Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקס בוקס אכזב אותי וקיבל טבעת מוות, מה עכשיו?

Berserker
שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סמכתי עליו כמו על אח במשך שנתיים שלמות.

לאחרונה התחילו קפיאות מסך, ואחרי כמה ימים נדלקו 3 הנורות הארורות האלו ששמו קץ לחייו, ואני נשארתי רק עם הזכרונות שלנו ביחד.

לעניין, לפני שנתיים קניתי אקס בוקס אליט 65NM פרוץ ב 3450 שח. הכל היה מושלם, יותר מ40 משחקים נצרבו ואלפי שעות נשרפו, עד שהוא קיבל לפתע טבעת מוות וניפץ את החלומות שלנו.

כמובן שאני מאוכזב, כי בזמנו הקפדתי מאוד לקנות את הגרסא החדשה ביותר, זו שהובטח שלא תקבל טבעת מוות.

נכון לעכשיו, יש לי 2 אפשרויות:

1. לקנות ארקייד חדש ב 1250 שח, ולקוות שהוא לא יקבל טבעת מוות בעתיד. עוד הוצאה, עוד דאגה.

2. להשאר בלי. לחפש חנויות שמוכנות לקנות אותו לפירוק?

אשמח לעצות או רעיונות, מה לעשות?

כרגע אני עצוב, ותוהה, מה קרה לקונסולות כמו פלייסטישן 1, שמחזיקות מעמד כבר יותר מ13 שנים?

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שו האדה טבעת מוות?

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי לתקן את זה,לחבר זה קרה והוא מכיוון שקנה את זה בחו"ל הוא שלח ישירות לחברה שלהם בחו"ל(נדמה לי בקנדה) וגם אחרי שהאחריות נגמרה הם תיקנו לו את זה ובנתיים בלי הכל עובד תקין כבר כשנה.

יש לך את הופציה של הXBOX השחור,שם כבר החברה טיפלה בבעיה.

בהצלחה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני עצוב, ותוהה, מה קרה לקונסולות כמו פלייסטישן 1, שמחזיקות מעמד כבר יותר מ13 שנים?

כבר ענית לעצמך: פלייסטיישן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בלשלוח את הבוקס לחו"ל היא שלפני זה צריך להוציא את הפריצה, שאני בספק אם עושים את זה בכלל. אם כן, זה תשלום נוסף. לשלוח לארה"ב, בתשלום. במידה והוא באמת חוזר, אז פריצה חדשה עולה כסף, והופ הגענו לקרוב לאלפייה.

שכחתי מכס?

פליסטיישן 1 יוצר בשנת 97, הוא קצת ישן לטעמי. ולפליסטיישן 3 אין פריצה. 

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחריות אני אומר לך, אין דבר כזה לתקן טבעת המוות! היא תחזור אחרי חודשיים.

האופציה היותר סבירה היא לקנות ארקייד, ובצורה הזאת יש לך לפחות עוד שנתיים שקט.

ובמקביל תנסה למכור את הזקנה עם הטבעת בכמה גרושים.

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gilzz, לפליסטיישן יש פריצה חדשה, היא עדיין לא נבדקה כמו שצריך, ובינתיים לא פורצים בארץ.

חוץ מזה מחירו ההתחלתי גבוהה.

בקשר לתיקון, osher4441 צודק. רוב החנויות לא נותנות אחריות לתיקון, ויש להם סיבה. הסיבה היא שלאחר כל תיקון (ויש הרבה שיטות), בסופו של דבר הטבעת חוזרת. אם זה אחרי כמה ימים, או אחרי כמה חודשים...

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החנויות בארץ אין לי מושג אם זה חוזר או לא,אבל כמו שאמרתי חבר שלח את זה לחו"ל וכשזה חזר עד היום שעבר בערך שנה לא קרתה שוב התקלה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריצה לPS3 בסדר גמור ועובדת כמו גדולה עם רוב המשחקים - מניסיון של חברים (אני עם מקוריים) - רק להזמין לוח USB מחול ולקרא קצת הוראות.

אם אתה מתעקש לשלם 400 ש"ח בארץ במקום 30-40 דולר מחו"ל - לבריאות.

PS3 ד"א - המכשירים השמנים - גם הם לא שיא האמינות ויכולים להתחמם, זה הרבה יותר נדיר ולוקח הרבה יותר זמן - אבל קורה (לי למכשיר השקה זה קרה לא ממזמן - עבד אצלי כמה שעות כל יום - גם בתור מדיה סנטר) - הגירסאות החדשה (מCECH-2100 וה2500 הנוכחי) זה נעלם - הקטינו הכל והמכשיר קריר לגמרי.

גם בXBOX היתה לאחרונה רויזית חומרה מאוד רצינית לסלים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DAn-BP 1.8, כמובן שהייתי רוצה לשלוח אותו לתיקון אצל מייקרוסופט, אך עניין הפריצה מייקר את העניין, להוריד פריצה ולהשים חדשה יעלה כמעט כמו אקס בוקס ארקייד חדש ופרוץ.

Liviur, כמו שכתבתי, בארץ לא פורצים PS3. נכון, ניתן לפרוץ בכל זאת, אך פריצה זו לא מוכחת לאורך זמן, ואני מעדיף לא להסתכן סתם. אקנה PS3, אפרוץ, יעבוד כמה חודשים, ובמקרה ותצא איזו חסימה מבית סוני (וזה קורה), לא אוכל לעמוד בהוצאות של 300 שח למשחק.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

http://en.wikipedia.org/wiki/Red_ring_of_death#Three_flashing_red_lights

או בקיצור:

אקסבוקס 360 מיוצר מאז ומתמיד עם מחלה שנקראת "טבעת המוות".

כלומר, הכל תקין וטוב, אך לפתע סתם כך מתחילים סמפטומים כמו תקיעות מסך ועוד, עד שלבסוף נדלקות 3 נורות אדומות ומהבהבות ושום דבר לא עובד.

הדבר קורה עקב התחממות יתר, שלאו דווקא קשורה לשעות שבהן המכשיר היה דלוק.

עם השנים, יצאו 3 גרסאות אקס בוקס. לכל גרסא היה סיכוי קטן יותר ויותר לקבלת הטבעת, אך גם שכולם כבר האמינו שבגרסא החדשה לא יהיה סיכוי לטבעת מוות, עם הזמן הן שוב חזרו.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...