Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרמקולים הטובים בעולם.

roeiav
שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול אולי פעם אחת ולתמיד לאמר לי איזה תפוח הכי טעים!!??!!

אני מקווה שזה מובן ולא שנראה כאילו שנפלתי על הראש...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור שתפוח עץ.

תאמין לי, טעמתי את כולם.

אבל אתה יכול לייבא תפוח עץ מחו"ל - אין דברים כאלה, זכה בתפוח השנה במגזין "סיידר" :twisted:

(מי שסופר כמה נקודות ציניות יש פה..)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סידרה חדשה ומוגבלת של קליפורניה בום. אני חושב שיצאו רק 50 זוגות כאלה אני ינסה למצוא לך קישור מאוחר יותר. אני לא יודע איך ניר פסח עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סידרה חדשה ומוגבלת של קליפורניה בום. אני חושב שיצאו רק 50 זוגות כאלה אני ינסה למצוא לך קישור מאוחר יותר. אני לא יודע איך ניר פסח עליה.

+1!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+2!!!

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PHASS

- אבל מה אני יודע ?

אתה לא רוצה שנענה על זה - נכון ?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה 2 הכי טובים זה בראקס גרפיק פרו וקליפורניה בום, לימיטד אדישן...

האמת? יש לDALI רמקולים לאוטו, מתומחרים בשמיים אבל מה כן?

אני לא חושב שהרבה סטים בעולם יכולים לעמוד איתם. מי שמכיר מכיר, חברה קטנה יותר מג'נסיס.

אקלוסיביות והטוב של הטוב. HI-END טהור..

רדיודיסקים?

לדעתי F1, הפיוניר הידוע, הקלריון HX-2 האקטיבי 4WAY ויש עוד כמה כמו דנון, נקמיצ'י CD700II והלאה

מגברים?

מי שאני שאדבר.. זה ממש ארוך

אבל בואו נגיד שהמגבר הבא שלי זה ST100 לטוויטרים + VRX כרום שדאו אקסלוסיב או THESIS. אקטיבי 3 חלקים.

לגבי הרדיו דיסק?

אני חם על ה F1 או על הקלריון.

פיוניר לא ייכנס לי לאוטו למרות שמדובר במכשיר מטורףףףף, קשה לי "לזרוק" אותו על פיוניר

HU: Clarion HX-D2 F.Comp: Focal K3Power Amp: Genesis Series III Five Channel SubWoofer: Hertz HX250 Front stage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... מגברים של קיקר ? :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

phass

אליקו - קודם כל מזל טוב.

עכשיו תענה. [לא יעזור לך, יש לי דיסק רפרנס אחד שאני שומע על כל סט - (dire straights) ה PHASS זה הסט הכי טוב ששמעתי.] הלוואי שאשמע משהו אחר שאוהב כי ה PHASS מאוד יקר

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה הסט הכי טוב בעולם?

לטעמו של מי ? שופטים ? לקוחות ?

השופטים קבעו שבין שלושת הסטים F#1 / אבסלוט ג'נסיס / רפרנס ריינבו הסט הכי טוב זה F#1.

לפי לקוחות כל אחד יתחיל להשמין את הדג ששמע ויגיד שאין כמותו,

לפי כתבי עת, הכל משובח הכל PURE כמבון בגדר ההיי-אנד.

ובהיותי לקוח, ולאחר שמיעת האבסלוט של אייל ואת האבסלוט של דניאל ואת הסקאנספיק של רועי ובהתקנות סופר מקצועיות ה- F#1 זורק אותם לפח שלושתם אפילו עם כל הסבטוכה שיש ברכב ועם כל הקשקושים שההתקנה הסופר מתחילתית שלי.

לא הייתי מאמין קודם לפני רכישת ה- F#1 שיש סיבה מוצדקת להפריד בין סטים היי-אנד ולהגיד שהם שונים או זה נשמע טוב מאחר, אבל ה- F#1 פשוט סוכריה לאוזן אפילו בלי כיוונים ועם זוויות לא נכונות ונפחים לא מתאימים.

חלקכם שמעו ויוכלו לשפוט ולחרוץ כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים הכי טובים בעולם,אלו רמקולים שאקנה ממיטב כספי ואהנה איתם כמה שרק אפשר.

+2

ונאדר, "זה סוכר" :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאתם אומרים זה שאם יש לי חמישים שקל (ממיטב כספי !!)- אז קליפורניה בום LIMITED EDITION - הם הרמקולים הטובים בעולם ? (העיקר שאני אהנה מהם כי יש להם אחלה נמוכים..)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי לצערי אתה מפספס את הפואנטה במערכת לרכב,

אתה מחפש את "שלי הכי טוב" במקום להסגר על משהו שנשמע לך טוב וזהו.

אתה מחפש את הסטים הטובים בעולם, שעוד לא מיצית את הסט שיש לך כרגע.

החלפת את הIDMAX בזוג אודיופילים, שתאחלס לא בטוח בכלל שהיית צריך.

וכו' וכו' וכו'

אבל אם אתה רוצה באמת שיהיה לך הכי טוב, תתחיל מF1 עם 990, ותמשיך עם קופרים במקום המגברים שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...