Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איש איש במכוניתו...

בימר
שימו לב! השרשור הזה בן 7352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב!

מה שלא הבנתי וחשבתי שתיגע בו זה הרעיון של קארפול (בריכה באוטו?) שבו יש נתיב מיוחד שמותר לנהוג בו אם אתם יותר מ2 אנשים ברכב.

אך כמובן אין תשתית אבל אפשר לחשוב על צ'ופר (קשה לי לחשוב על משהו שהמוח (הישראלי) שלי לא חושב על איך לקמבן אותו.

בכל העולם יש פקקים לא רק במדינתנו.

מה שביג בני ציין הינו נכון מצבנו מבחינת רמת החיים גבוהה אבל כשמגיעים לשלטון ולבירוקרטיה מצבנו כמו הרבה מדינות עולם III.

אנחנו על הגבול בקיצור.

שיהי לכולם בוקר טוב.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגם מטזז בין האופנוע לאוטו.

אופנוע לא קונים משיקולי נוחות וחיסחון. שכן, לדעתי אין כל סיבה הגיונית לקנות אופנוע בכלל! :screwy:

אבל........ רוב האופנוענים קונים אופנוע בגלל השריטה שלהם, ואת זה אי אפשר לתמחר כלל.

8)

אני יודע שאחזקת האופנוע שלי עולה לי עוד הרבה כסף, אבל ראבק! סיבוב המצערת משכיח הכוווווווול

:biglaugh:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאחזקת האופנוע שלי עולה לי עוד הרבה כסף, אבל ראבק! סיבוב המצערת משכיח הכוווווווול

:biglaugh:

עם זה, אי אפשר להתווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי וחשבתי שתיגע בו זה הרעיון של קארפול (בריכה באוטו?) שבו יש נתיב מיוחד שמותר לנהוג בו אם אתם יותר מ2 אנשים ברכב.

אך כמובן אין תשתית אבל אפשר לחשוב על צ'ופר (קשה לי לחשוב על משהו שהמוח (הישראלי) שלי לא חושב על איך לקמבן אותו.

קיים כבר בארץ!

בנתיבי תחבורה ציבורית מסויימים, מותרת הנסיעה גם למכוניות עם 4 נוסעים ומעלה. ובבקרים פקוקים בהם הנת"צ כמעט ריק - זה צ'ופר לא רע בכלל.

ואיך אני הייתי מקמבן את זה? פשוט מאוד - לוקח חיילים טרמפ. קומבינה חיובית לכל הדעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים כבר בארץ!

בנתיבי תחבורה ציבורית מסויימים, מותרת הנסיעה גם למכוניות עם 4 נוסעים ומעלה. ובבקרים פקוקים בהם הנת"צ כמעט ריק - זה צ'ופר לא רע בכלל.

ואיך אני הייתי מקמבן את זה? פשוט מאוד - לוקח חיילים טרמפ. קומבינה חיובית לכל הדעות.

היכן בארץ אם אפשר לדעת עוד לא נתקלתי שלט שמתיר זאת.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל נתיב תחבורה ציבורית מצוי שלט ב35 המציין את כלי הרכב המותרים לנסיעה בנתיב. אם מצויין בשלט 4+ אז זה תקף גם למכוניות פרטיות עם 4 נוסעים ומעלה. אם אני זוכר נכון, כל הנתיבים הנ"ל באיזור ראשל"צ/חולון הם כאלו.

B35.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב נתיבי הת"צ מחוץ לערים הם כאלו, למשל:

*היציאה והכניסה לראשל"צ מכיוון צומת בית-דגן.

*היציאה והכניסה מת"א מכיוון צפון (דרך נמיר).

לדעתי גם הנת"צים ברחוב הראשי שחוצה את חיפה (העצמאות?) הם כאלו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה:

:idea: רק תחשבו כמה קשה לעבור טסט בבאונס איירס :idea::twisted:

נקודה נוספת למחשבה:

איך עושים פרסה בבאונוס איירס?? :idea:

"במכונית יפנית חדשה, בירידות אני דוהר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה:

:idea: רק תחשבו כמה קשה לעבור טסט בבאונס איירס :idea::twisted:

נקודה נוספת למחשבה:

איך עושים פרסה בבאונוס איירס?? :idea:

:hihi:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...