Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לרכוש אוטו בתקציב דל. מחפש המלצות.

ido11
שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה. אני בן 17 וחצי. יש לי תקציב בסביבות ה 5k לרכישת אוטו. נטו אוטו. לא כולל ביטוח וכל מה שמסביב.

אני חובב נהיגה. וחשבתי לחסוך עוד קצת ללנציה. אבל מהר מאוד הבנתי שאני לא יוכל להחזיק לאנציה. וכנירא כל אוטו שמעבר לאוטו משפחתי. עם אני טועה אשמח להמלצות. יש לציין שעם מכונאות אין לי בעיה .עשיתי כמה מנועים בחיים שלי. ויש לי לא מעת ניסיון.

האופציות שחשבתי עליהם הם..

פיאסטה 95-97.

שרייד.

אפלאוז. מת על האוטו. השאלה כמה הוא עושה בדלק. יש למישהוא מושג?

והמליצו לי על רנו טווינגו. שוקל את האופציה. יכול לבוא בחשבון. האמת שלא הכי מיתלהב.

אשמח לעזרה. ועם יש המלצות על מכוניות אחרות יכול לבוא גם בחשבון. ד''א. אני רוצה רק גיר רגיל!

תודה מראש. עידו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגביל את עצמך - כל הרכבים שציינת חסכוניים ואמינים (יחסית, כן?).

חפש את האקזמפלר השמור ביותר ולך עליו.

באשר לצריכת הדלק, זה נתון שמושפע ישירות ממצב המנוע.

ממליץ לך ללכת לכיוון הפיאסטה\שרייד כשגם 205 יכולה לבוא בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשר לפורום בו אתה צריך לדון על זה - הוא נקרא ייעוץ ברכישה - השלישי במספר בדף הראשי. בהצלחה

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תלך על רנו קליאו.

אני בן 19 עוד מעט וכבר היו לי 2.

אחת היתה שנת 91 ועכשיו יש לי 94.

הראשונה היתה עם קרבורטור, קניתי אותה ב2000 שקל והיא היתה פשוט מעולה. ללא שום בעיה ואף פעם לא עשתה לי צרות עד שנהג שיכור השבית לי אותה ..

עכשיו ה94 היא עם הזרקה וכל החיישנים למיניהם( שבהתחלה פחדתי לקנות אותה בגלל סיבות אלו) וגם היא משרתת אותי נאמנה עד עכשיו.

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי. אשמח עם אחד המנהלים יעביר את השירשור לפורום המתאים. לא סמתי לב. תודה.

**למרות שלא סמת לב, המנהלים שמו לב והעבירו את השרשור **

ועדי. בעיקרון גם האפלאוז שהוא כבד ועם מנוע יותר גדול מהאחרים לא אמורה ליצרוך יותר דלק בצורה משמעותית? ההפרש קטן יחסית בישביל לייחס לו חשיבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אופציה לפורד אסקורט בין השנים 94 -98 .!:idea:

אחת המכוניות הפחות מועורכות בשוק הרכב הישראלי.

הייתה לי כזו קרוב ל15 שנה. ומה אני יכול להגיד עלייה אמינה חסכונית ועושה את העבודה כמו שצריך.!

פורד אסקורט 1995 1600 סמ"ק

מאזדה לאנטיס 2002 1840 סמ"ק

סובארו אימפרזה טורבו 1999 2000 סמ"ק

מאזדה 3 ספיריט 2008 2000 סמ"ק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצרוכת הדלק של האפלאוהז היא הדבר האחרון שצריך להטריד אותך. מדובר ברכב מיושן ולא ממש מהנה לנהיגה, מה גם שרוב האפלאוהוזים שתמצא בתקציב שלך יהיה יהיו עגלות מתות.

אם אתה מחפש רכב מהנה לנהיגה בתקציב כזה אז המפלט שלך הוא 205 או 106. קלות מאוד לאחזקה, ואם יש לך זוג ידיים טובות תוכל לתקן כמעט כל תקלה שלא תיהיה לך בבית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצרוכת הדלק של האפלאוהז היא הדבר האחרון שצריך להטריד אותך. מדובר ברכב מיושן ולא ממש מהנה לנהיגה, מה גם שרוב האפלאוהוזים שתמצא בתקציב שלך יהיה יהיו עגלות מתות.

אם אתה מחפש רכב מהנה לנהיגה בתקציב כזה אז המפלט שלך הוא 205 או 106. קלות מאוד לאחזקה, ואם יש לך זוג ידיים טובות תוכל לתקן כמעט כל תקלה שלא תיהיה לך בבית.

זוג ידיים טובות יש. אבל מהניסיון שהיה לאבא שלי עם 405 עם ראשי מנוע. עד שקלטנו שגם הבלוק היתעוות. והחלפנו מנוע.

הבנתי שזו בעיה בכל הפ'זו הישנות . האים יש אמת בדברים? כי זה באמת אוטו מהנה לנהיגה. שיכול לבוא בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על פיאסטה, רכב עם 0 תקלות!

וצביקה פיק, ל106 ו205 לא צריך ידיים טובות, צריך ידיים חזקות- בכל זאת, הגה (בכל) הכוח.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אמת בדבר. רמת האמינות שצפויה לך ב-106 גבוהה למדי, אם הרכב לא הוזנח - מה שנכון גם לאפלאוז.

מבין ה-106 וה-205 עדיפה הראשונה והמודרנית יותר. גם רנו קליאו מומלצת. על הטווינגו הייתי מוותר אלא

אם אתה מאוד אוהב את העיצוב - כי חוץ מזה ומהמרווח העצום בפנים אין לה יתרונות על היתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אמת בדבר. רמת האמינות שצפויה לך ב-106 גבוהה למדי, אם הרכב לא הוזנח - מה שנכון גם לאפלאוז.

מבין ה-106 וה-205 עדיפה הראשונה והמודרנית יותר. גם רנו קליאו מומלצת. על הטווינגו הייתי מוותר אלא

אם אתה מאוד אוהב את העיצוב - כי חוץ מזה ומהמרווח העצום בפנים אין לה יתרונות על היתר.

דווקה את העיצוב של הטווינגו אני פחות אוהב מכל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לא לאהוב את העיצוב של הטווינגו? :wink:

renault_twingo_1995-3.JPG

renault_twingo_1995.JPG

וברצינות: לדעתי הקנייה הכי טובה בשבילך תהיה אחת מארבע המכוניות הבאות - רנו קליאו / פיז'ו 106 / פיאט פונטו / פורד פיאסטה.

הראשונה שתמצא במצב מצוין - תקנה. ארבעתן יהיו אמצעי תחבורה יעיל, חסכוני וזול, ואפילו עם קצת הנאה בצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אהיה הפרקטי מכולם:

ממליץ לך על רכבים עד שנת 90.

בתקציב הדל שלך, אין שום משמעות לאקסטרא 4 שנים על הכביש.

תנסה לאתר רכב משפחתי, לא אחד קטן - ככה יש סיכוי שהוא עוד עבר חיים סבירים.

אם הרכב מתקלקל מעבר לרמה סבירה של תיקונים - שלח אותו לגריטה וקבל 3000 ש"ח בחזרה.

במידה ותקנה רכב חדיש יותר, יש סיכוי סביר שתאבד את כל ה-5000 ש"ח לרכישה שיש לך עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה. אני בן 17 וחצי. יש לי תקציב בסביבות ה 5k לרכישת אוטו. נטו אוטו. לא כולל ביטוח וכל מה שמסביב.

אני חובב נהיגה. וחשבתי לחסוך עוד קצת ללנציה. אבל מהר מאוד הבנתי שאני לא יוכל להחזיק לאנציה. וכנירא כל אוטו שמעבר לאוטו משפחתי. עם אני טועה אשמח להמלצות. יש לציין שעם מכונאות אין לי בעיה .עשיתי כמה מנועים בחיים שלי. ויש לי לא מעת ניסיון.

האופציות שחשבתי עליהם הם..

פיאסטה 95-97.

שרייד.

אפלאוז. מת על האוטו. השאלה כמה הוא עושה בדלק. יש למישהוא מושג?

והמליצו לי על רנו טווינגו. שוקל את האופציה. יכול לבוא בחשבון. האמת שלא הכי מיתלהב.

אשמח לעזרה. ועם יש המלצות על מכוניות אחרות יכול לבוא גם בחשבון. ד''א. אני רוצה רק גיר רגיל!

תודה מראש. עידו

היי

לי יש סיירה,הדלק ממש לא נורא.

כשאני קורא כאן על עלויות תקון ברכבים ליבי נכמר.

חפש לך אחת שמורה ומסודרת.

הסיירה אמינה פשוטה נוחה יציבה וקלה לתיקון.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...