Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה קונים תכשיטים בלי לשלם על מותג?

psychuil
שימו לב! השרשור הזה בן 5252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות לחברה צמיד נחמד ליומולדת, משהו כמו 400-500 ש"ח, כסף או זהב לבן (אם אפשר).

יש מקומות באיזור ת"א-ר"ג שלא יקחו ממני אקסטרה רק על המותג? (ע"ע גראס/מגנוליה ודומיהם)

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, מגנוליה זה מותג זול ועממי...

יש את דרום רחוב אלנבי בת"א, למשל,

או כל תכשיטן שאין לו שלט של מותג מסוים. הם מפוזרים בכל מקום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלא איזור הבורסה מלאה בתכשיטנים, תעשה סיבוב ותהיה מופתע מההפרש במחירים (בערך 1/4)

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות לחברה צמיד נחמד ליומולדת, משהו כמו 400-500 ש"ח, כסף או זהב לבן (אם אפשר).

יש מקומות באיזור ת"א-ר"ג שלא יקחו ממני אקסטרה רק על המותג? (ע"ע גראס/מגנוליה ודומיהם)

לא ממליץ על כסף

זה פשוט זבאללה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - מומלץ יותר זהב לבן.

מגנוליה למרות היותם "עממיים" לא זולים במיוחד ולא איכותיים במיוחד.

מה שכן - יש להם הרבה עיצובים מאוד מוצלחים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחלת בנימין בימי שישי, יש שם אחלה תכשיטים במחירים סבירים. כמעט כולם נמכרים על ידי היצרן שלהם.

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...