Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה עם מדפסת שהפסיקה לקבל ראשי דיו תחליפיים

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 3650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדפסת HP 6500, עובדת עם ראשי דיו תחליפים כבר כמה שבועות, פתאום "השתגעה" מודיעה שאין ראשי דיו מקוריים ומסרבת להדפיס ולסרוק.

יש לי פינג למדפסת וקישוריות טובה.

יש פתרון, חוץ ממה שכבר הוזכר כאו בשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראשים חלופיים,זולים ככל שיהיו, גרועים ולא טובים לאף מדפסת... מניסיוני,החלפתי כבר 3 מדפסות עקב שימוש בראשים חלופיים זולים.

זה בדיוק מה שהחברות רוצות שתעשו.תקנו מדפסת ב 200 שקל תקנו דיו בזול ואז אחרי שנה של שימוש המדפסת תתקלקל ותקנו אחת חדשה. אני לא רואה בזה טעם.

אני עובד כבר שנים עם דיו חלופי בזול. על אותה מדפסת. בלי שום בעיות. אם הייתי קונה ראשי דיו מקוריים, כבר הייתי מוציא פי עשרה ממחיר המדפסת, לפחות.

המדפסת הקודמת שלי התקלקלה בעקבות מכת ברק (התפוצץ לה ג'וק קטן במעגל הראשי). עד אז גם היא שתתה דיו תחליפי בכמויות, בלי להתלונן.

דני

נ.ב. אני קונה מדפסות BROTHER, בין השאר בגלל שאין להן את הענין של מעגל זיהוי מיוחד על ראשי הדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל מצטרף להמלצה עם BROTHER.

שם מיכל הדיו נפרד מראש ההדפסה ואין שום בעייה עם דיו חלופי. יש לי מדפסת ברדר בת 7 בערך, בשימוש קבוע, עם דיו חלופי בלבד.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לשקול מחדש את הצרכים. אני עברתי למדפסת לייזר. 99% מהזמן אני מסתפק בשחור לבן. ב 300 שח או קצת יותר אתה קונה לך שקט נפשי לאורך זמן, כולל סורק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי המגעים של המחסנית, ניקוי רציני עם לחץ אוויר (בין היתר) של כל המדפסת, ולפעמים התקנה מחדש של המדפסת עוזרת. מעבר לזה, פשוט להעיף לקיבינימט לפח ולקנות אחת חדשה וזהו, חבל על העצבים על ההמצאה המחורבנת הזו. מדפסת שלא מדפיסה זה אחד הדברים הבודדים שמסוגלים להוציא אותי מהשלווה שלי ומאד מאד מאד מהר. התקפי העצבים הגדולים ביותר שלי עד היום היו בעקבות מדפסת שלא מדפיסה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מדפסת "שמתקשה" למשוך דפים? יש פתרון? :)

בינתיים האופציה היחידה היא לשים עוד דפים במגש (כמה שאפשר) ובהתחלת ההדפסה "לעזור" (לדחוף טיפה את כל החבילה) ומשם הכל מתקדם טיפ-טופ עד סיום ההדפסה.

לגבי דיו - תמיד השתמשתי בתחליפי.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מדפסת "שמתקשה" למשוך דפים? יש פתרון? :)

.

במקרה כזה , הגלגלי הזנה או שהתלכלכו או שנשחקו.

תנסה לנקות אותם עם מגבון או עם מטלית אלכוהול לחיטוי אם יש.

הדפים נתקעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לשקול מחדש את הצרכים. אני עברתי למדפסת לייזר. 99% מהזמן אני מסתפק בשחור לבן. ב 300 שח או קצת יותר אתה קונה לך שקט נפשי לאורך זמן, כולל סורק.

לא ראיתי בזאפ מדפסת לייזר משולבת ב300 ש"ח לערך, המחירים מתחילים מ 450 ש"ח וצפונה.

מה היתרון של מדפסת לייזר?

יש לציין שאני לא מדפיס הרבה, דפים ממש בודדים לשבוע (אם לא לחודש), הסורק כן שימושי אצלי.

ניקוי המגעים של המחסנית, ניקוי רציני עם לחץ אוויר (בין היתר) של כל המדפסת, ולפעמים התקנה מחדש של המדפסת עוזרת. מעבר לזה, פשוט להעיף לקיבינימט לפח ולקנות אחת חדשה וזהו, חבל על העצבים על ההמצאה המחורבנת הזו. מדפסת שלא מדפיסה זה אחד הדברים הבודדים שמסוגלים להוציא אותי מהשלווה שלי ומאד מאד מאד מהר. התקפי העצבים הגדולים ביותר שלי עד היום היו בעקבות מדפסת שלא מדפיסה.

לא בטוח שזה עניין של ניקוי, אם כי לי ניסתי, מכיון שהוא מזהה את הראשים כשורה וגם מוסר את כמות הדיו שנשארה בהם בצורה נכונה.

בוצעה התקנה מחדש של דריוורים ותוכנות, לא עזר.

הורדתי אף כלי מאתר של HP, הוא מזהה את המדפסת וטוען שהצליח בתיקון החיבור, בפעם הראשונה באמת הצלחתי לסרוק, אך בפעם נוספת...יוק.

אני עובד כבר שנים עם דיו חלופי בזול. על אותה מדפסת. בלי שום בעיות. אם הייתי קונה ראשי דיו מקוריים, כבר הייתי מוציא פי עשרה ממחיר המדפסת, לפחות.

המדפסת הקודמת שלי התקלקלה בעקבות מכת ברק (התפוצץ לה ג'וק קטן במעגל הראשי). עד אז גם היא שתתה דיו תחליפי בכמויות, בלי להתלונן.

דני

נ.ב. אני קונה מדפסות BROTHER, בין השאר בגלל שאין להן את הענין של מעגל זיהוי מיוחד על ראשי הדיו.

כל הדגמים ?

בגלל שקראתי מספר תגובות בזאפ על אנשים שהמדפסת סרבה לעבוד להם.

תודה לכל המגיבים, גם אלה שלא ציטטתי כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתרון של מדפסת לייזר?

עלות לדף נמוכה יותר.

יש לציין שאני לא מדפיס הרבה, דפים ממש בודדים לשבוע (אם לא לחודש), הסורק כן שימושי אצלי.

ולכן מדפסת כזו כנראה לא מתאימה לך.

(לגבי מדפסות BROTHER שעובדות בסדר) כל הדגמים ? בגלל שקראתי מספר תגובות בזאפ על אנשים שהמדפסת סרבה לעבוד להם.

אני מודה: לא בדקתי את כל הדגמים. 'צטערת.

אבל הדגמים שכן בדקתי - הפשוטים יותר ללא הזנת נייר, אבל עם פקס וסורק - עבדו ועדיין עובדים יפה מאד, גם אם ילדים חמודים מכניסים להם כל מיני דברים לפתח של הנייר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדפים נתקעים?

לפעמים,קורה פעם ב- שהדף נמשך בזוית,אז באמצע ההדפסה בורח הצידה וזה נתקע קלות (אבל יוצא בסוף,בלי התערבות מצידי)

אולי באמת נפרק אותה לגורמים וננקה יסודי - תודה :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדגמים ?

בגלל שקראתי מספר תגובות בזאפ על אנשים שהמדפסת סרבה לעבוד להם.

תודה לכל המגיבים, גם אלה שלא ציטטתי כאן.

לפחות הדגמים הישנים שמשתמשים במיכלי דיו מדגמים LC960 LC980 LC1000.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים,קורה פעם ב- שהדף נמשך בזוית,אז באמצע ההדפסה בורח הצידה וזה נתקע קלות (אבל יוצא בסוף,בלי התערבות מצידי)

אולי באמת נפרק אותה לגורמים וננקה יסודי - תודה :)

זה בהחלט עוזר. גם החלפה של סוג הדף יכולה לעזור, יש דפים שעושים בעיות יותר מאחרים במדפסות HP.

אחחח, אין לכם מושג איזה עצבים זה, להגיד למחשב להדפיס, ולא קורה כלום. אז אני שולח את ההדפסה שוב. לא קורה כלום. אז המחשב אומר שהמדפסת אוף-ליין. אז דאגתי שהיא תהיה און ליין. כמובן, ששלחתי שוב את ההדפסה. או אז המדפסת אומרת "אין נייר". אז אני לוקח את הנייר ששוכב לו בתוך המקום הייעודי שלו, דוחף אותו לתוך גרונה של הסוררת, תוך שאלה "אז מה זה? אז מה זה? אז מה זה? אז מה זה?" וביצוע הפעולה שוב ושוב מספר פעמים. או המצב היותר גרוע: המדפסת לוקחת נייר אחד, מעבירה אותו בתוך הלוע שלה על ריק, דהיינו לא מדפיסה כלום, לאט לאט, וכשהוא יוצא היא שוב טוענת בתוקף: אין נייר. אז אני מניח את אותו הנייר שלפני רגע היא אכלה במקום, נותן לה להדפיס, היא מעבירה את הנייר המחור*ן שוב, לאט לאט, ואחרי זה אומרת שאין נייר. יא חתיכת @#$% %$^$^ בת @#^ 3#$^^ 45785626#%@%^&@ 24%^&@# $*^1235 @#%^@$%, בטח שאין נייר, הרי הוצאת אותו בלי לעשות איתו כלום, אולי פעם הבאה שאת דוחפת חתיכת דף $@%^# ל#$^#, תדפיסי עליו כבר באותה הזדמנות יא @#!% %$%@ !$&$*%#% %^*)^( ?! ומנסה שוב להדפיס. אז המדפסת אומרת שאין נייר. אז אני מוציא את כל הנייר מהמדפסת, ומנסה להדפיס שוב, תוך שאני ממלמל "את צודקת! אין נייר! הנה, תראי! עכשיו יש!!!!!!" מניח את הנייר היקר במקומו, ומדפיס שוב. אז המדפסת אוכלת דף אחד, לאט לאט, ואחרי זה בוכה לי שאין נייר.

יום יבוא, ואני אתארגן על פטיש של 5 קילו, קונגו, מכבש הידראולי ביתי ובתולת הברזל, רק עבור המדפסת הזו. זה יהיה עבורי פשוט יום כיף ותרפייה.

אני מתעב מדפסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי טכנאי מדפסות ומחשבים אז מושג יש גם יש.

יש כל כך הרבה דברים קטנים וקטנוניים יכולים לגרום למדפסת להפסיק להדפיס או להגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה דברים קטנים וקטנוניים יכולים לגרום למדפסת להפסיק להדפיס או להגיב.

כן, כמו חיבור לחשמל למשל. או אם חם מדיי. או קר מדיי. או יום יפה. או יש עננים. או יש שמש. או יש נייר. או אם התעטשת והבהלת אותה. ויש עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...