Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא רק הרבה כסף במונחי אחוזים 15K הם בערך 25% מערך הרכב מה עוד ששיקולי אחזקה דלק וכו' גם נכנסים כאן

(בכל מקרה קיה מצהירים על מחוץ לעיר 1/28 שזה נתון מדהים!) ובענין אחזקה לא נראה לי שבסיאט עלות הטיפולים השוטפים זהה:

טיפול 15K שלוש מאות ש"ח לפני מע"מ והנחה.

טיפןל 30K שבע מאות ש"ח לפני מע"מ והנחה.

אין רצועת טיימינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוקר טוב,

מישהו כבר קיבל את הרכב?

מישהו כבר קיבל את הידני?

אם מישהו קיבל את הידני, האם הוא ניסה לבדוק את הנתון של 1/28 מחוץ לעיר?

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אז הצטרפתי לעדר והזמנתי אתמול את הפיקנטו.

נסיעת מבחן תהיה במהלך השבועיים הקרובים.

לא ברור לי איך אתם מצליחים לבחור צבע? יש להם קטלוג, וכן כמה תמונות של מכוניות בצבעים שונים במחשב, כאשר בכל אחת מהתמונות של רכב באותו צבע - הבצע נראה שונה!!

האמת שרציתי מאוד רכב בצבע בורדו... אבל כמובן שאין. הסוכן אמר שיש צבע מוקה שזמין במיידי. לצערי זה אחד הצבעים המכוערים ביותר שראיתי לרכב. כרגע אני מתלבטת בין תכלת לאדום.

האם מישהו יודע אם יש סוכנות של קיה באזור המרכז שיש שם רכבים בצבע זה (כן, זה חשוב לי - בחורה... אין מה לעשות)?

דבר נוסף שהטריד אותי הוא זמן אספקה. בחיים לא ראיתי סוכן מכירות שעד כדי כך לא מוכן להתחייב לזמן אספקה, גם לא ל4 חודשים. מועד האספקה חשוב לי כיוון שכרגע יש לי רכב ישן ובספטמבר אני אצטרך לעשות לו טסט, ובאמת שהיתי מעדיפה להיפטר ממנו לפני כן.

קראתי חלקים גדולים בשרשור הזה, וראיתי שכתוב שצפויים להגיע משלוחים ביוני ויולי - האם מידע זה עדין רלוונטי?

שבת שלום ונקווה שהסבלנות להמתין זמן אספקה בלתי מוגבל תשתלם :p !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לאתמול אחה"צ גם מוקה כבר לא זמין

והצבע לא קשור לסניפים הם בודקים במחשב זמינות ו"משרינים" רכב כנגד הזמנה צבעים נוספים יהיו זמינים בסוף יוני.

תהני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

דיברתי עם הבעלים של הסוגנות בבאר שבע, הוא אמר לי שהנחו אותם להחתים על טופס שהם לא מתחייבים על זמן אספקה.

בכל אופן הוא הוציא לי רישום פנימי שלהם שמראה צפי לגבי הרכבים הללו, לצערי הסתכלתי רק על השחור שרציתי והיה כתוב 06/11 שזה גם יכול להיות בסוף חודש 6...

בכל אופן הם בכל מקרה לא מתחייבים אך אני מאמין שזה יגיע.

הסוכן גם אמר לי שאם הייתי מזמין יום לפני (מזל רע) הייתי מקבל את הרכב בסוף מאי.

אז מה שנשאר זה להזמין ולחכות.

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת למה התכוונתי בעניין הצבעים...

רציתי לדעת אם יש פיזית רכב בצבע אחר בסוכנניות אחרות (רכב לנסיעות מבחן/תצוגה) על מנת לראות אותו ולהתרשם איך הרכב נראה בצבע אדום/תכלת

התמונות באינטרנט לא לגמרי משקפות את המציאות (תאורה, חיזוק צבעים בפוטושופ).

לדוגמא צבע אדום: בחלק מהתמונות הוא נראה יחסית כהה ובתמונות אחרות הוא נראה אדום דם זועק.

תודה, אני מקווה שאני באמת אהנה מהרכב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק הרבה כסף במונחי אחוזים 15K הם בערך 25% מערך הרכב מה עוד ששיקולי אחזקה דלק וכו' גם נכנסים כאן

(בכל מקרה קיה מצהירים על מחוץ לעיר 1/28 שזה נתון מדהים!) ובענין אחזקה לא נראה לי שבסיאט עלות הטיפולים השוטפים זהה:

טיפול 15K שלוש מאות ש"ח לפני מע"מ והנחה.

טיפןל 30K שבע מאות ש"ח לפני מע"מ והנחה.

אין רצועת טיימינג

25% זה הפרש מאוד משמעותי, כשהם מתייחסים ל 15K של קונה ממוצע, כזה שכנראה אינו מוסיף את האוטו לצי כלי רכב אקזוטיים שחונים אצלו במוסך, זה כפי שאמרו כבר "המון" !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת למה התכוונתי בעניין הצבעים...

רציתי לדעת אם יש פיזית רכב בצבע אחר בסוכנניות אחרות (רכב לנסיעות מבחן/תצוגה) על מנת לראות אותו ולהתרשם איך הרכב נראה בצבע אדום/תכלת

התמונות באינטרנט לא לגמרי משקפות את המציאות (תאורה, חיזוק צבעים בפוטושופ).

לדוגמא צבע אדום: בחלק מהתמונות הוא נראה יחסית כהה ובתמונות אחרות הוא נראה אדום דם זועק.

תודה, אני מקווה שאני באמת אהנה מהרכב :)

אצלנו בב"ש יש צהובה כרכב הדגמה.

מה שכן הבנתי מבעל הביית שהרכב נמכר גם לציי רכב, אז יכול להיות שביימים הקרובים תראי כאלו מסתובבים.

אגב קצת מבאס העניין אם אכן נמכרו גם לציי רכב, זה קצת מוריד מהערך של הרכב בעתיד.

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך בנוגע לצבעים: באשדוד יש את האדום, בת"א ופ"ת יש צהוב (ולדעתי גם ה"למון גראס" כרכב הדגמה לאוט'), בחולון יש שחור וכסף, ובב"ש יש כסף ולפי מה שנכתב רכב ההדגמה צהוב. בכל אופן 2-3 טלפונים יפתרו לך את הבעייה.

ולבחור הב"רשבעי": הסוכן בב"ש הוא הכי "בונקר" שיצא לי לפגוש ("תביא לי הזמנה זהה", לא יכול לזוז מהאיבזור שהחברה נותנת" "אין דבר כזה באף מקום", "לא מתחייב על זמן הגעה" והבנת כבר את הרעיון). מה עוד שההתנהלות מולו לא הייתה נעימה כלל. לכן אפילו שב"ש הייתה עדיפה ביותר מבחינת מיקום להזמנת הרכב, הזמנתי את הרכב בחולון (הנסיעה הראשונה תהייה מעט ארוכה אך מהנה ומלמדת ומי שקנה את הרכב גם ככה רצה לצאת לסיבוב ארוך אז...).

בחולון הסוכן הוא כמו שהייתי מצפה מסוכן שרוצה למכור: אין תשובה שלילית לגמרי יש "אני אבדוק", השיחה הייתה יותר נעימה, וההרגשה הייתה של אמינות ונכונות לבוא לקראת. הוא גם התחייב בהזמנה לרכב ואני מצטט "במלאי" כאשר הסוכן בדק פעמיים, לפני שהוא גבה ממני כסף שאכן הצבע המבוקש יהיה במשלוח של סוף מאי. כמו כן הוא העניק לי מעט יותר איבזור ממה ש"הברשבעי" התעקש עליו. אפילו שזה יחסית זניח, לי זה עשה הרגשה טובה שהוא סיפק את כל הדרישות ההתחלתיות שלי.

ספ"ש נעים.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בצהריים הפיקנטו הידנית-צהובה של אמא שלי מגיעה, כן כן :-D

נראה לי אנחנו הראשונים פה בפורום שמקבלים? :lol:

מזל שהזמנו מוקדם כי מי שמזמין עכשיו צריך לחכות הרבההההה יותר זמן.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באר שבעי גם??

תאמין לי ההוא בסוכנות בונקר בונקר :)

לא יכול , לא יכול.... אם היה לי כח וזמן כמוך לנסוע לחולון להזמין הייתי נוסע, מה שכן לא חשבתי בכלל על זה...

טוב כבר הזמנתי, לא בוכים על חלב שנשפך...

(אגב מה קיבלת?)

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בצהריים הפיקנטו הידנית-צהובה של אמא שלי מגיעה, כן כן :-D

נראה לי אנחנו הראשונים פה בפורום שמקבלים? :lol:

מזל שהזמנו מוקדם כי מי שמזמין עכשיו צריך לחכות הרבההההה יותר זמן.

מצפים לביקורת מלאה ממך!

כמו כן בהזדמנות הראשונה לבדוק צריכת דלק ולעדכן בפורום!

וכמובן תמונות! והרבההה

תתחדשו

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים לגבי הצבעים,

בינתיים התקשר אליי הסוכן מהסוכנות שהזמנתי בה (בחולון, ובאמת היחס שם אחלה :-D), ושאל אם אני יכולה להגיע עכשיו כי בדיוק הם קיבלו פיקנטו אדומה למסירה.

הרכב בצבע הזה פשוט מהמם! האדום הוא כהה יחסית ולא צעקני..

מצורפות תמונה שצילמתי שם במצלמה של הסלולרי, סורי על האיכות.

20052011151.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה לשנייכם (יש לציין שההתלבטות אצלנו הייתה בין האדום לצהוב).

ואל תגזים (ידידי הצהוב), הרכב מגיע לארץ שבוע הבא וישוחרר תוך שבועיים, כך שבסביבות תחילת-אמצע יוני הוא על הכביש.

נסיעה טובה וחסכונית, תהנו.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...