Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה DSG רעש מהגיר

Oracle
שימו לב! השרשור הזה בן 4660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש רעש טיפה דומה לזה גם בגרסה הידנית בזמן שילוב הילוכים (רגע שחרור הקלאצ').

לי ניראה כי זה חופש בגלגל התנופה או אחד המנגנונים הללו, בכל פורום שתראה אנשים מתלוננים על העניין אבל לפי מה שנראה זה תקין, לא נעים אבל תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה נשמע כמו גלגל התנופה באמת, יש לי ידני ולפעמים שומעים כזה רעש גם כן בזמן שילוב הלוכים.

גם לי יש ידני 1600,על מה אתה מדבר??????אין שום רעשים!!!!!!!

הרעש המתכתי שדובר עליו,ואגב שמעתי אותו דיי בברור, על האביזה האוטומטית!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש אכן כזה

אבל לא בצורה כזאת חזקה כמו שזה בוידאו

אומנם בכביש כמו שהאוטו נסע יש מצב שאותו רעש יהיה מהאיביזה

לדוגמא בבמפרים הרעש נשמע

תגובת צ'מפיון היא שהרעש "רגיל" לכל התיבות הנל...בגלל שהגיר יבש

שאלתי את המנהל שם אם הגיר יבש בלי שום טיפה של שמן, הוא אמר שכן אין שם אפילו טיפה אחת של שמן

אין דבר כזה

התיבה צריכה שימון

לכן בתיבה יש נוזל תיבת הילוכים.

המצמדים לעומת זאת, יבשים כמו בכל רכב סטנדרטי (בניגוד לאופנועים ותיבות רבות מצמדים כמו DSG6)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו, נסה לפתוח חלון עד הסוף, ולשלב הילוך ראשון ולאחר מכן שני בנהיגה איתית ליד קיר (כמובן הקיר צריך להיות בצד הנהג) כדי לשמוע בברור החזר של גלי הקול מאיזור המנוע.

תתפלא כי יש סוג של רעש מכני, לא כזה נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד הרעשים (שאלוהים יודע אם אין להם השפעה על התיבה ב long run), יש לנו מזל שאיננו מתגוררים במדינה קרה במיוחד...

מלחיץ משהו, הייתי אומר... :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

גם לי יש את הרעש המתואר כשאני עולה במהירות נמוכה על במפרים והאמת לא התייחסתי לזה עד שהגעתי לשרשור הזה.אבל יש לי עוד בעיה שאני רוצה לשתף בה את חברי הפורום אולי משהו יכול לעזור או ליעץ.

כשאני מתחיל נסיעה,במעבר בין הילוך ראשון לשני(סיאט לאון 1.8 טורבו DSG )הרכב כאילו נחנק(נשנק) ויש מין קפיצה כזאת.במוסך גילו את הבעיה בעזרת חיבור למחשב והחליפו חלק בגיר(את המצמדים) שהוזמנו במיוחד מספרד ואמרו שהיצרן אף פעם לא נתקל בבעיה והחלק הפגום הועבר לבדיקה,אומנם המצב מאד השתפר אך עדין זה קורה לפעמים.רציתי לדעת אם זה אופיני לגיר והאם זאת תופעה מוכרת לעוד רכבים עם DSG?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

יש ברשותי פולו 1.2 TSI עם 500 ק"מ.

היום שמתי לב שרק בתחילת הנסיעה לאחר ההתנעה יש רעש מתכתי כפי שמוזכר במעבר בין הילוך ראשון לשני.

בשאר הנסיעה אין שום רעש.

האם זה קשור איכשהו לפעילות הרכב לאחר התנעה והאם זה רעש רגיל ?

אציין שוב כי הרכב ברשותי שבוע ימים בדיוק.

תודה על התשובות,

אוסגוד.

Polo 1.2 TSI...והקילומטרז' מטפס....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

היום שמתי לב שרק בתחילת הנסיעה לאחר ההתנעה יש רעש מתכתי כפי שמוזכר במעבר בין הילוך ראשון לשני.

בשאר הנסיעה אין שום רעש.

תודה על התשובות,

אוסגוד.

זה "רגיל"

ממליץ מאד לכל מי שיש את הבעיה לפנות לצ'מפיון שיוציאו מסמך המאשר את הרעש ה"רגיל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, הנני בעלים של סיאט איביזה FR 2010, קראתי גם התגובות לעיל וגם אני סבלתי מהתופעה של הרעש הזה.

לאחרונה, שלשום ליתר דיוק הגעתי למוסך צ'מפיון - עוגן כדי להתלונן שוב ולבדוק האם ניתן לבצע משהו והתברר לי שהאוטו צריך לעבור עדכון תוכנה ואני הראשון שעברתי אותו לפחות במוסך העוגן, הם לא הצליחו לבצע את העדכון באותו מועד וזימנו אותי שוב היום.

הגעתי למוסך, ביצעו את העדכון, לאחר נסיעה של חצי יום אני חייב להגיד שעדיין לא שמעתי את הרעש שהיה לפני כן. אולי זה עזר, את זה נראה בימים-שבועות הקרובים. כמו כן, הם ביצעו כיול כלשהו, לפחות כך הם אמרו לאור תלונותיי הרבות.

במידה והרעש יחזור אני אתאכזב שוב ואעדכן אותם. כמו כן, הייתי ממליץ לבעלי האיביזות לגשת למוסכים המורשים ולבדוק אם גם אתם צריכים לעבור את עדכון התוכנה הזה.

בהצלחה, אלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, הנני בעלים של סיאט איביזה FR 2010, קראתי גם התגובות לעיל וגם אני סבלתי מהתופעה של הרעש הזה.

לאחרונה, שלשום ליתר דיוק הגעתי למוסך צ'מפיון - עוגן כדי להתלונן שוב ולבדוק האם ניתן לבצע משהו והתברר לי שהאוטו צריך לעבור עדכון תוכנה ואני הראשון שעברתי אותו לפחות במוסך העוגן, הם לא הצליחו לבצע את העדכון באותו מועד וזימנו אותי שוב היום.

הגעתי למוסך, ביצעו את העדכון, לאחר נסיעה של חצי יום אני חייב להגיד שעדיין לא שמעתי את הרעש שהיה לפני כן. אולי זה עזר, את זה נראה בימים-שבועות הקרובים. כמו כן, הם ביצעו כיול כלשהו, לפחות כך הם אמרו לאור תלונותיי הרבות.

במידה והרעש יחזור אני אתאכזב שוב ואעדכן אותם. כמו כן, הייתי ממליץ לבעלי האיביזות לגשת למוסכים המורשים ולבדוק אם גם אתם צריכים לעבור את עדכון התוכנה הזה.

בהצלחה, אלון.

מצחיק, גם אני היתי הראשון במוסך העוגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שהוזמנתי שוב למוסך בשביל שהמנהל האיזור של צ'מפיון יבדוק את הרעש )בשביל מסמך רשמי שהרעש תקין(, נאמר שזה תקין והם ישלחו לי אותו.

היום נתקבל מסמך מאד מצחיק, שאומר שהגיר תקין, והמילה רעש לא מוזכרת בו אפילו פעם אחת

המשך יבוא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

בשאר הנסיעה אין שום רעש.

תודה על התשובות,

אוסגוד.

אולי אתה מתבלבל בין הרעש של הבדיקה העצמית של מערכת ה-ESP ברכב שלך, כי זה רעש "מתכתי".

מכיוון שגם אצלי יש את הרעש הזה רק בתחילת הנסיעה במהירות של כ-20 קמ"ש.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע ביקרתי במרכזי של צ׳מפיון בירושלים, באתי ובקשתי שיבצעו עדכון גרסה ״המבוקש״, אך נאמר לי שאין בזה צורך, והרכב שלי לא נמצא ברשימת ״מוזמנים לעדכון״.

באותו יום בקשתי שיצא איתי לסיבוב בוחן, כדי לשמוע את הרעש.

יצאנו, הוא שמע, הזמין אותי לבוא ביום אחר, ובזה סגרנו.

לאחר שבוע, היום אני שוב במרכזי, רכב נכנס פנימה וכבר עובדים עליו.

בקצה האוזן שמעתי שנציגים מדברים על החלפת אלטרנטור, סט רצועות, וסט מותחנים.

עדכון בהמשך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...