Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תדלוק בנזין במקום סולר מי צריך לשאת בתוצאות, תחנת הדלק או העובד שטעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי אין אלוהים:evil:

ווא ווא איזה מטורף אתה

אגב גם לי אין, אתה מכיר מישהו שיש לו אלוהים?

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מניח שמהבחינה הזאת כל מי שמשלם מהכיס על טעויות כאלו במקום להתווכח עם המנהל - "יש לו אלוהים", הלא כן?

(אולי זאת דרך אחרת פשוט לקרוא לאנשים האלה פראיירים?)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקת לגמריי. בתמימותי הרבה חשבתי שאם הנהג עומד על ידי ועוקב אחריי מעשיי שהם אך ורק התעסקות עם המשאבה של ה95 מן הסתם שאולי יזרוק הערה, אולי רמז קטן "היי בחור, אני צריך סולר גם בג'ריקן וגם ברכב"

זה לא קרה

היה לי מקרה לפני הרבה שנים, נהג שהגיע עם כרטיס תדלוק, מיהר מאוד "תפעילי לי את הכרטיס אני אסתדר", ביקש שאפעיל לו את הכרטיס, הפעלתי ועברתי לרכב הבא.

כשאני חוזרת אליו, אני רואה אותו מתדלק דלק 95 במקום סולר, פשוט לקח את הפיה הלא נכונה ותדלק מיכל מלא.

למזלו ראיתי את הטעות עוד בזמן התדלוק עוד בטרם הרכב עזב את התחנה (במקרה כזה אחרי 20 מטר נעצר הרכב).

יש מקרים שגם אם הכל נראה מובן מאליו ופשוט ביותר ללקוח/לעובד צריך לפעול בדיוק "לפי הספר" כדי לא לטעות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

בקיצור ולעניין-

לפנות למנהל אזור שיוציא דוח נזק וההתחנה תשא בהצאות או לסגור את זה עם מנהל התחנה (ולהציא מכיסי 300 שקל)

שאני ביחסים טובים איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

בקיצור ולעניין-

לפנות למנהל אזור שיוציא דוח נזק וההתחנה תשא בהצאות או לסגור את זה עם מנהל התחנה (ולהציא מכיסי 300 שקל)

שאני ביחסים טובים איתו?

אתה לא מבין רמזים , אז אני אגיד בגלוי, :brickwall::brickwall:

אם אתה מוכן לתרום לתחנת הדלק שאתה עובד בה 300 ש"ח בגלל היחסים,

אז תתרום גם לי רק 150, ואז גם אני לא אריב איתך

או אני אשאל בצורה אחרת, כמה זמן עבודה אתה צריך להשקיע בכדי לקבל 300 ש"ח והאם זה שווה לך ?

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור שלך נשמע כמו תרגיל "עוקץ"

מה זאת אומרת,תחשבו על זה בא בן אדם לתחנת דלק שירות מלא,המתדלק מכניס פייה של 95 אוקטן נותן לו שטר של 200 שקל כאשר הוא ביקש לתדלק ב150,מתדלק ניגש כדי לפרוט את השטר.

באותו הזמן הבחור מדביק מדבקה אדומה של דיזל....המתדלק חוזר ואז מתחיל החוסר נעימות מפציים את הבחור

למה אני אומר זאת? בגלל שקצת נראה לי מוזר שאותו בחור רואה את המתדלק מכניס פייה של 95 ולא אומר כלום,במיוחד שהוא מסתכל על מה שאתה עושה

תחשבו על זה במחיר של הדלק היום זה אחלה חיסכון =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: :lol: תמיר הגירסא שלך תלושה מהמציאות

זה רכב שמתודלק בסולר הוא לא שם שום מדבקה.

להפך, אם הוא היה מחפש לעקוץ הוא היה עומד על שלו- שלא ניגע לו ברכב! היה מחכה לגרר שיקח לו את הרכב למוסך ומחייב את התחנת דלק על הוצאת הנזק הכספי שנגרם לרכב עקב תדלוק בנזין במקום סולר

זה שהוא אדיוט והוא עקב אחר כל הפעולות שלי ולא ירד לו האסימון שהכנסתי לו פיה ירוקה עם צינור שחור שכתוב עליה 95

במקום פיה צהובה בעלת צינור צהוב שכתוב עליו סולר.

על זה אין לי שליטה.

ירון תעדכן אותי אם אני טועה. אתה היית מתדלק לפניי המון שנים.

מאז החוקים השתנו וכמה שזה נשמע הזוי ונוגד את החוק מסתבר שחתמתי על טפסים לפניי שהתחלתי לעבוד שכל נזק שיגרם לרכב כתוצאה מתדלוק שגוי שלי יהיה על אחריותי בלבד. כך אמר לי חבר שלי שסיים מועדפת בתחנת דלק לפניי 4 חודשים.

אגב 300 שקלים זה הבונוס שאני מקבל (פרימיה) על מכירת שמנים בחודש + יום עבודה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז החוקים השתנו וכמה שזה נשמע הזוי ונוגד את החוק מסתבר שחתמתי על טפסים לפניי שהתחלתי לעבוד שכל נזק שיגרם לרכב כתוצאה מתדלוק שגוי שלי יהיה על אחריותי בלבד. כך אמר לי חבר שלי שסיים מועדפת בתחנת דלק לפניי 4 חודשים.

רוב חוקי העבודה הם חוקי מגן. זאת אומרת, שאינך יכול לוותר על המגיע לך, גם אם אתה רוצה. אתה לא יכול לוותר על שעות נוספות (יש טריקים משפטיים לנסות לעקוף זאת. מדי פעם מישהו פונה איתם לבית דין לעבודה, שמבטל את הטריק, ושולח את עורכי הדין של המעסיקים למצוא טריק חדש).

איני עוסק בתחום, ואיני יודע אם זה המקרה גם כאן, אבל יתכן שכן, וגם אם חתמת, לא בהכרח יש לחתימתך משמעות.

לקח להבא: לא לחתום על שום דבר שלא קראת והבנת. אם לא הבנת, לשאול, ולדרוש שהבהרות ירשמו בכתב, ולא ימסרו רק בעל פה.

ובחוזי העסקה בפרט להקפיד שאין סעיפים מקפחים. אם יש, לסרב לחתום, או לפחות לציין שהחתימה תחת לחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: :lol:

ירון תעדכן אותי אם אני טועה. אתה היית מתדלק לפניי המון שנים.

אגב 300 שקלים זה הבונוס שאני מקבל (פרימיה) על מכירת שמנים בחודש + יום עבודה שלי

לא , לא הייתי מתדלק, אבל מתוקף עבודה שביצעתי פעם יש לי קצת ידע בחוקי מס וחוקי עבודה. וכפי שכבר אמרו לך, אתה יכול לחתום על מה שאתה רוצה, אבל יש חוק במדינה ובה אסור למשל לעבוד בחינם , אסור לקזז קנסות משכר בסיס ועוד מספר תקנות. (למשל חופש מינימאלי , דמי הבראה , דמי מחלה , הפרשה לפנסיה וכד' )

בכל עיריה יש את שירות שי"ל או משהו כזה , או אם אתה משלם דמי חבר להסתדרות אתה יכול לשאול שם ולקבל עצה חוקית. על יום עבודה + שלוקחים לי הייתי משקיע כמה שעות מזמני הפנוי ומנסה להחזיר לי את מה שמגיע לי.

אני יודע למשל שגם בשמירה מבצעים כל מיני תרגילים לא חוקיים, ויש מעסיקים שיודעים שזה לא חוקי אבל עובדים בשיטת "מצליח" אם הולך אז סבבה , ואם העובד מתרעם אז מפצים אותו.

** שוב האמור כאן אינו יעוץ משפטי ואינו בא להחליף יעוץ שכזה, ומתבסס על ידע כללי בלבד ויכול שמכיל טעויות **

ירון

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל עיריה יש את שירות שי"ל או משהו כזה , או אם אתה משלם דמי חבר להסתדרות אתה יכול לשאול שם ולקבל עצה חוקית. על יום עבודה + שלוקחים לי הייתי משקיע כמה שעות מזמני הפנוי ומנסה להחזיר לי את מה שמגיע לי.

אפשר וכדאי גם לנסות לקבל ייעוץ בקו לעובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אנשים כאן משגעים אותי עם התגובות שלהם.

בנאדם עושה טעות שישלם עליה.

פעם הבאה תיהיה יותר זהיר.

סך הכל הנזק כאן לא יפיל אותך יבאס אותך כן אבל כמו שאמרת למדת מהמקרה ורוב הסיכויים שזה יקרה לך שוב אפסיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מביט אל מכסה התדלוק ורואה מדבקה ברורה באדום DISEL!!! למזלנו הרכב לא היה מונע, גררנו אותו אל התעלה הסמוכה, פתחנו את פקק הניקוז במיכל הדלק שפכנו את כל תכולתו ומילאנו סולר בסכום של 300 שקלים (הנהג טען שהיה לו מעט מתחת לקו החצי ברכה ומנהל התחנה שלי לא רצה לבדוק)

הסיפור שלך נשמע כמו תרגיל "עוקץ"

מה זאת אומרת,תחשבו על זה בא בן אדם לתחנת דלק שירות מלא,המתדלק מכניס פייה של 95 אוקטן נותן לו שטר של 200 שקל כאשר הוא ביקש לתדלק ב150,מתדלק ניגש כדי לפרוט את השטר.

באותו הזמן הבחור מדביק מדבקה אדומה של דיזל....המתדלק חוזר ואז מתחיל החוסר נעימות מפציים את הבחור

למה אני אומר זאת? בגלל שקצת נראה לי מוזר שאותו בחור רואה את המתדלק מכניס פייה של 95 ולא אומר כלום,במיוחד שהוא מסתכל על מה שאתה עושה

תחשבו על זה במחיר של הדלק היום זה אחלה חיסכון =]

אתה קורא וכותב , או חי בסרט משל עצמך לבד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אנשים כאן משגעים אותי עם התגובות שלהם.

בנאדם עושה טעות שישלם עליה.

פעם הבאה תיהיה יותר זהיר.

סך הכל הנזק כאן לא יפיל אותך יבאס אותך כן אבל כמו שאמרת למדת מהמקרה ורוב הסיכויים שזה יקרה לך שוב אפסיים.

במערך היחסים בין בעל הרכב לבין העובד / בעל התחנה , בעל הרכב רשאי לתבוע את שניהם, ובד"כ אם יזכה, יחויב המעביד.

לכן בתביעות נזיקין למשל שרופא שעובד בבית חולים מפשל , תראה כי נתבעים גם הרופא וגם בית החולים. לפעמים התוצאה של פשלה של רופא מכוסה בשיש.

אז יש מצב אולי שהרופא יואשם בפלילים אם ייסתבר כי התרשל.

במערך היחסים בין העובד למעביד , אסור למעביד לחייב את עובדו.

ולא משנה על מה חתם העובד!!

מקסימום הוא יכול לפטר אותו אם מדובר בסדרת מקרים המראה על מקצועיות לקוייה של אותו עובד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי פינטוס, אני מבין לליבך לגמרי.

גם אני לא מזמן השתחררתי והחלתי לעבוד בתחנת דלק, תחנה שבה שני חברי עובדים כבר ד"א.

לאחר כחודש של עבודה חרוצה ורואיה לשבחים אכלתי אותה בשני מקרים:

1. תדלקתי למישהו מעל לסכום שהוא רצה ולא היה לו את הכסף להשלים - כמובן שזה נפל עלי.

2. עשיתי "קוקטייל" כמו שקרה לך, לא בזדון אלא טעות תמימה של לחץ בעבודה ומי שתודלק לחץ שאתדלק לו מהר ואשחרר אותו מהר.

לצערי הנזק שאני עשיתי מעט גדול יותר והלכה משאבת דלק.

התחנה התנהלה בצורה מכפירה ומטופשת, תחילה הם הורו לבעל הרכב ללכת למוסך משלו מה שהכפיל את סכום התיקון, שנית מנהל התחנה דרש שאשלים את החוסר על סך 50 ש"ח שתדלקתי לבחור, בעוד הביטוח יכסה את עלות שאר הנזק (אם שהם יסגרו איתו בלי להפעיל ביטוח בשביל להימנע מתשלום פרמיה).

אני סירבתי והתפטרתי באותו הרגע. אזהרתי שאם זה ינוכה משכרי אתבע.

המנהל התקשר לאחר יומיים וביקש משמרות;)

מבייש לחשוב שאני מרוויח בקושי 160 ש"ח ליום ואני נדרש להשלים 50 שקל של טעות בעוד התחנה גורפת מאה+ אלף שקל ליום(ברוטו).

מנהלי התחנות יודעים שמה שהם עושים הוא לא חוקי. אבל הם נופלים על עובדים תמימים ו/או טיפשים. העובדים הבני דודים בתחנה היו בהלם מכך שלא השלמתי את החסר והעובדים ה"חברים" שלי הבינו שכשלהם זה קרה והם שילמו הם יצאו מפגרים.

אסור בתחליט האיסור לדרוש ממך כסף על שום פאשלה שלך בעבודה. בשביל זה יש לתחנה ביטוח.

במידה ואיבדת כסף, או גנבת כסף, או לקחת כסף מן הראוי שיש להשלים.

במידה ורימו אותך(כשם שאם גנבו מחנות), במידה ועשית קוקטייל או כל פאשלה אחרת אסור בתחליט האיסור לדרוש ממך אגורה, הוא לא יכול ל"העניש אותך" או להפעיל סנקציות!הוא כן יכול להרצות לך שלא תחזור על הטעות ואף לפטר אותך(ובמקרה כזה יהיה חייב בפיצויים בהתאם לחוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה ? הוא לקח לך כסף ? מזה פה עגלה בקניון בארהב שהבעלים קונסים את הישראלים אם הם עשו איזה פאשלה

לי היה אותו סיפור שעבדתי בעגלות בארהב, הייתי גמור אחרי הBLACK FRIDAY שתיים עשרה שעות עבודה מ 8 בבוקר עד 8 בערב , למחורת פשוט לא יכולתי לקום והמשכתי לישון , הבעלים קנס אותי ב200 דולר !!!.

אמרתי לו אתה רוצה תפטר אותי עכשיו במיידי , אבל אל תיגע לי בכסף. כמובן שעגלות זה עגלות אין דין ואין דיין , הוא לקח את הכסף וציפצף עליי

ואז עברתי לגור אצל החברה הקולומביאנית לשעבר שלי (יצא בסוף לטובה :wink:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...