Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נדנודי שינה - מה הפתרון?

Sprint
שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכולם,

נדודיי שינה (שוב) תקפו אותי בזמן האחרון, ואני מוצא את עצמי מנסה את כל פוזות ההירדמות המקובלות (והלא מקובלות), כל סוגי המוזיקה (וגם בלי), עם חושך/בלי חושך. וגם אם אני בחוסר מטורף של שעות שינה - אני פשוט לא נרדם.

יוצא שכל הלילה אני מתגלגל במיטה, מחליף תחנות/בוחר מוזיקה, הולך לנגן קצת בגיטרה, ומדי שעה מנשנש גם סיגריה במרפסת.

האם בקארספורום הפתרונים...? (או שמא פתחתי עוד ת'רד הזוי של אמצע לילה)

אשמח לשמוע עצות וטיפים להירדמות מהירה,

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה ריצה או פעילות ספורטיבית בערב בערך בשעה 20:00, למשך שעה , אחרי זה מקלחת, אוכל, ואתה תרגיש שאתה נרדם מול הטלוויזיה,

יכול להיות שיש לך גם מתחים , או וברת עלייך תקופה לא קלה, זה גם יכול להשפיע.

אבל מה שהכי עובד ובדוק, זה סקס עם החברה\אישה\יזיזה, אחרי זה היא מתחיל לזXין לך את המוח, ואתה מיד מרגיש שאתה נרדם, 8)

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לשקול טיפול פסיכולוגי, או לפחות מספר פגישות בשביל להבין אם משם הבעיה.

לחילופין, אולי פשוט כדאי לך לשנות את הלו"ז. אצלי למשל 22-5 זה השעות הכי פרודוקטיביות, ואני בד"כ גם מצליח לשלב את זה עם עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר גורמים להפרעות שינה:

1) תזונה לא נכונה (עודף קפאין,מאכלים "כבדים")

2) תזונה בשעות לא נכונות (להימנע מאכילה לפני שינה)

3) שנת צהריים (הדעות חלוקות בעניין. חלק אומרים שזה בריא וחלק טוענים שזה מגדיל את הסיכוי להתקף לב)

4) שימוש בכדורים דוחי שינה (הכוונה לאלה הנוטלים כדורים יום-יום מסיבות כאלה ואחרות ולא מודעים שחלקם דוחים שינה)

5) מתחים נפשיים

6) סביבת שינה לא נעימה ו/או מרגיעה (קירבה למכשירי חשמל, עודף אור/חושך,רעש מונוטני- למרות שלפעמים דווקא עוזר להירדם,מזרון לא נוח)

7) פעילות ספורטיבית בסמוך מדיי לשעות השינה

תחשוב על כל מה שרשמתי ותראה אם יש סעיף אחד שאולי מדבר אלייך, שנה את ההרגלים שלך ואולי זה יעזור. בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, גש לייעוץ ואיבחון נפשי. אל תתבייש.

רוב הסיכויים שיש לך לחצים נפשיים ו/או חרדות והמצחיק הוא שלאחר טיפול נכון יש פתרונים.

גש עוד היום - חבל על כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר גורמים להפרעות שינה:

1) תזונה לא נכונה (עודף קפאין,מאכלים "כבדים")

2) תזונה בשעות לא נכונות (להימנע מאכילה לפני שינה)

3) שנת צהריים (הדעות חלוקות בעניין. חלק אומרים שזה בריא וחלק טוענים שזה מגדיל את הסיכוי להתקף לב)

4) שימוש בכדורים דוחי שינה (הכוונה לאלה הנוטלים כדורים יום-יום מסיבות כאלה ואחרות ולא מודעים שחלקם דוחים שינה)

5) מתחים נפשיים

6) סביבת שינה לא נעימה ו/או מרגיעה (קירבה למכשירי חשמל, עודף אור/חושך,רעש מונוטני- למרות שלפעמים דווקא עוזר להירדם,מזרון לא נוח)

7) פעילות ספורטיבית בסמוך מדיי לשעות השינה

תחשוב על כל מה שרשמתי ותראה אם יש סעיף אחד שאולי מדבר אלייך, שנה את ההרגלים שלך ואולי זה יעזור. בהצלחה !

אפשר להוסיף גם חוסר איזון הורמונלי ועוד סיבות רבות.

שינה זה היום תחום מומחיות מוגדר. לך קודם כל לרופא המשפחה, שיפנה אותך הלאה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ששולחים את הבן אדם לטיפול יונגיאני, תקופות של מתח הן די נפוצות ולא דווקא צריך ללכת לפסיכולוג.

יש בבתי מרקחת כדור שינה ללא מרשם בשם Tonight. חצי (אני מדגיש - חצי) כדור ירדים אותך בלי בעיה. כדור שלם יפיל אותך ל- 14 שעות בכיף. עולה 30 שקל ל- 10 כדורים והרבה יותר זול\אפקטיבי\זמין מכל הפתרונות שהוצעו כאן.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה פעילות ספורטיבית באופן קבוע. בנוסף לזה כשעה לפני השינה אל תראה טלוויזיה או לגלוש במחשב, ותנסה להרגיע את הראש עם קריאת ספר. זה ירגיע את החשיבה ויגרום לך לעייפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא מצליח להרדם?

מה השתנה בסדר היום שלך או בחיים שלך בתקופה האחרונה?

במידה ויש דברים שמטרידים אותך בתקופה האחרונה, תדבר עם רופא המשפחה ותקח כדור שינה.

לא מתמכרים לכדורי שינה ואין בעיה להפסיק איתם ברגע שחייך יחזרו למסלולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף את הסיגרייה ל"סיגרייה אסורה", תרדם ציק צק.

:sleeping:

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות הרציניות,

לשאלתכם, הספורט היחידי שאני עוסק בו הוא פרו אבולוציון, אני ישן בד"כ 5-6 שעות בלילה (נרדם בד"כ ב-2:00). אני לא אוכל בעבודה אלא רק בשעות הערב (ניזון מקפה וסיגריות במשך היום) ומסיגריות "אסורות" אני מנסה להימנע.

אני משתדל להימנע כמה שיותר מפגישות עם רופאים כלשהם, כי זה רק עושה אותי יותר חולה.

אני אנסה לקחת את כדור השינה הממולץ פה (TONIGHTׂ), ובמקביל אעשה אימון יומי לפני המקלחת.

שוב תודה לכולם, אם יהיה שיפור אני אעדכן.

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות הרציניות,

לשאלתכם, הספורט היחידי שאני עוסק בו הוא פרו אבולוציון, אני ישן בד"כ 5-6 שעות בלילה (נרדם בד"כ ב-2:00).

אני לא אוכל בעבודה אלא רק בשעות הערב (ניזון מקפה וסיגריות במשך היום)

והנה בדיוק הבעייה שלך.

לא יותר מ-3 כוסות קפה ליום (4 ביום קשה), אוכל מסודר בצהריים, ומשהו קל (יחסית) בערב.

כמו כן, לאכול פחות סוכר. ניתן גם לשתות אלכוהול. כבר היה פה שירשור דומה, אתה יכול לבצע חיפוש.

אני משתדל להימנע כמה שיותר מפגישות עם רופאים כלשהם, כי זה רק עושה אותי יותר חולה.

אני אנסה לקחת את כדור השינה הממולץ פה (TONIGHTׂ), ובמקביל אעשה אימון יומי לפני המקלחת.

שוב תודה לכולם, אם יהיה שיפור אני אעדכן.

הראל.

אני גם יכול להמליץ על אלה טובה....:twisted:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אלכוהול, חלילה, אין בזה שום דבר שעוזר לשינה תקינה.

מה שכן, קפה בהחלט עלול להפריע - קח את ההמלצה של קפה אחרון ב-16:00,

(כמה שתית לפני פחות משנה, מצדי אפשר גם 6 כוסות) ותראה איך זה ממשיך מכאן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...