Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע כולם מוכרים ג'נסיס?

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטענה המקורית שלך בזמנו שעפ"י פורומים ברוסיה, שג'נסיס טובים בגבוהים ולא מצטיינים בנמוכים.

היות ואני יודע בוודאות שדווקא הנמוכים זה הצד החזק ביותר של ג'נסיס לכן אני יכול לקבוע שזה קשקוש מוחלט.

העלבות?, אם נפגעת מדבריי אני מתנצל, אבל יחד עם זאת זה לא ישנה ולו במעט את העובדה שמדובר על קשקוש שאין לא שום בסיס.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מר GTI , אני לא מכיר אותך ולא לגמרי מבין למה אתה מתעקש לעשות מעצמך צחוק בעניין הזה , אבל זה כבר עניין שלך.

אני נוטה להאמין ומקווה שרוב אנשי הפורום פה מספיק אינטליגנטים בשביל להסתמך על עובדות ומסתמכים על שמיעה של מערכות אחד של השני ולא מדקלמים מה שכתוב בפורומים כאלו או אחרים. מי שעושה זאת זה בעיה שלו.

פשוט STEG יותר טוב וזאת עובדה!

אני לא מתכוון להיכנס להסברים של מה ולמה כי יש לי הרגשה שזה יהיה מיותר במקרה שלך , אתה טוען שזו עובדה בעוד המציאות והניסיון של עשרות אנשים פה בפורום ובמפגשים שוללת מכל יסוד את הקונספירציה על התדרים הנמוכים שלוקים בחסר במגבי גנסיס , אם אתה בא ומציג זאת כעובדה שיבושם לך . קנה סטג הוא כנראה בשבילך באמת יותר טוב.

:brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מסכים אם ההגדרה המוזרה זהו שגנסיס זה לא לוופרים

כול מי ששמע אצלי את המידים UTOPIA יכול להגיד שרק הבאס זה מה שחסר להם.

גנסיס יכול להפעיל בצורה מעולה כול מיד ולסחוט ממנו את המיץ.

למה אנשים מחליפים לדעתי מכמה סיבות

1.אנשים חיים טוב

2.אנשים מבינים שאולי הם בחרו את המגבר הלא נכון לרמקולים שלהם ולכן מוכרים אותו.

3.כמו קודמי אמרו שוק האודיו התרחב ואנשים רוצים להשתדרג.

אני יכול להעיד שהמגברים של גנסיס קלעו בול לדרישות שלי(ST60/100).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, ידידי, שמעתי אצלך, והם נשמעים מדהים! אבל :idea: שמעתי בשבת האחרונה את אותם מידוופרים על STEG, וזה פשוט הרבה יותר טוב. נקודה. SORRY.

גרין, אחרי הטענה המקורית שלי עבר הרבה זמן, ועכשיו אני מדבר מנסיון אישי והשוואת מעשיות ולא מ"דיבורים בפורום בחו"ל".

yoavsiman - ההודעות שלך לא ראויות לתגובה.

ויותר מזה, כל הקטילות האלה מוציאות כל חשק לחלוק אינפורמציה וניסיון אישי, ואני כבר לא מדבר על לבצע השוואה ממשית באחד המפגשים בין שני המגברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיקים אתם, "בורות", "חוסר נסיון" "קשקוש" אתם יכולים להמשיך באותו ליין של העלבות אבל את העובדה שציינתי לעיל שום דבר לא ישנה.

אף אחד לא אמר שגנסיס "לא טוב" פשוט STEG יותר טוב וזאת עובדה!

נ.ב. ואני דווקא כן חסיד של גנסיס.

סתם לשם עניין , אתה בדקת באותו רכב בדיקה עיוורת (דהיינו מישהו אחר החליף מגברים שמכויילים לגיין הנכון ולעוצמה הנכונה), וראית שזה כך ? כי אם לא ,יתכן מאוד ודעתך משוחדת כי אתה מאמין לפורומים הרוסיים

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורומים ברוסיה בדקו את זה או עשו השוואה? כי אם הם צודקים אז זה אומר שהמגבר לא טוב- (כי מגבר צריך להגביר את הכל כמו שצריך) .

A simple prop to occupy my time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, ידידי, שמעתי אצלך, והם נשמעים מדהים! אבל :idea: שמעתי בשבת האחרונה את אותם מידוופרים על STEG, וזה פשוט הרבה יותר טוב. נקודה. SORRY.

גרין, אחרי הטענה המקורית שלי עבר הרבה זמן, ועכשיו אני מדבר מנסיון אישי והשוואת מעשיות ולא מ"דיבורים בפורום בחו"ל".

yoavsiman - ההודעות שלך לא ראויות לתגובה.

ויותר מזה, כל הקטילות האלה מוציאות כל חשק לחלוק אינפורמציה וניסיון אישי, ואני כבר לא מדבר על לבצע השוואה ממשית באחד המפגשים בין שני המגברים.

מה שאתה בעצם אומר זה שאחרי שמיעה של אלמנטים מאותו סוג, רק עם רכב אחר,HU אחר,כבלים אחרים,התקנה שונה מבחינת זוויות,מיקום פיזי,פאזות,טיים קורקשיין,השוואת עוצמות,נקודות חיתוך ואיקולציה שונה ועם מגבר של סטג.

ואתה רוצה להגיד לי שאחרי זה אתה קובע, עובדה חד משמעית שהסטג יותר טוב מהDM?:shock:

אתה צודק.. זאת באמת חוו"ד אובייקטיבית ,אמיתית וטהורה.

תשמע, זאת לא חלוקת אינפורמציה ונסיון אישי- זה לקבוע דברים כעובדה למרות שהבסיס שעליו נשענת העובדה הזאת הוא רעוע כמו חוט שערה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין למה אריק (קארהוליק) דיי פאסיבי בכתיבה בפורום :-P

מה נהיה מהת'רד הזה...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...