Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות במקרה ורכשתי תוכנה ועכשיו יוצרי התוכנה מנסים להתעלם כשאני צריך את הקוד לתוכנ

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה!

רכשתי תוכנה מסויימת לאייפון 4 שלי ב 4 דולר,מכיוון שעשיתי ריסטור היה צורך בהתקנה חדשה של התוכנה וכמובן צורך בהכנסת קוד אקטיבציה מחדש.

מכיוון שלא היה לי את הקוד ניסיתי ליצור קשר במייל עם יוצרי התוכנה,כ 5 מיילים שונים ומחשבונות שונים לע עזרו ולא קיבלתי אף תשובה מיהם! לבסוף נתנו לי טלפון של אחד מיוצרי התוכנה ויצרתי איתו קשר טלפוני,הבחור ביקש מספר סיריאלי של הטלפון שלי ואמר לי לחזור אליו עוד שעתיים.חזרתי אחרי שעתיים ועדיין לא היה לו את הקוד למכשיר שלי וביקש לשלוח לו הודעת תזכורת בעוד כמה שעות.

שלחתי לו הודעה וכמובן שלא הייתה תשובה ולאחר כשעה עוד הודעה ועדיין אין תשובה. לבסוף וויתרתי והרמתי ידיים!

מה אפשר לעשות בכדי לקבל את הקוד הזה לידיים שלי? אני יודע שאפשר לקנות שוב פעם את התוכנה אבל זה לא הפוינט פה.

תודה מראש על העזרה!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין את הגרסא של התוכנה הנ"ל שמתאימה ל גרסא 4.1 של האייפון ולכן אני זקוק לגרסא הכי עדכנית של התוכנה עם הקוד,כמובן שבסידיה קיימת גרסא פרוצה ישנה יותר אבל לא עובדת על האייפון עם 4.1.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה???

ניסיתי לחפש ואין את הגרסא הכי עדכנתי בפורומים הללו.

הבנתי שאני לא היחידי עם הבעיה הזאת, יש עוד אנשים שנתקעו כמוני ללא קוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הכסף זה העיקרון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תוכנה שנקנתה דרך CYDIA או דרך הAPP STORE?

אם דרך הAPP STORE למה לא לעשות LOGIN לאותו חשבון ופשוט להוריד אותה שוב? (זה לא יחייב אותך שוב)

אם דרך CYDIA - אז להבא תתקין APTBACKUP - שמגבה לך את רשימת התוכנות מהCYDIA ככה שגם אם אתה משדרג דרך גירסא חוקית - לא קורה כלום ואפשר לשחזר תוך כמה דקות (לא במקרה של מחיקה מוחלטת - שאז גם אפשר לשדרג אבל דורש הורדה מחדש)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הותקנה דרך סידיה, כרגע שלחו לי את הקוד לאחר שהצליחו לייעש אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תוכנות בסידיה תחפש גם בREPO הבא: http://www.sinfuliphonerepo.com

יש שם את רוב הדברים שעולים בתשלום דרך סידייה - בחינם.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הכסף זה העיקרון!

יש לי עיקרון אחד: אין לי עקרונות.

כל עניין לגופו.

לגופו של עניין, להוציא כל כך הרבה אנרגיה במקום 12 ש"ח, לא משרת אותך.

חברה שמוכרת מוצר כל כך בזול, לא מסוגלת לתמוך במשתמשים. בגלל זה הוא זול (כי תמיכה זה יקר). בגלל זה שווה לקנות חדש במקום אחד שהתקלקל/נשבר/לא מתפקד. זה מגולם במחיר (הזול) של המוצר.

זה עניינית.

עכשיו אני שולח לך חשבונית על 100 ש"ח, כדי שלא ייצא שבזבזתי את זמני על האיוולת הכלכלית הזו לשווא...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...