Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצר ע"י שוטר על אי עצירה בעצור, כאשר בתוך הרכב ישנה מצלמה שמוכיחה את ההפך

iwalup
שימו לב! השרשור הזה בן 3900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 430
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני די בטוח (מקווה?) שהוא ערער על הדו"חות וביקש להישפט, כוונת המשורר (כנראה) הייתה שלא ביטלו לו לפני הליכים כאלה ואחרים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במקרה הזה החוק הוא דבילי, כי הוא יוצא מנק' הנחה שקווי עצירה מסומנים במקום ממנו יש שדה ראייה.

העצירה נועדה למתן זכות קדימה. אז מה הטעם לעצור לפני קו עצירה, כשהוא הרבה פעמים נמצא כמה מטרים לפני קו הצומת, להתקדם לכיוון קו הצומת ואז להסתכל שוב לצדדים (כי המידע שקיבלנו כשעצרנו כבר לא רלוונטי בגלל שעברו כמה שניות מהעצירה ועד להתקדמות) ובמידת הצורך לתת זכות קדימה?

הטעם הוא שקוי עצירה רבי םמסומנים לפני מעבר חציה שגם רוחבו לפחות 2 מ', ואז, כמובן, שדה הראיה מקו העצירה מוגבל. במקומות כאלה אני נוהג לעצור לפחות עוד פעם אחת (במקום ששדה הראיה מספק) ולעתים קרובות אפילו כמה פעמים - כל פעם התקדמות של כמה עשרות ס"מ), כיון שבנוסף לריחוק קו העצירה מהצומת בגלל מעקב החציה בהרבה מקומות שדה הריה מוגבל על ידי חפצים נוספים - החל בתמרורים וכלה במכוניות העומדות כחוק או שלא כחוק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי המקרה הראשון זכור לי שראיינו אותו והוא סיפר שביטלו לו את הדו"ח.

מוזר שאמרו שלא ביטלו את שלושתם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מושג איפה זה? אני חושב שהוא ידע שיש שם משטרה או עלולה להיות שם , ועצר בכוונה רחוק מהקו , ואז נכנס ומהצד זה נראה כאילו חצה ללא עצירה , אולי את הקו רואים , אפשר לבדוק את זה ב GOOGLE STREET VIEW , יש למישהו את המיקום של הצומת?

עריכה: זה רחוב הלפר בבת ים , לפי מה שאני רואה אפשר בהחלט לראות את הקו מאיפה שעמד השוטר , מאחורי הקו לא ממש

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהוא יודע שיש שם משטרה. הוא נוסע שם לא מעט. אם הוא עצר מטר לפני הקו זה תקין כי אתה לא יכול לצפות שמישהו יעצור בדיוק על הקו. אל תשכח גם שאתה לא יכול לדעת מהצילום כמה רחוק הוא עצר לפני הקו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלקח את המשטרה כפרויקט והוא מחפש שוטרים שיעצרו אותו סתם כדיי שהוא יצלם אותם.

אם זה נכון אז מגיע לו צל"ש. מה זאת אומרת "שוטרים יעצרו אותו סתם"? זה כמו שאני אקח רכוש של מישהו אחר "סתם".

קשה להאמין שכל כך הרבה שוטרים לא אמינים.

כנראה שעל זה בדיוק השוטרים בונים: שיחשבו שהם יותר אמינים ממה שהם באמת. ובדיוק בגלל זה סרטונים כאלה כל כך חשובים.

אין אפשרות לתבוע את המשטרה באופן ישיר או משהו? זה כבר באמת הפך להטרדה.

הוא יכול ללכת למשפט, וכאשר יזכה - לבקש הוצאות, עגמת נפש וכולי ביד נדיבה. יתכן שגם יוכל לתבוע את השוטר באופן אישי (לא בטוח בכלל).

כמובן שהוא לא עושה שום טעות ואין פה שום עבירה, אני רק אומר שניתן להבין למה המשטרה עצרה אותו - מנקודת מבטם של השוטרים הוא באמת לא עצר.

לא, זה ממש לא ניתן להבין: כיצד שוטר מאשים אדם בעבירה אם לא ראה?

מבחינתי שיעשה 100 סיבובים באותו מקום.כל עוד שהוא נוהג על פי החוק. מקסימום יעצרו אותו על התנהגות חשודה. :)

בדיוק ככה. אגרה שנתית שילם? שילם. טסט עבר? עבר. ביטוח קנה? קנה. מס דלק שילם? ועוד איך שילם. אז למה שלא יסע איפה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפתרון היעיל לתופעה הנ"ל הינו מצלמת דשבורד. ברגע שיש לכם תיעוד של "העבירה" לכאורה שלא בוצעה בכלל תוכלו לתבוע את השוטר שהתעלק עליכם ולבטל את הדו"ח המרגיז

מיצובישי לנסר מנוע 1.6 ליטר נמכרה.

וולוו s80 מנוע 3.0 ליטר טורבו TWINS של אבא לכיףף 8)

מאזדה 3 ספיריט האצ'באק מנוע 2.0 ליטר בבעלותי :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשון החוק, אם אני זוכר נכון: כשמסומן קו עצירה יש לעצור לפני קו העצירה, ובסמוך לו.

נראה שהשוטר למד לדקלם גרסה אמינה על אוטומט, לא בטוח שהוא מפנים את המילים שיוצאות לו מהפה.

הייתי רוצה להאמין שהשוטר בעצמו צופה ביוטיוב שהועלה ולהיות שם זבוב על הקיר.

לפי מה שהבנתי מ"צינור לילה" (ולא ברור למה דניס לא מוכר את הסרטונים לערוצי חדשות או תוכניות תחקירים רציניות יותר מהתכנית הלילית הצינורית) - הדוח הראשון (מלפני שנתיים) בוטל ביוזמת המשטרה. הדו"ח מלפני חודשיים טרם בוטל, אני מקווה שדניס שלח בקשה לביטול או בקשה להישפט. והדו"ח של אתמול טרם בוטל. המשטרה נוהגת להתייחס בכובד ראש (לצערי רק...) לסרטונים המשודרים בתקשורת הכללית. לו התייחסה בכובד ראש לסרטון שפורסם לפני חודשיים לא הייתה חוזרת על עצמה הפארסה אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...