Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'ז החדשה : גיר רובוטי , והבדל בין שני דגמים (קומפורט ואקסלוסיב של ג'ז אוטומטית

dshwatrz
שימו לב! השרשור הזה בן 5336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מה שאני לא מצליח להבין היא העובדה הבאה:

טויוטה קורולה מיובאת לארץ עם גיר רובוטי מזה למעלה משנה (אולי

למעלה משנתיים). כולם אומרים שהדבר הביא לירידה במכירות של טויוטה

קורולה בישראל. אני מניח שניתן למצוא סימוכין לכך בסטטיסטיקה.

ראיתי שעכשיו טויוטה מייבאת לארץ דגם שנקרא "טויוטה ורסו" (7 מושבים).

רכב זה גם הוא עם תיבה רובוטית.

מדוע אם כן היבואן מתעקש להביא דגם עם תיבה רובוטית ? האם לא ברור לו שהדבר

יגרום לירידה במכירות ? או אולי בגלל הלחץ ה"ירוק" (חיסכון בדלק, וכו')? ייתכן שגם חושבים לעתיד הקרוב שבו מחיר הדלק יהיה לפי מדד של צריכת דלק + זיהום (שאלה אחרת היא :מתי זה אמור להיכנס בישראל?, אני זוכר שקראתי משהו בעיתון על כך)

(במאמר מוסגר: ייתכן שגם חברות אחרות, כמו הונדה, פועלות משיקולים אלו כשהן מייבאות לארץ גירסה של דגם רובוטי כשיש גם דגם עם תיבה רציפה, כמו במקרה של הונדה ג'ז)

ותודה לאל שחברת הבת של טויוטה , דהייטסו, לא פוזלת לכיוון של תיבה רובוטית (או לפחות אני מקווה כך). אני מרוצה מהסיריון שלי ומאוד מקווה שבעוד שנתיים-שלוש, כשארצה לשדרג לאוטו חדש, יהיה סיריון עם גיר אוטומטי ולא רובוטי)

רפי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא בהכרח המקרה של הטויטה ורסו, אבל קיימים מקרים שבו היצרן משדך תיבה אוטומטית למנועים ספציפיים בלבד והיבואן לא חושב שהשידוך הזה יתאים לשוק הישראלי [מחיר גבוה מדי לקטגוריה, מנוע חלש/חזק מדי לקטגוריה, דיזל.. וכו]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...