Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקסינלים בהתקף קנאה כמעודדי מכירה

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם מתכוונים לזאת?

http://www.youtube.com/watch?v=nEfdmqrAw4U&feature=player_embedded דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

כי אם כן - אז כן, זה די דוחה.

אז בשביל לשפר את האווירה:

http://www.youtube.com/watch?v=uVKTR1m1b1U דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוסקר וויילד אמר כי יש רק דבר אחד נורא יותר מכך שאנשים מדברים עליך. כשאנשים לא מדברים עליך.

הרי כל חמור יודע, מהשעה הראשונה בקורס הראשון במבוא לפרסום, כי המטרה מקדשת את האמצעים, וכמעט כל האמצעים כשרים.

וגם זה רק ממגבלות של צנזורה כזו או אחרת שנכפית על המפרסמים, ולא חס וחלילה בגלל חוסר טעם וכדומה.

הבאזז שמייצרת זוועה כזו, כן, הפרסומת אכן סרת טעם וזוועתית, עושה את העבודה. זו עובדה. כפי שהיטיב nitch להבהיר.

יתרה מזו, מיקי בוגנים הוא טאלנט. זוהי גם עובדה. הוא לא פחות סקסי מג. יפית הטאלנטית, ומסתבר ששניהם מוכרים והרבה.

אז מה שנשאר לנו זה לדמיין את צוות הקריאייטיב של ענבר מרחב שקד מקיאים בעצמם מהיצירה הדוחה הזו, אך צוחקים כל הדרך אל הבנק ומסמנים עוד וי. גם הפעם הם הצליחו.

אגב, אין כאן מקום לטענות בדבר הומופוביה. גם bagira לא טען דבר בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע

זה ענין של חיבה או סלידה מהמותג הזה - מיקי בוגנים.

אני אישית מאוד אוהב אותו - הערס-הומו-מרמלה

ולכן גם הפרסומת הקודמת וגם הנוכחית מאוד מוצאות חן בעיני

יש כאלה שלא אוהבים את זה.

לטעמי - אחרי כל כך הרבה דדיים שנמרחו על המסך בנסיון למכור לי בננה, או הפרסומת הבאמת מזוויעה של "יאללה לך הבייתה מוטי" שאין בה אלא לעוד ביצוע לינץ' של ילדים בילד חולה - הפרסומות עם מיקי בוגנים הן משב רוח מרענן.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדברי החלסטראי הקדום - "גבירותיי ורבותיי, מה זה החרטא הזה?!?"

לא שהיום הוא רחוק ממיקי בוגנים בעיניי.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו זוכר את הפרסומת הקודמת?

http://www.youtube.com/watch?v=8SVP19HIsr4 דרך יוטיוב

בכל אופן, התוכן הנ"ל לא יגרום לי לרוץ למחסני התאורה, זה על בטוח! :roll:

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאדרה דל דיוס, איי קראמבה!!! אני שמח שאני לא רואה טלוויזייה.

מחריד למדיי.

טוסטר משולשים. טוסטר מעויינים. טוסטר רבנים. טוסטר מלבנים. מלח-מים. שמן זית. שום ופלפל. רק עכשיו ועד סוף עונת התפוזים במרתפי אלקטרוניקה.

בואו ונעשה הסכם של ג'נטלמנים.

כמו שאמר האדמו"ר ניטשה, כל פירסומת היא פירסומת, ובעיקר אם הפירסומת מתפרסמת שלא לפירסום כפירסומת.

ורבב"א (רבי ברווז בן אריה) פירשן: "לא ידברו על הפירסומת מחוץ לכתלי הטלוויזייה, ולא ייטמע מיסרה בתת ההכרה, שכן חודרנית היא הטריפה ההיא, וכל איזכורה - משרתה", וכפי שחידד זבינאמו בספר" דברים (שנאמרו לו ע"י ערסים בחוף)": לא הגיתה בה כלל כי לא שילמה לך אתנן, הנבלה".

ובעברית? אל תחזרו על השטויות האלה. אתם רק משמשים כמפרסמים, בלי לקבל על כך תמלוגים. ואני, לא עובד בחינם. אני לא פרייר. ואתם?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חדש לכם שההומור הישראלי רדוד יותר מהכנרת.

אם יש משהו שאני ממש ממש לא מתגעגע אליו זה כל ההפקות הישראליות.

הומור של בהמות. וזה מסכם את איכות האוכלוסיה בישראל.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילותיו של הרבי "השחור פעמיים", הרב ארנון שוורצה-נגר:

"Il`l be Back"

:wink:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמה שאני שונא את הפרסומת הזאת, ואת המיקי הזה, וכמה שאני לא הולך להכנס למחסני חשמל לעולם, כי כשאני חושב עליהם, זה מה שעולה לי לראש. ולא עוזר זה שעל כל הכניסה של החנות יש את התמונה של היצור הזה, אבל אני יודע שאם אני או מישהו אחר משאר חברי הפורום הרגילים היה רושם זאת, הוא היה מקבל אזהרה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...