Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם קונים רכב משומש ב870K?

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם צודקים, הייתי מעדיף את הפורשה.

אבל באם הייתה לי אפשרות בחירה, או שהייתי גודף את רגלי השמאלית, או שהייתי מחליף אותה באחרת.

לא הבנתי - מה יתן לך אם תחליף את הרגל השמאלית באחרת ?

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם כל הכבוד לב.מ.וו משנות השמונים, יש המון מכוניות אוטומטיות שהייתי לוקח על פניה. זה שאין קלאץ' לא אומר שהאוטו לא יכול לגרום לך לפרצי אדרנלין בלתי נשלטים. זה שאין את הרגשת החלפת ההילוכים בעצמך לא אומר שהאוטו לא יכול לעשות בדיוק מה שאתה מבקש ממנו.

אנחנו לא מדברים פה על טיפטרוניק בפאסאט או אוטומט במונית מרצדס - אנחנו מדברים על מכוניות מדהימות שבמקרה אין להן דוושה שלישית.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם הקביעה שאם כבר אוטומטית אז פורשה טורבו..אבל וזה אבל גדול, זה מוריד המון המון המון המון המוון מהכיף, וכן אני מדבר מנסיון :wink: , דרך אגב קרלוס סיינג נוהג בכזאת, לא ברור למה

קררה טיפטרוניק מול ידנית זה עולם אחר לגמרי, תחושת השליטה, הורדת ההילוכים, מעבר הכוח לרצפה, הכל שונה שם, בידנית היה פשוט חלום.....הכח ירד לרצפה בלינאריות, ההילוכים משתלבים בשלמות, הקלאץ לא קשה ולא נקודתי, ההיגוי ניטרלי וחלומי (קררה4), הברקסים נועצים אותך ברצפה, מה עוד אפשר לרצות ?

הלאה אל המרחק, פורשה שם מחכה

עוד מחכה לי דרך ארוכה, אל המקום בו הפורשה מחכה

...אני רוצה אל דיגה :!:

(זה היה רגע של נוסטלגיה וגעגועים)

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתחיל להתקטנן איתי על 100 כ"ס :?::wink:

אוקי נכון, לא נסעתי על הטורבו, אבל אני לא מאמין שהתיבה שונה בהרבה.

האוטו פשוט מדהים, אבל כמה שהוא מדהים הוא פשוט לא נכון, אין מקום לתיבת טיפטרוניק כמו שמייצרים היום (בהתסייגות כי לא נהגתי על SMG II) ברכבים מהליגה הזאת :!:

הצלחתי "בעזרת" התיבה הזאת לגרום לרכב עם 320 כ"ס לגמגם בהאצה:!: , לא תודה לא אצלי בבית, אם היו נותנים בחינם או תמורת סכום סמלי הייתי לוקח כי יש לרכב הזה בכל זאת התנהגות כביש מעולה, אבל הגיר ! הוא כל כך הורס :!:

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתחיל להתקטנן איתי על 100 כ"ס :?::wink:

אוקי נכון, לא נסעתי על הטורבו, אבל אני לא מאמין שהתיבה שונה בהרבה.

האוטו פשוט מדהים, אבל כמה שהוא מדהים הוא פשוט לא נכון, אין מקום לתיבת טיפטרוניק כמו שמייצרים היום (בהתסייגות כי לא נהגתי על SMG II) ברכבים מהליגה הזאת :!:

הצלחתי "בעזרת" התיבה הזאת לגרום לרכב עם 320 כ"ס לגמגם בהאצה:!: , לא תודה לא אצלי בבית, אם היו נותנים בחינם או תמורת סכום סמלי הייתי לוקח כי יש לרכב הזה בכל זאת התנהגות כביש מעולה, אבל הגיר ! הוא כל כך הורס :!:

לא חושב שיש מקום להזכיר את ה-SMG II, הרי היא לא טיפטרוניק - תיבה ידנית

בעלת מצמד וכל זה, והחלפות מהירות ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שנהגתי על תיבה כזאת (וכמו שאמרתי כבר - אני לא מדבר על התיבות שיש במרצדס מונית למשל...) אבל לפי כל מה שקראתי התיבות האלו מתפקדות מדהים.

כך ש-SL AMG אוטומטית הייתי לוקח בלי שום נקיפות מצפון, למשל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב, שכמה שלא נעדיף תיבות ידניות - העולם מתחיל להשתנות...

את הM3CSL אפשר לקבל רק עם תיבה חצי אוטומטית - SMG. מרצדס מציידת את הSL AMG הפאנטסטית בתיבה אוטומטית בלבד.

אפילו האנזו של פרארי לא ידנית! היא חצי אוטומטית עם הפעלה ידנית...

העולם משתנה... :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שניה כולנו נקנה אלמרה וננהג באופן נמרץ...

ולפי מה ששמעתי על הM3-SMG2, יכול להיות שהייתי מתקשה מאוד להחליט בינה לבין M3 ידנית...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שניה כולנו נקנה אלמרה וננהג באופן נמרץ...

ולפי מה ששמעתי על הM3-SMG2, יכול להיות שהייתי מתקשה מאוד להחליט בינה לבין M3 ידנית...

רוני

Oh my god he said Almera!

Let's stone him!

:shock::wink:

(SMG או ידנית? אכן בחירה קשה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של תיבות סקוונסיאליות סטייל הSMG זה העברות הילוכים סופר מהירות

וגם שכל זה יתבצע בלי הורדת הידיים מהגה

אבל השאלה אם לא כל הכייף נמצא בתחושת השליטה ששלוש דוושות נותנות לך

ופה לא משנה כמה ההילוך עובר מהר וכמה זה טוב לא להוריד את הידיים מההגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל הכיף נמצא שם. זה רק חלק קטן מחווית הנהיגה ויכול מאוד להיות שעם תיבה מעולה כמו ה-SMG זה ממש לא יחסר לי.

שמעתי ממקור ראשון שאני מעריך מאוד (הלל פוסק למי שמתעניין) כי התיבה הזאת מדהימה לא פחות ממה שכותבים עליה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...