Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בזמנכם הפנוי- החלפת משאבת מים ביונדאי לנטרה ידנית 97

charader
שימו לב! השרשור הזה בן 5613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוברט,

לא משנה מאיזה שנה שווקה בארץ הלנטרה OK ! לצורך העניין נקרא לה לנטרה צורה משולשת בעלת קוד מנוע ונפח מנוע בלתי ידועים.

שאלתי שאלה ואינני זקוק להערות שלך שלא עזרו לי במאומה לעזור לפותח האשכול.

http://www.motocar.co.il/test/348.aspx

http://www.yad2.co.il/Cars/Cartrade.php?ModelID=19&SubModelID=170

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

(לפני שאתם קופצים על מרק 10 ) נראה לי כי בני קצת התבלבל ( מותר לו בגילו ) בני לא מיתבלבל כול כך מהר !!!השרטוט שלו מראה לנטרה עד 95 כולל עד 98 כולל אם לא איכפת לך!

והשרטוט של הבחור הראשון הוא הנכון לגבי לנטרה מ96 ומעלה ( לגבי לנטרה 97 ) והעבודה היא די קלה למי שיש ידע וציוד מקסימום 3 שעות . גם לגבי המינוח של מרק בחול הרכב שווק בתור אילנטרה

בברכה זיסו יוסי - מוסך זיסו

שלום.

זיסו אתה מיתבלבל ולמה?

אני לא יודע בכמה מכוניות כאלה אתה טיפלתה אבל אני יודע שאני טיפלתי אם לא בעשרות אז במאות.

ואם לא איכפת לך אוטו דאטה מכיל הרבה טעויות ושגיעות ולא כול הנתונים מתאמים לכול התקנים של כול המדינות.

השרטוט שלי הוא מספר מיקצועי המשווק בארץ ומכיר את המכוניות המשווקות בישראל. לעומת אוטו דאטה הפרוץ שיש לכולם מהאימיול הוא כללי עולמי.

שים לב לשנים שמצוינים בדף ואני עדין טוען שהצדק איתי. יסתקל בעל הרכב ברשיון הרכב ויתאים את דגם המנוע והכול יהיה בסדר.

תמונה מצורפת להנעתך המלאה .

בברכה בני ל.

אהההה בו ניראה מי מבולבל?

יונדאי טימינג.jpg

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו זהירים בלשונכם (או במקלדתכם).

הודעות כבר החלו להימחק ולהיערך. חילוקי דעות זה טוב ותורם לכולם. נא לא להפוך זאת למלחמה אישית או של מי הז** גדול יותר, אנחנו לא בשוק.

בפעם המליון- תגובות לגופו של עניין בלבד ולא לגופו של משתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה מזכיר לי את הסיפור הבא:

משפחה ענייה ומרודה יושבת בסלון, ומפנטזת על האוטו החדש שיקנו (אולי), אם יתמזל מזלם ויתעשרו לפתע.

האבא, בעיניים מזוגגות, מספר לילדים:

כשיגיע האוטו החדש, נשב בו כולנו, ואני אקח אתכם לטיול בצפון !
הבן האמצעי קופץ:

כן, ואני אשב לידך !
קופץ הצעיר:

מה פתאום? אני יושב ליד אבא!
והגדול מגיב:

היית רוצה ! אני יושב ליד אבא !
תוך דקה, שלושתם מתגלגלים על הרצפה, מרביצים מכות.

האבא מתעצבן, קם ממקומו, דופק לכל אחד את הסטירה של החיים וצועק:

עכשיו שלושתכם עוברים לכסא האחורי, ואמא יושבת לידי !

תנו לבחור לרשום את דגם המנוע, מספיק עם המריבות...:roll::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...