Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 1.2 DSG TSI

elihar
שימו לב! השרשור הזה בן 4827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדוע מתעכבת תגובת המנוע לשינוי בלחיצת דוושת הדלק?

תהיה מדוייק, העיכוב הוא רק ביציאה מעמידה.

זה קורה בגלל שהמנוע "חי" רק מעל 1500 סל"ד.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל HERMAN: תגובת המנוע, כלומר עליית הטורים, מתעכבת דווקא תוך כדי נסיעה, ולא ביציאה לנסיעה!

לדוגמא: אין האצה מיידית כדי לחצות צומת כשהרמזור מתחלף לצהוב, (או אין האצה מיידית כדי "לרחף" על פס האטה).

מעולם לא נהגתי ברכב שמתנהג ככה - לדעתי זה מאד לא בטיחותי!!!

מתחיל להשבר לי מהאוטו הזה, גם כי עוד לא השלמתי עם רעש הברזלים של תיבת ה DSG - זה פולקסוואגן זה???

(מדוע לא מתארגן מרד לקוחות, של הגיר הזה, כנגד היבואן. האם נתעורר רק בתום האחריות...?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל HERMAN: תגובת המנוע, כלומר עליית הטורים, מתעכבת דווקא תוך כדי נסיעה, ולא ביציאה לנסיעה!

לדוגמא: אין האצה מיידית כדי לחצות צומת כשהרמזור מתחלף לצהוב, (או אין האצה מיידית כדי "לרחף" על פס האטה).

מעולם לא נהגתי ברכב שמתנהג ככה - לדעתי זה מאד לא בטיחותי!!!

מתחיל להשבר לי מהאוטו הזה, גם כי עוד לא השלמתי עם רעש הברזלים של תיבת ה DSG - זה פולקסוואגן זה???

(מדוע לא מתארגן מרד לקוחות, של הגיר הזה, כנגד היבואן. האם נתעורר רק בתום האחריות...?)

למה שיהיה מרד לגיר הזה?

שנה רביעית אני עם ה DSG, ואני מת עליו

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני מציע לעצור ברמזור צהוב ולא לגנוב את הרמזור.

פסי האטה, כשמם כן הם נועדו להאטה של המכוניות ולא להאצה לצורך ריחוף.

כניראה שהאוטו שלך דואג לבטיחות שלך ושל שאר המשתמשים בדרך יותר ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד לנהוג אם התיבה!

מה לעשות היא לא יכולה לדעת מה אתה רוצה ישר ברגע שאתה רוצה...

צריך להתרגל לנסוע איתה ולדעת איך היא עובדת, ברגע שאתה מתרגל אתה תהנה מאוד, גם מהחיסכון וגם מהיתרונות האחרים שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין שגם ה DSG הוא גיר רובוטי, על יתרונותיו וחסרונותיו. מי שלא מסתדר עם ההשהיות הללו, צריך לחזור לתיבה האוטומטית הרגילה, או טוב מכל אלו לתיבה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

מנסיעה ברכב הנ"ל אני יכול להעיד כי לרכב אין שום בעיה עם כוח תוך כדי נסיעה.

התיבה היא אחת המצויינות מהתיבות האוטמטיות שקיימות היום בשוק.

ההורים שלי (הרכב שלהם) מאוד מרוצים מהרכב, לגבי הרעש הקיים בשילוב מראשון לשני - לא מפריע לי ואני גם לא שם לב אליו.

מצאתי כי במצב S הרכב זולל יותר דלק ולא "רץ" להעביר יש להילוך 7 ב 50 ק"ש.

ממליץ לך לנסות לנהוג במצב זה. כמו כן אתה יכול לנסות ולנהוג במצב הידני (אתה תהיה מרוצה)

אין מה לעשות מרד לקוחות - לדעתי השילוב מצויין של מנוע מאוד חסכוני וביצועים מספקים ליום יום.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...