Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נדנודי שינה - מה הפתרון?

Sprint
שימו לב! השרשור הזה בן 4637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת היה פה כבר שירשור על נדודי שינה??

בכל מקרה, בבית אני שותה רק נסקפה. וגם כשהייתי שותה סיגריה ומעשן נס לפני השינה הייתי נרדם כמו נסיך.

אבל אני אנסה את שיטת ה"עד 16:00", רק שאצלי זה יהיה עד שש... תופס,לא? :-)

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכוון את השעון המעורר ל-04:30 ולצאת לאימון של שעה לפני העבודה\לימודים. מובטחת שינה ערבה בשעה 21:00.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה, תשנה את שם המשתמש מספרינט ליאריס ותראה כמה נחת תיפול עליך בשנתך

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אלכוהול, חלילה, אין בזה שום דבר שעוזר לשינה תקינה.

מה שכן, קפה בהחלט עלול להפריע - קח את ההמלצה של קפה אחרון ב-16:00,

(כמה שתית לפני פחות משנה, מצדי אפשר גם 6 כוסות) ותראה איך זה ממשיך מכאן.

לא מומלץ על ידי (לעיתים דווקא כן, אך לא באמצע שבוע), אלא כאיזכור לשירשור ישן יותר שהיה פה, וזו אחת העצות שהופיעו בו.

באמת היה פה כבר שירשור על נדודי שינה??

מוגש כשירות לציבור ללא שום אמירה שנונה כלשהיא כי המוח לא יכול לחשוב אחרי היום יותר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף את הסיגרייה ל"סיגרייה אסורה", תרדם ציק צק.

:sleeping:

תודה לכולם על התשובות הרציניות,

התעלמת מהעצה הטובה ביותר!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשאני לא מצליח להרדם אני שותה קצת בירה וצופה בסרטון הזה עם אוזניות במסך מלא:

http://www.youtube.com/watch?v=rEUxlwb2uFI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אותי אישית זה מהפנט ומרדים, תמיד לקראת הסוף נעצמות לי העיניים.

נאמר בשיא הרצינות.

מקווה שזה יעזור לך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר:

אני ער.

slowride , הסרטון הזה עושה בלבלות בראש, הוא צריך לבוא עם תוספים כימיקליים שאינם חוקיים פה בארץ. איך אפשר להירדם איתו? :shock:

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין ההרגל מאוד חשוב בנושאי שינה.

הפוך את חדר השינה שלך לחדר מרגיע ומיועד נטו בעיקר לשינה.

כשעה לפני השינה אל תחשף למקורות אור חזקים, ואל תראה טלויזיה או תעבוד מול מחשב.

אל תעשה שום דבר במיטה מלבד לנסות להרדם. גם לא מוזיקה, לא לאכול, לא לשכב ולראות טלויזיה במיטה באמצע היום. (excluding sex)

אחרי שבועיים הגוף שלך יתרגל לעובדה שכשאתה נכנס למיטה - אתה מתכוון לישון וזהו זה.

יש גם את העובדה שאם הראש שלך חם - הוא יתקשה להרדם. קנה כרית נוחה שתאפשר אוורור וקירור של הראש - זה חשוב.

אם אתה מנסה להרדם יותר מחצי שעה(כמובן שלא להסתכל כל כמה דק' בשעון ולהלחיץ את עצמך) אז קום ועשה משהו אחר עד שתרגיש עייף יותר. לי עוזר ללמוד.

- פעילות גופנית במשך היום תעזור לך גם להרגיש עייף יותר בלילה. (במשך היום - לפחות 5 שעות לפני השינה, לפי ניסיוני.)

- בהתחלה אתה יכול לבצע "אתחול" של המערכת שלך ולא לישון יותר מ20 שעות כדי להרגיש עייף ולהרדם ביתר קלות כשכן תשכב לישון.

- נסה לא להרעיף בשרעפים יותר מידיי בזמן שאתה מנסה להרדם. לא לנתח את מה שעבר עליך היום ולא לתכנן את המחר. (זאת הבעיה העיקרית שלי. המחשבות שלי הכי צלולות ופרודוקטיביות לפני השינה: הרעיונות הכי מבריקים והכי חכמים ויצירתיים שלי מגיעים בזמן טרום השינה כשאני כבר שוכב במיטה. יש לי בפלאפון כבר קיצור דרך על הדף הראשי לרשמקול כדי להקליט את הרעיונות שלי.)

כמובן שלכל אחד יש תקופות חרדה שנמשכות מס' ימים ואף שבועות שבהם מתרגשים לקראת משהו שאפילו לא מודעים להתרגשות הזו עד שהמשהו הזה עובר. אני, למשל, חשבתי שהרגשתי לפני מבחן הפסיכומטרי שאני רגוע לגמרי ולא מתרגש, במבחני הדמה הוצאתי מעל ומעבר למה שחשבתי שאני צריך ועדיין - שבוע לפני הפסיכומטרי וגם לילה לפני(עם כל הטריקים שבאמתחתי) לא ישנתי יותר מ3-4 שעות בלילה. ברגע שהפסיכומטרי הסתיים חזרתי לישון טוב יותר. מכאן הסקתי שאי אפשר לדעת בקלות ממה החרדות שלך נובעות. צריך להתעמק ולכן, אם זה נמשך הרבה זמן - כדאי לפנות לייעוץ פסיכולוגי.

בהצלחה!

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

slowride , הסרטון הזה עושה בלבלות בראש, הוא צריך לבוא עם תוספים כימיקליים שאינם חוקיים פה בארץ. איך אפשר להירדם איתו? :shock:

אז כנראה המח שלך מתוכנת שונה משלי:-) עלי זה משפיע כמו שרשמתי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויסקי, סקס וסמים.

לא בהכרח בסדר הזה.

אבל כמו שאמרו, לכל אחד יש את הטריגר שלו. אני כל פעם הייתי נוסע סופ"ש לכנרת, לא יושן שם יומיים, מגיע הביתה - מתרסק, ואז זה היה מסתדר לשבוע. ואז חוזר חלילה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...