Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה DSG רעש מהגיר

Oracle
שימו לב! השרשור הזה בן 4651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אשתך שמה לב לזה זה כבר משהו שמתחיל להדאיג, אבל שוב על אחד מגיב אחרת.

ואני לא דיברתי על יצירת הסחת דעת כדי לא לשים לב לרעשים מהתיבה, השאלה שלי הייתה אם גם כשלא מתאמצים להקשיב לרעש שומעים אותו, ענית לי על השאלה ואני אשמח שעוד אנשים שחוו את זה יענו, אני רק מקווה שייצא לי לנסוע על FR שעברה כמה קילומטרים כדי לשמוע בעצמי את הרעשים, כי לפי מה שהבנתי לרכבים חדשים אין עדיין את הרעשים ככה שנסיעת מבחן לא תעזור לי פה. תקנו אותי אם אני טועה.

בראש ובראשונה, אדגיש - לא מדובר על אשתי.

בן 24 אנוכי. (בהנחה שחברה שלי לא נכנסת לפורום אגדיל ואומר, שאני לא מתכוון להתחתן בשנתיים הקרובות: )

מעבר לזאת,

שמח שהצלחתי לענות על שאלתך.

ארחיב ואומר, כן. שומעים את רעשים מהתיבה גם כאשר ממש מנסים להתעלם מהם...

וגם כאשר שוכחים מקיומם, נסיעה על באמפר במהירות נמוכה שבה ומזכירה לנו על קיומם....:/

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בראש ובראשונה, אדגיש - לא מדובר על אשתי.

בן 24 אנוכי. (בהנחה שחברה שלי לא נכנסת לפורום אגדיל ואומר, שאני לא מתכוון להתחתן בשנתיים הקרובות: )

מעבר לזאת,

שמח שהצלחתי לענות על שאלתך.

ארחיב ואומר, כן. שומעים את רעשים מהתיבה גם כאשר ממש מנסים להתעלם מהם...

וגם כאשר שוכחים מקיומם, נסיעה על באמפר במהירות נמוכה שבה ומזכירה לנו על קיומם....:/

חחח מצטער בקשר לבת זוגתך :)

אוקיי, אז לפי מה שאתה אומר זה ממש חמור ונורא מעצבן, אני אחפש מישהו מאיזור אשדוד שיש לו FR ואנסה להשיג נסיעה כדי לבדוק בעצמי :)

עכשיו השאלה העיקרית היא האם זה באמת "תקין" כמו שצ'מפיון טוענים וזה רק רשעים או שבאמת התיבה תקולה ונגרם נזק מצטבר שישבית בסוף את התיבה?

כי אם זה רק רעשים זה הרבה פחות נורא מהמצב החלופי ששם יכולה להיות בעיה גדולה כי כמו שאנחנו יודעים תיבת DSG חדשה עולה בסביבות 20 אש"חים (20 אלף שקלים חדשים).

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח מצטער בקשר לבת זוגתך :)

אוקיי, אז לפי מה שאתה אומר זה ממש חמור ונורא מעצבן, אני אחפש מישהו מאיזור אשדוד שיש לו FR ואנסה להשיג נסיעה כדי לבדוק בעצמי :)

עכשיו השאלה העיקרית היא האם זה באמת "תקין" כמו שצ'מפיון טוענים וזה רק רשעים או שבאמת התיבה תקולה ונגרם נזק מצטבר שישבית בסוף את התיבה?

כי אם זה רק רעשים זה הרבה פחות נורא מהמצב החלופי ששם יכולה להיות בעיה גדולה כי כמו שאנחנו יודעים תיבת DSG חדשה עולה בסביבות 20 אש"חים (20 אלף שקלים חדשים).

סלחתי :lol:

תראה,

להגיד שזה ממש חמור זו אולי טיפה הגזמה...

בדבר אחד אתה צודק בהחלט, וזה כבר נאמר כאן בתר'ד (על - ידי? :?::mm_tongue )

רוב רובנו שגולשים פה בפורום מדי יום ביומו 'פריקים' של מכוניות ברמה כזו או אחרת ובהתאם - רגישים יותר לרעשים ובעיות מכניות כאלו ואחרות...

אז אולי דעת כולנו מטעה קמעה...

אבל מזכרוני בדפים קודמים בת'רד רוב האנשים די מעוצבנים מהרעש...

ועוד דבר חשוב ששכחתי להתחייחס אליו,

כתבת שלפי מה שהבנת זה לא קיים ברכבים חדשים, טעות בידך.

זה קיים בגיר מהיום הראשון... על הקופרה שלי עוד אין 2000 ק"מ ובקושי חודש וחצי על הכביש ואני שמעתי את זה די בתחילת הדרך...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש קיים גם באוודי A5 3.2 קוואטרו ספורטבק, DSG7 2010.

אם אתה רוצה מינוח מדויק -

"רובוטית, מצמד כפול 7 היל' ".

כיצד אני יודע? אבי נוהג על בדיוק הרכב הזה... וזהו DSG - לא פחות ולא יותר...

לחכמים שבנינו,

DSG STANDS FOR - "DIRECT SHIFT GEAR". זה הכל...

השם שאודי נתנו לתיבת ההילוכים הרובטית הזו הוא - S Tronic.

למה? כי הוא מתאים ל- S Line של החברה - ותו לא.

התוכל לומר מדוע אתה ממשיך להתעקש כי ב-A5 יש בדיוק את אותה תיבת הילוכים? לא כל דבר שניתן לתאר כ-"רובוטית, מצמד כפול 7 היל'" הוא DQ250 שמותקנת באיביזה. גם פרארי, פורשה, מרצדס, ובמוו מוכרים מכוניות עם תיבה "רובוטית, מצמד כפול 7 היל'", אז מה?

ללא שום קשר לשמות מסחריים, מבנה של תיבת DL501 המותקנת בחלק מדגמי A5 שונה מהותית מזה של התיבה שבאיביזה. פשוט דגם אחר שמסוגל להעביר מומנט הרבה יותר גבוה מזה ש-DQ250 מסוגלת להעביר (רלוונטי למנועים אורכיים החזקים שבאודי). בין אם אתה מאמין בכך, ובין אם לא.

היתכן שהתיבה שב-A5 משמיעה רעשים כלשהם בעת פעולתה? קרוב לוודאי שכן, כל תיבת הילוכים משמיעה רעשים כלשהם בעת פעולתה.

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחתי :lol:

תראה,

להגיד שזה ממש חמור זו אולי טיפה הגזמה...

בדבר אחד אתה צודק בהחלט, וזה כבר נאמר כאן בתר'ד (על - ידי? :?::mm_tongue )

רוב רובנו שגולשים פה בפורום מדי יום ביומו 'פריקים' של מכוניות ברמה כזו או אחרת ובהתאם - רגישים יותר לרעשים ובעיות מכניות כאלו ואחרות...

אז אולי דעת כולנו מטעה קמעה...

אבל מזכרוני בדפים קודמים בת'רד רוב האנשים די מעוצבנים מהרעש...

ועוד דבר חשוב ששכחתי להתחייחס אליו,

כתבת שלפי מה שהבנת זה לא קיים ברכבים חדשים, טעות בידך.

זה קיים בגיר מהיום הראשון... על הקופרה שלי עוד אין 2000 ק"מ ובקושי חודש וחצי על הכביש ואני שמעתי את זה די בתחילת הדרך...

יש לך את הלאון נכון?

טוב זאת אותה תיבה כמו באיביזה, אז כנראה שאני אנסה לעשות נסיעת מבחן בזמן הקרוב יותר כדי להיות בטוח.

בחרתי באיביזה כיא היא מציגה ביצועים מעולים בשילוב של חיסכון בדלק ועלות נמוכה יחסית למה שאתה מקבל לעומת רכבים עם ביצועים דומים. חוץ מזה שהיא נראית ממש טוב, היא אוטומט שזה הרבה יותר נוח(ברור שמדי פעם מתחשק לנסוע על ידני אבל עוד המציאו תיבה שתשלב בינהן :)) והיא מאובזרת היטב.

ככה שבמחיר הזה אין משהו דומה שאפשר לקנות, ואם הרעשים האלה יהיו שלא לטעמי אני כנראה אוותר על האיביזה ואהיה נורא בבאסה כי זה או שאני מוסיף עוד 50K כדי לקבל ביצועים דומים או שאני מביא משהו הרבה יותר פשוט.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו קיבל מכתב? לפי מה שהבנתי יש RECALL לחלק מהאיביזות בגלל רעש הגיר

וד"א נדמה לי או שהרעש מתגבר עם הזמן? במהירות עד 60 קמש שומעים גם עם חלונות סגורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי האחרון התקשרתי לשירות צ'מפיון לשאול משהו, אז שאלתי אותה על עידכון תוכנה, היא שאלה אותי אם קיבלתי מכתב ל RECALL? אמרתי לה שלא, והיא אמרה שאם אני לא קיבלתי אז הרכב שלי לא צריך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע יותר כמו תשובה שגרתית של פקידת קבלה...

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ב 1/12/10 ביצעתי טיפול במרכזי בירושלים.

לא דיברו על שום עדכון תוכנה ושום ריקול!

רעש קיים, אחרי שנה וחצי שרכב אצלי, הוא לא השתנה (לא הפך ליותר חזק)

אם יש עדכון תוכנה, או פיתרון אחר, תעדכנו אשכול בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 1/12/10 ביצעתי טיפול במרכזי בירושלים.

לא דיברו על שום עדכון תוכנה ושום ריקול!

רעש קיים, אחרי שנה וחצי שרכב אצלי, הוא לא השתנה (לא הפך ליותר חזק)

אם יש עדכון תוכנה, או פיתרון אחר, תעדכנו אשכול בבקשה.

עידכון תוכנה יש והרגע עשו לי אותו, כשביקשתי גרסא של העידכון לא קיבלתי אותה בטענה שאין להם את מספר הגרסא...נשמע כמו בולשיט.

הרעש נהיה הרבה פחות חזק ובפחות מצבים

עדיין יש רעש מינימלי והגיר מרגיש הרבה יותר חד והרבה פחות מבולבל מהתרשמות ראשונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש אכן כזה

אבל לא בצורה כזאת חזקה כמו שזה בוידאו

אומנם בכביש כמו שהאוטו נסע יש מצב שאותו רעש יהיה מהאיביזה

לדוגמא בבמפרים הרעש נשמע

תגובת צ'מפיון היא שהרעש "רגיל" לכל התיבות הנל...בגלל שהגיר יבש

שאלתי את המנהל שם אם הגיר יבש בלי שום טיפה של שמן, הוא אמר שכן אין שם אפילו טיפה אחת של שמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...