Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוצאים במאבק נגד עליית מחירי הדלק!! [עודכן תאריך הפגנה]

wolf107
שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מפגש שבו אתה צריך לנסוע 100 קמ, לבזבז 100 שקל דלק, ולקבל דוח של 500 שקל.

הפגנות כאלו לא יתקיימו בהמונים. זה כסף מהכיס שלא רוצים להוציא. וחבל.

בלי הפגנה איכותית של אנשים בגפיים, לא תהיה תוצאה.

צריך רעש יותר מוחשי מנסיעה בשיירה.

חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמרו את הפוליטיקה בגרוש שלכם לטוקבקים של YNET.

למה לנו? הרי הנושא הנידון כאן הינו פוליטי במהותו. גם אם אתה לא מסכים עם הנאמר, זה עדיין לא אומר שאנחנו צריכים לשמור את "השטויות" שלנו למקום אחר. תודה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Oshri,

לפי תגובתו של זאב בפייסבוק אני מבין שכן, יש מספר ארגונים שמצטרפים למאבק.

srack,

חבל ? חבל רק על אלו שיושבים בבית וכל הזמן מתלוננים על כמה שדופקים אותם ולא עושים כלום בנושא, אם כולנו נצא מהאדישות שלנו ונחליט שהפעם אנחנו לא נשארים מאחורי המקלדת על תקן יועצים\מתלוננים\אזרחים כועסים וכו' אז נצליח להוביל לשינוי.

כל מאבק מתחיל ממשהו, קטן כל שיהיה, כל מי שמגיע תורם, מלבד זאת למה אתה חושב שהפגנות כאלו לא יתקיימו בהמונים ? הקבוצה בפייסבוק מונה כרגע מעל 6500 חברים וזה לא כולל את שאר הארגונים שהצטרפו למאבק, ארגון המובילים, המוניות, הנכים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לנו?

כי אלה חוקי הפורום ואני כאן בכדי לאכוף אותם!

הנושא הנדון בשרשור הוא מחירי הדלק והמאבק להורדתם ולא אם שפלומבי הוא שליח של ציפורה או כל נושא אחר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה זה חשוב מאוד להגיע

יש לנו הזדמנות לשנות משהו שדופק את כולנו לא לשבת בצד

אז רצוי שכולם יעשו מאמץ וינסו להגיע!

HU: CarPC 3 In Progress [00%] AMP: Twister III F4-600

Woofer: Helon 165 (2 ohm) Tweeter: HX 165 PHASE SUBS: (X-ion 10" 350rms) X 2

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך !

אבל מחאה מתחילים במשא ומתן קודם לכן.

נציגנו חייבים להפגש ולשמוע האם העלאת הדלק שרירותית .

לאחר פגישה כזו ולאחר שיקול דעת נבון מארגנים מחאה .

על פי מה שנראה כעת בימים האחרונים,מחיר הדלק לא הביא להאטה בהקפי התנועה .

הוא לא הביא להאטה בהקפי התנועה, כי תנועה בכלי רכב פרטי היא מוצר קשיח. כשאין לך תחליף

אמיתי בדמות תחבורה ציבורית יעילה, וכשעושקים את בעלי הרכב הדו גלגלי, אז אין ברירה, חייבים להשתמש בתחבורה פרטית בדמות קופסה על 4.

על זה בדיוק סומך האוצר. על זה ועל האדישות המאפיינת את הציבור הישראלי שאינו יוצא בהמוניו

למחות כאשר עושקים אותו חדשות לבקרים.

וכן, המיסוי על הדלק הוא שרירותי. ההוכחה ? משרד האוצר הודיע שיש לו 12.3 מילארד שקלים מעודף מיסוי.

אתה קולט את הסכום ? 12.3 מילארד שיצאו מכיסך, ומכיסי. עודף. אגב, הייתה כבר ועדה אחת שדנה בנושא, והאמן

לי שאם היית רואה את הזחיחות בה דיברו שם אנשי האוצר עם כל המילים המפוצצות , מדיניות פיסקלית פה ושם בלה בלה בלה ,

היית מבין שאין שום טעם בדיבורים נוספים ורק במעשים ברחוב ובכביש.

אני מזכיר שזו רק פעימה ראשונה בתוספת בלו על הדלק. כאשר מחיר חבית הנפט יעלה, יעלו גם מחירי הדלק ללא תלות במס הנוסף.

אנחנו עלולים לחצות גם סף של 10 שקלים בקלות. שמעתי כבר כלכלנים מדברים שהוא עלול להגיע לסכום הבלתי נתפס של 12 שקלים.

מעניין אותי לדעת, מאיזה סכום הציבור כולו יחליט שדי, מספיק. הוא לא יכול יותר, והוא לא מוכן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האוצר לא מעניין כלום. הם לוקחים מכל מי שאפשר, וכמו שכתב קודמי, הם הבינו שזה מוצר קשיח,

שמלווה באפס התקוממות מצד הציבור, ולכן ממשיכים לסחוט ולסחוט את בעלי הרכבים.

ניסו לעשות זאת עם המים, ונתקלו בהתקוממות, וישר נסוגו אחורה, ועשו את זה בשלבים,

כמו שנאמר, לפחות עם וזלין...

אני אישית לא מצליח להבין איך כל אלה שהכי נפגעים מזה, לא יוצאים ומצטרפים להפגנות.

אני לא אוהב להיכנס לענייני הכנסה וכד', אבל מוזר שדווקא מי שזה פחות מזיז לו, מוכן יותר

להצטרף למאבק, ולהלחם כנגד האוצר, וכל אלה שבקושי גומרים את החודש, ממשיכים לבכות

ולא עושים כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

1- איני מוביל המאבק. אני משמש כאן כמקשר על דעת עצמי.

2- אם היית רואה את תגובת הנהגים בשיירת המחאה הראשונה, היית יודע שיצרנו את ההפך הגמור מאנטגוניזם.

3- צעדי המחאה נבדקו ונמדדו בשיתוף עם שאר הגורמים המצטרפים למאבק. לא לחינם עברו יותר משבועיים מאז המחאה הראשונה.

4- נציגי האוצר יכלו להצטרף לכינוס החירום בועדת הכנסת שיזמה סיעת קדימה, ולשטוח את משנתם. הם בחרו שלא לעשות כך.

5- תמימות גדולה היא מצידך לחשוב שבלי מחאה ורק ע"י דיבורים אפשר לשנות כאן משהו בנושא. ראה את שביתת עובדי משרד החוץ, המחאה על המים, וכו. לא לחינם אנשים כבר לא יוצאים לרחובות. כי הם התייאשו מכך שאין דין ואין דין במדינה, ואין לקיחת אחריות על שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה,

אנחנו מבינים את התיסכול, את הזעם, את הקיטור שמבעבע ומחפש איפה לצאת אבל זה פורום רכב!

אתם מתבקשים להפסיק למשוך את השרשור לכיוון פוליטי או שהשרשור ינעל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...