Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבירת נקודות לנהג חדש/צעיר?

שימו לב! השרשור הזה בן 4827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, יש לי רשיון כבר שנה וחצי, בעבר קבלתי דוח תחת הסעיף ״נהיגה בקלות ראש״, 6 נקודות ו500 ש״ח.

אתמול שוטר הוריד אותי בטענה שנכנסתי באין כניסה, דבר אשר אינו נכון, בכל אופן כעת קבלתי דוח על סך 500 ש״ח ועוד 6 נקודות.

במידה ואני אשלם דוח זה יזקפו לרעתי 12 נקודות בעודי בתקופת הנהג החדש/צעיר, רציתי לדעת כמה נקודות מהוות עילה לשלילה והאם כעת כשכביכול צברתי 12 האם זו שלילה מיידית, אשמח לתשובה במהירות.

תודה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ,

אם אני לא טועה , "נהיגה בקלות ראש" נמצאת בקטגוריה של העבירות שאם אתה מבצע אותן אתה צריך לבצע מבחן

תיאוריה חוזר בסוף השנתיים.

יש לי חבר שהגיע ל-8 נק' , אבל בגלל עבריה שהוא ביצע פנייסת פרסה בפס לבן, הוא כרגע לומד לתיאוריה מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התאוריה מדאיגה אותי, אני רוצה לדעת באיזה שלב אני מקבל שלילה בפועל?

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להיפסל אתה צריך לצבור 36 נקודות. . לאור הוותק כנראה שתגיע לכך די במהירות.

העבירות שביצעת אינן העבירות שפוגעות בך כנהג חדש , אלא את אמצעי התיקון אתה תקבל בגלל סתם הצבירה של נקודות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה בוא נקווה שזה לא ימשיך ככה, עכשיו רק ע״י להבהיר לגמרי את העניין, מה בעצם אני כן מקבל על זה שצברתי 12 נקודות בעודי נהג חדש? שלילה בפועל לא?, תאוריה מחדש? טסט מחדש? נהיגה מונעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 12א)

(1) עבירה לפי סעיפים 10 (רישיון נהיגה לא תקף), 43 (נהיגה או שימוש ברכב לביצוע פשע), 44 או 65 (אי עצירה ברמזור אדום לפני מסילת רכבת) לפקודה זו.

(2) עבירה לפי תקנה 22 לתקנות התעבורה, תשכ"א-1961, לגבי אי-ציות נוהג רכב לרמזור ואי-מתן זכות קדימה, עבירה לפי תקנות 26(2) (נהיגה תחת השפעת סמים משכרים), 47 (עקיפה מימין), 54 (עברות מהירות) או 57 (אוטובוס או רכב הסעות החוצה מסילת ברזל שלא בדרך סלולה) לתקנות האמורות, ועבירה לפי תקנה 144 (מעורבות בתאונה עם נפגעים) לתקנות האמורות לגבי אי-הודעה על תאונת דרכים או אי-הגשת עזרה לנפגע בתאונת דרכים.

(3) עבירה לפי פקודה זו או התקנות לפיה אשר גרמה לתאונת דרכים שבה נפגע אדם.

(4) עבירה שבית המשפט גזר על מי שעבר אותה פסילה בפועל מהחזיק ברשיון נהיגה לתקופה של שלושה חדשים או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה בוא נקווה שזה לא ימשיך ככה, עכשיו רק ע״י להבהיר לגמרי את העניין, מה בעצם אני כן מקבל על זה שצברתי 12 נקודות בעודי נהג חדש? שלילה בפועל לא?, תאוריה מחדש? טסט מחדש? נהיגה מונעת?

נהיגה נכונה(מונעת).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה קומפי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...