון צהוב ולא ורוד, והנוזל של מוטול הכחול לא תואם לתקן של רנו.

בכל מקרה הנוזל של קרסו עושה את העבודה מצויין, ואני לא מבין את אלו שחוסכים 50 שקל ממשהו שמחליפים פעם בכמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.הנוזל קירור שבו השתמשת מתאים לרכבים בעיקר ישנים, וגם יצור לך נזק בתווך הארוך. (גם מנסיון)

3.הנוזל קירור המקורי מגיע בגוון צהוב ולא ורוד, והנוזל של מוטול הכחול לא תואם לתקן של רנו.

בכל מקרה הנוזל של קרסו עושה את העבודה מצויין, ואני לא מבין את אלו שחוסכים 50 שקל ממשהו שמחליפים פעם בכמה שנים.

לא הבנתי את הביטוי " יצרן בוצה לא קטן".....

טוב או לא טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוזל קרור "של קרסו" הינו נוזל שמיוצר בדיוק לפי המפרט של רנו ורק עבורנו. נוזל קרור שאינו תואם לדרישות יצרן יכול להביא לאיכול של חלקי אלומיניום או ליצירת משקעים שחוסמים את הרדיאטורים. מאד ממליץ לא להשתמש בנוזלים תחליפיים. אם שמת- ממליץ להחליף. הנזזק הוא מצטבר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוזל קרור "של קרסו" הינו נוזל שמיוצר בדיוק לפי המפרט של רנו ורק עבורנו. נוזל קרור שאינו תואם לדרישות יצרן יכול להביא לאיכול של חלקי אלומיניום או ליצירת משקעים שחוסמים את הרדיאטורים. מאד ממליץ לא להשתמש בנוזלים תחליפיים. אם שמת- ממליץ להחליף. הנזזק הוא מצטבר!

ומהו הנוזל של קראסו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זנ נוזל קירור שמיוצר על ידי חברת "פז" עבור רשת מוסכים של קרסו. קרסו היא יבואנית של רנו (וניסאן) בארץ.

ניתן לקנות את הנוזל הזה בכל מוסך מורשה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הביטוי " יצרן בוצה לא קטן".....

טוב או לא טוב?

לא טוב!

synthetic-like base זה לא שמן סינטטי.

על שמן סינטטי יהיה רשום סינטטי מלא\FULLY SYNTHETIC, ולא "על בסיס" \ "בטכנולוגיה" וכו..

אני מליץ לא להשתמש בשמן שבתמונה, ולקנות שמן סינטטי מלא של ELF \ TOTAL\ VALVOLINE, יש גם שנמים פחות יקרים של RHEINOL.

גם מוסכי מורשה יבואן עברו לשמן סינטטי מלא. הם משתמשים בשנן של "פז" שעומד במפרט רנו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב .... הנוזל שבתמונה עולה 50 ש"ח לגלון(13.20 ש"ח לליטר), בקרסו זה 27.30 ש"ח לליטר...לא בדיוק חמישים שקל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי ....זה מה שעשיתי ...וגם לגבי השמן ...

עוד שאלה לבעלי רנו סנייק(וגם לשעבר)..

המוסכניק היה צריך לנתק את המצבר לצורך עבודה כלשהי, ועכשיו החלנות לא יורדים בצורה חלק ..

החלון יורד קצת (בערך 20 ס"מ) ואז עוצר ..כל לחיצה יורד עוד קצת ....ככה לגבי כל ארבעת החלנות...

אני זוכר שקראתי איפה שהוא שצריך לעשות ריסט לחלונות ..אבל אני לא מוצא את זה שוב ..(דווקא עכשיו שיש לי את הרכב :( )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...