Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה DSG רעש מהגיר

Oracle
שימו לב! השרשור הזה בן 4639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*** עדכון

אז כמו שאמרתי קודם, כששמעתי על מה מדברים נציגים, הוחלפו

1. אלטרנטור

2. סט מותחנים

3. רצוע

4. עוד משהו, שכחתי :(

אקבל עוד כמה ימים טופס, עם פירוט עבודות שבוצעו, וחלקים שהוחלפו. (בגלל שתיקון בוצע במסגרת האחריות) נתונים עוברים למחשב של החברה לאחר כמה ימים, שבהם, טפסים עוברים טיפול אצל יבואן. טוב, סבלנות לא חסר.

בטח שאלה שלכם נו.......... איך אכשיו, מה השתנה, ... :)

אכן רעש הופחת עד ״כמעט ואין״ במקרים מסויימים, במקרים קשים כמו ״תחילת נסיע בעליה, רעש קיים, איך אין את הצליליי ״כמו שסתומים״ ״תיקתיקים״,ולפעמים אפילו שריקות.

עכשיו הכל שקט, יפה וטוב.

ברצוני לציין 2 דברים.

תודה לפורום, למדתי וגילי עוד דבר עבור רכבי, ופניתי מהר ליבואן בשל תקלה.

תודה ליבואן ומוסך ספציפי, על טיפול זריז בלי דיבורים, סיפורים, וכו... קבלתי שירות טוב.

אהבתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ברור מה הקשר בין רעש מה-DSG לבין החלפת רצועת אלטרנטור ואביזרים.

היתכן ובמקרה שלך מקור הרעש לא היה בתיבת ההילוכים?

אפרים

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה הקשר בין רעש מה-DSG לבין החלפת רצועת אלטרנטור ואביזרים.

היתכן ובמקרה שלך מקור הרעש לא היה בתיבת ההילוכים?

אפרים

אין לי מושג.

חשוב שהרעש נעלם. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חבר טוב שלי קיבל השבוע סקודה סופרב חדשה לגמריי,1.8TSI DSG 7.

לקחתי אותו לסיבוב באמפרים קצרצר ומייד שמענו שנינו בדיוק את אותו הרעש המדובר משרשור זה.

עדיין לא ברור לי מדוע קיים אותו רעש, אך עושה רושם שהוא קיים בכל גרסאות ה 7 הילוכים של הDSG.

השאלה הגדולה בעיניי היא האם זה משהו שעוד יתוקן בהמשך או שמה מדובר בתופעה שתשאר נחלת הגיר הזה גם בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים,

יש לי GOLF 160hp עם DSG7. הרכב אצלי כחצי שנה עם 10,000 קמ. עלי לציין שהרעש מופיע בהעברה עד הילוך 5. בכדי להיוודא בזאת מספיק להעביר למצב ידני ולהעביר הילוכים במהירות נמוכה (בערך עד 50 קמש). כמו כן, הרעש מופיע בנסיע על במפים.

עלי לציין כי הרעש היה מהיום הראשון ובהפעלת מיזוג אויר כמעט ואינו נשמע.

לדעתי זאת בעיה נפוצה אך אין זה אומר שכך צריך להיות. בגיר רגיל נשמעים צלילים כאלו בהעברה עם חצי קלאצ'. הסבר של המומחה מסיאט לא שכנע אותי. ראיתי ולמדדתי איך הגיר עובד ועדיין איני מבין למה יש רעש.

הייתי במוסך וקיבלתי הסבר דומה לזה שהוזכר פה קודם: "אין מה להתרגש - רעש רגיל לתיבה כזו".

האינטואיציה אומרת לי שהרעש נובע מכיוון לקוי של הקלאצ' וכי יש פתרון לבעיה.

אומנם אני חד שמיע אך רעש כזה "חזק" יחסית נדמה לי, כל אדם ממוצע אמור לשמוע. אם בעיה זו רק בחלק מהרכבים כלומר זה משהו שניתן לטפל בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איביזה FR 2011 חדשה כאן, בת שלושה ימים - כבר עם 700 ק"מ, שמעתי את הרעשים לראשונה בנסיעה איטית ליד הבית כשחפשתי חניה. כאילו ששום דבר לא השתנה על פני שנה שלמה או אולי אפילו יותר.

עדיין לא החלטתי לאיזה מוסך אלך במסגרת האחריות. אני גר בהוד השרון, אם למישהו יש המלצה, אשמח לשמוע.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...