Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין DVX400 ל DS650

lantis
שימו לב! השרשור הזה בן 5157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים, אני מעוניין לרכוש טרקטורון והתקציב שלי 24-27 K ,

הדברים העיקריים שיהיו עם טסט, שנתון כמה שיותר גבוה,

והדבר הנוסף הוא שאני גבוה 1.90 נראה לי שזה נתון שמשפיע .

מודה לכל מי שייעץ מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DVX

אמינות,אמינות,אמינות

אמנם יותר חלש מה-DS אבל מנוע של סוזוקי, שעם הטיפול הנכון יסע הרבה הרבה שעות.

בתקציב כמו שלך אתה מביא DVX400 מודל 07-08.

אחלה כלי שבעולם לביצועים, וכמו שכבר ציינתי למעלה, אולי הכי אמין מבין טרקטורוני הספורט בקטגוריה.

עריכה:

אני לא יודע להגיד לך מבחינת הגובה איזה כלי יהיה לך יותר נוח.

תצטרך לשבת עליו כדי לדעת. (או עם יש פה מישהו אחר שמתנשא לגובה 1.90 ונסע במקרה על הטרקטורונים הנ"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DVX

אמינות,אמינות,אמינות

אמנם יותר חלש מה-DS אבל מנוע של סוזוקי, שעם הטיפול הנכון יסע הרבה הרבה שעות.

בתקציב כמו שלך אתה מביא DVX400 מודל 07-08.

אחלה כלי שבעולם לביצועים, וכמו שכבר ציינתי למעלה, אולי הכי אמין מבין טרקטורוני הספורט בקטגוריה.

עריכה:

אני לא יודע להגיד לך מבחינת הגובה איזה כלי יהיה לך יותר נוח.

תצטרך לשבת עליו כדי לדעת. (או עם יש פה מישהו אחר שמתנשא לגובה 1.90 ונסע במקרה על הטרקטורונים הנ"ל)

+1

כבעל DVX 2008 אני יכול להגיד לך בשלמות שכדאי לך לרכוש אותו, הן מבחינת טיפולים, מבחינת הביצועים, האמינות והנוחות.

ה DS650 הוא יחסית דיי כבד, אם היה מדובר ב DS450 החדשים.. זה סיפור אחר כבר, אבל מבין ה-2 לך על DVX

אני מבטיח לך שלא תצטער לרגע.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי בעבר 3 סוגי טרקטורונים כיום יש לי בבית DS 650 כלי יציב מאוד ואמין מי שתוהה הוא יותר חזק ויותר יציב ונוח לנהיגה מהדיויאקס .

הדיויקס מצטיין יותר באמינות ,תחזוקה, ביצועים עקב מבנהו הקטן,ושוק חזק.

לדעתי אולי תיהיה לך בעיה קטנה עם הגובה אם אתה מחליט ללכת על הדיויאקס.

אני ממליץ בגדול על הדיויאקס אבל אי אפשר להגיד שהוא יותר יציב,מהיר,חזק ונוח לנהיגה מה די אס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב dvx זה הכלי לדעתי

היה לי כזה שנת 2004 עד לפני חצי שנה.

הוא אמין,נוח ואחזקה זולה לעומת שאר הכלים בקטגוריה.

לדעתי יהיה לך בעיה קצת בלל שאתה גבוה,אבל אם תשים לו כידון ספורט+הגבהות יהיה לך הרבה יותר נוח!(לי היה כידון ספורט עם הגבהות וזה ממש נוח לעומת המקורי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קצת סדר בבלאגן שני הכלים הינם שני כלים מקטגוריות שונות לחלוטין

הדיאס נוטה לכיוון ראלי מתבלט יופי בדיונות, יציב, חזק, מהיר, אך כבד נורא (אם אני לא טועה סביב ה220)

חיסרון נוסף של הדיאס הוא מחיר חלקים יקר להחריד ובהתחשב במצב הכלים בשוק אני מאמין שתצתרך הרבה זמן וסבלנות למצוא אחד שמור שישמור לך כם על הכיס

לעומת זאת DVX מבית ארטיקט כלי קל זריז(יחסית) יותר קל במשקל יותר מתחבר לקטגורית המסלולים

כלי אמין(במידה וטופל כמו שצריך) חלקים זולים מדיאס במידה אל תתפתה לעלות בשנה לעומת מצב הכלי בעיקרון חוץ מההבדל בין 04-05 לשנתונים שמעל הוא בולמי הגז שקיבל הכלי ב06 רוב הכלים משנתון 05 הם עודפים מ04 אך לגביך זה לא רלוונטי

בקיצור חפש כלי שמור, 06 ומעלה(ההבדל בין הדגמים שמעל ממש זניחים) ככה שמצב הכלי ומחירו הם כללי המשחק

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ואל תתפתה לקנות כלי בלי בדיקה אומנם טיפה יקר (סביבות 400) אך יוכל לחסוך ממך הרבה כאב ראש וכמובן כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חיזקתם את מה שכבר גיבשתי לעצמי לגבי אמינות ואחזקה של דיויאיקס לעומת DS לטובת הDVX,

אני כנראה יתחיל בחיפוש אחרי אחד שמור משנתון 07/06 ,

מה שכן אני חייב לבדוק את העניין של ההגבהות והגה ספורט יש דגמים מסויימים או שזה קיים בכל כלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום החלטנו להחליף את הדי וי שלנו. שנת 2008 שמור מאוד ומטופל לפי הספר! יש תוספות: מדרסים, מגני משולשים וגחון, אגזוז לחץ ופילטר אוויר פתוח. תצטרך למתוח את התקציב מעט!

אם אתה מעוניין צור קשר בפרטי.

הגובה שלי הוא 1.92 מ' ואני רוכב עליו בכיף!

!you ate today? thanks to the farmer

חימושניק פנתר הוא חימושניק מאלתר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך בחום להרים טלפון למתן ניר ב ZM Racing

יש גם יד שניה, גם טיפולים, גם שיפורים והעצות הכי טובות שתוכל למצוא בתחום.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...