Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישת איביזה

mariz
שימו לב! השרשור הזה בן 5115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי היום באולם תצוגה קל אוטו של סיאט ברחוב המסגר, היה שם את הדגם הפשוט של המבצע, את דגם הסטיילנס

ואת הספורט.

במקור באתי במטרה לראות את דגם ה FR אבל הוא לא הופיע בתצוגה והבנתי שהוא מופיע רק באולם בהרצליה.

בין היתר המוכר הסביר לנו שמלבד המנוע החזק יותר וההבדלים בגלגלים אין שום הבדלים נוספים בין הדגמים, האם זה נכון?

דבר נוסף , נאמר לי שאם אני מחליט לשדרג את המערכת (למערכת "מולטימדיה" עם GPS וכו'..) אז אני מאבד את השליטה מההגה,

אין לזה פתרון חיצוני? פעם יצא לי לשמוע על מתאם דאבל-דין לשליטה מההגה, האם זה קיים גם כאן?

שאלה אחרונה, הגג הפנורמי לא נפתח כ''כ האם המצב זהה גם בדגם ה FR?

תודה רבה לכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם של המבצע הוא לא פשוט, להיפך הוא מאובזר ביותר.

בדגם ה-FR יש גם שינויים עיצוביים בפגושים וגם בתא הנוסעים כגון סמלי FR על הכיסאות וההגה.

הגג הפנוראמי בכל הגמים נפתח רק למצב חרך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהיורו יוריד את מחיר המכוניות זה פשוט אף פעם לא קורה.

בנוסף הדגם של ה - FR נראה הרבה יותר מבפנים (אפילו הצבע של הפלסטיקה שונה) סקלה שונה

אם אמרו לך שתאבד את השליטה מהגה תקנה מערכת של kenwood או RCD 510 באופן פרטי.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לFR יש טורבו והוא חזק בהרבה מהדגם האטמוספרי.

מבחנתך זה שני רכבים שונים לחלוטין שנראים כמעט אותו הדבר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם זה היה לי ברור וידוע, השאלה היא אם אין הבדלים נוספים? באבזור?

ומלבד זה, למישהו יש תשובה בנוגע למערכת מולטימדיה + השליטה מההגה.

מה לגבי גלאי רוורס? כמה זה עשוי לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלאי רוורס זה ממש גרושים ביחס לאוטו משהו כמו 400-500 שקל כולל התקנה ....

ואין מבחינת תא הנוסעי שינויים משמעותיים למעט רמזים ספורטיביים כמו סמלים על ההגה ועל ידית ההילוכים וכ'ו....

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שמעניין אותך זה איבזור אז תשאר עם הדגם של מבצע.תקבל שם את מבוקשתך.FR הרבה יותר חזקה עם מנוע טורבו.היא יותר קשה ופחות נוחה אבל מן הסתם יושבת טוב יותר על הכביש במהירויות גבוהות יותר,כנראה שגם הבלמים גדולים יותר.בקיצר הנציג באולם תצוגה כנראה "לא מעוודכן מספיק"

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש אבזור , פשוט כרגע הFR חורגת קצת מהתקציב אז אני מנסה למצוא סיבות לשכנע שההפרש

במחיר שווה את ההפרש העצום בין המכוניות האלה :) ועל הדרך לשאול שאלות כלליות , כמו הנושא של העלות האם היא צפוייה להשתנות

לקראת אוקטובר נובמבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...