Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: גדישת 106

106devil
שימו לב! השרשור הזה בן 5262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטורבו ממש לא מפתח תקווה ולא מתמיר.

הטורבו נקנה מחבר מרמלה,מאותו בן אדם שממנו קניתי את הטורבו של ה STI.

אז תבדוק שוב את המקורות שלך.

אין שום קשר בבניה שלי לבניה של תמיר,אפילו לא בצחוק. (אל תעליב אותי עם ההשוואה הזאת.)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 516
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק חבל שאתה קונה חלקים מה106 טורבו הכחולה

ומעתיק את הבניה מזה שקנית ממנו

אם אין לך משהו לתרום לשרשור עדיף שלא תגיב בכלל!

נניח שהוא קנה את כל החלקים מ106 כל שהיא, אז מה? זה עושה את הפרוייקט שלו פחות טוב?

היש מישהו שלא מעתיק פה ושם? מי שלא ממציא את הגלגל לא נחשב?.

יש כאלה שקונים קיט מוכן מחו"ל, יש כאלה שמשתמשים בחלקים חדשים ויש כאלה שקונים משומש.

אורן בונה את הכל בעצמו, וגם אם הוא מעתיק (והוא לא), עדיין מגיע לו כל הכבוד.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך משהו לתרום לשרשור עדיף שלא תגיב בכלל!

נניח שהוא קנה את כל החלקים מ106 כל שהיא, אז מה? זה עושה את הפרוייקט שלו פחות טוב?

היש מישהו שלא מעתיק פה ושם? מי שלא ממציא את הגלגל לא נחשב?.

יש כאלה שקונים קיט מוכן מחו"ל, יש כאלה שמשתמשים בחלקים חדשים ויש כאלה שקונים משומש.

אורן בונה את הכל בעצמו, וגם אם הוא מעתיק (והוא לא), עדיין מגיע לו כל הכבוד.

מסכים עם כל מילה!!!

רק חבל שאתה קונה חלקים מה106 טורבו הכחולה

ומעתיק את הבניה מזה שקנית ממנו

בהנדסה לא ממציאים את הגלגל מחדש!

בסופו של דבר, כולנו קוראים ספרות ומנסים ליישם את מה שלמדנו דרך דוגמאות, ולרוב זה נכון לכל דבר בחיים.

אם יש מישהו שעשה את הטעות ואפשר ללמוד ממנה, בשביל מה לעשות אותה שוב פעם??

סתם לדוגמא,

אם וכאשר מגיע הדבר למיפוי המנוע - מה הטעם לבזבז שעות ע"ג שעות בכדי לתת כיוון התחלתי למנוע אם אפשר לרכוש מפה מבן אדם שכבר בנה אחת כזאת ורק לעשות לה פיין טיונינג.

אולי זה שם אותי בסקלה של העצלנים, אבל אני מעדיף להשקיע את הזמן הזה בכדי לקדם אותי הלאה.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונגיד והוא קנה את החלקים מ 106 כחולה טורבו, אין כאלה למשל שבונים פרוייקט על הונדה ויש למשל מנוע VTI קומפלט במחיר מציאה אז לא קונים?

זה כמו שיש הונדה טורבו מירושלים מאוד חזקה ש Max Power מכיר אותה, אז מה הוא מעתיק את הפרוייקט מ Max Power?

אנשים אם לכם באמת דברים חשובים לתרום אל תכתבו אותם פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב,לא קניתי את הטורבו מהבחור עם ה106 הכחולה,ולא העתקתי או עשיתי שום דבר שדומה לבניה שלו,אני אפילו לא מכיר את הבניה שלו,למרות שתמיר עם ה106 הכחולה הוא אחלה בחור.

אצלי זה מנוע 16V,גם אם הייתי רוצה מאוד להעתיק ממישהו עם מנוע 8 שסתומים את הבניה,זה פשוט לא אפשרי,הסעפת שונה והמיקום של הטורבו יהיה שונה והכל יהיה שונה.

הבחור היחידי שממנו אני יכול להעתיק בארץ,זה מיכאל עם ה106 GTI טורבו הזהובה שירון בנה...אני מנסה להעתיק,אבל בסוף תמיד יוצא שאני עושה דברים שונים:-)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני רוצה להוסיף שאם מישהו עושה פרוייקט מוצלח, אין סיבה לא לעשות דברים באותו כיוון. במיוחד כשמדברים על פרויקטים כמו טורבו ושיפורים בככל.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שרשור כזה מעניין ונחמד הפך לשרשור שמדבר על שטוייות שכאלו. מעתיק לא מעתיק... אפשר לחשוב שיש פה פס יצור, זכיויות יוצרים או משהו כזה.

ההודעות האחרונות ניראות כמו קטע משרשור בפורום ספורט מוטורי :)

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבסוט איך שהרדיו ממוקם כרגע תודה:wink:

דווקא ממש נוח לי שהשעונים בפוד קורה,הם לא מפריעים לי לשדה ראיה,ולא מפריעים לי בעין או משהו כזה...וכולם קרובים אליי וברורים לי.

מישהו יודע איפה כדי לקנות מופות? אני צריך גדלים משתנים ושתי זוויות.

לפיט סטופ יש כמובן , קצת לפני שאתה רץ אליהם נסה את גומי תל אביב בחולון , יש להם הכל אבל מחירים עדיין לא יצא לי לברר , איזה כמות אתה צריך ? אני בדיוק לפני קנייה כזו גם .

אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ידבר יותר מידי אבל הטורבו מפ"ת

ההודעה הזאת והקודמת של הבחור בשרשור זיכו אותו בהתראה .

נא להפסיק לדון בעניין ואפשר להמשיך ולהתעסק בפרוייקט ולא בזוטות . ( נא להסביר לפותח השרשור בה"פ , מה פירוש המילה זוטות )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שרשור כזה מעניין ונחמד הפך לשרשור שמדבר על שטוייות שכאלו. מעתיק לא מעתיק... אפשר לחשוב שיש פה פס יצור, זכיויות יוצרים או משהו כזה.

ההודעות האחרונות ניראות כמו קטע משרשור בפורום ספורט מוטורי :)

נדב

נדב - חשבת שאני לא אראה את זה....

:lol:

גם אתה כותב נלהב בפורום ספורט מוטורי - להזכירך.... ותורם לא מבוטל לטון הפורומי...

נו... נו... נו...

:nono::nono::nono: - לא יפה...

ובחזרה לפרוייקט הזה:

אורן,

אני חייב להגיד לך כל הכבוד. פרוייקט מורכב לכל הדעות! מאחל לך בהצלחה.

למרות שגם אני חושב שמיותר לגדוש 106. רכב הנעה קידמית כזה - ממילא לא יכול להחזיק ולנצל טוב, יותר מ - 160 כ"ס פלוס מינוס - לדעתי. יש מנועים אטמוספריים אמינים ומתאימים ל - 106 שיכלו לספק את זה בפחות מורכבות.

לדעתי תהיה חייב לשדרג גם את המתלים, ברקסים וכו' (בטיחות) שלא לדבר על כל הגומיות, המשולשים (זרועות), מעברי הכוח למיניהם - קלאץ, ציריות וכו'...- אני בטוח שאתה יודע שזה לא נגמר בהסבת המנוע - אחרת זה יהיה לריק. דעתי הצנועה.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה את הרכב הזה לרכב של אורן?

חיזוקי שלדה, מתלים, חומרים, גיר, ציריות, הגה - הכל - אבל הכל שונה.

ל205CTI שלי - בזמנים הכי טובים היה קרוב ל 150 160 כ"ס אטמוספריים - הרכב בקושי החזיק אותם - והכל היה משופר.

ציריות הלכו כמו מיים - משולשים בקצב אדיר - ברגים בגלגלים וההברגות בנבות נטחנו כל פעם מחדש.

אין היום 106 סדרתית - שיכולה להחזיק יותר מ 160 כ"ס בערך - זו דעתי.

אלון.

נ.ב.

זה לא אומר שלא ניתן לבנות כזה דבר - רק אז, משיקולי עלות - עדיף לקנות MAXI...

:twisted:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, אני חושב שאתה מגזים...

והטון שלי בפורום ספורט מוטורי הוא פאסיבי לחלוטין.

ולכן הפסקתי לכתוב בשרשור על הקורסים וגם בכלל אני כותב פחות!

כי אנשים שם כותבים ש#!^!ת ומגבים את עצמם בזה שהם כל כך מנוסים שאסור בכלל לומר משהו נגד. בדיוק כמו שחלק מהאנשים כותבים פה.

זה גם מה שמעצבן אנשים בפרוייקט של אורן, זה שהוא כל כך חאפר אבל עדיין האוטו שלו מניע עובד וגם מנצח ג'מקנות. אז מה אם ידית ההילוכים שלו מתפרקת והדלת תמיד מרעישה כי היא אף פעם לא מכוונת...

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, אני חושב שאתה מגזים (בקשר ל160 כ"ס) אפשר לפרק 106 עם 120 כ"ס ואפשר להתגרזן עם 106 שיש לה 200כ"ס בלי לפרק אותה.

ה205 שלך לא דוגמא כי אתה מאלו שנהנים לפרק מכוניות :lol: ואת זה לא רק אני אומר

והטון שלי בפורום ספורט מוטורי הוא פאסיבי לחלוטין.

ולכן הפסקתי לכתוב בשרשור על הקורסים וגם בכלל אני כותב פחות!

כי אנשים שם כותבים ש#!^!ת ומגבים את עצמם בזה שהם כל כך מנוסים שאסור בכלל לומר משהו נגד. בדיוק כמו שחלק מהאנשים כותבים פה.

זה גם מה שמעצבן אנשים בפרוייקט של אורן, זה שהוא כל כך חאפר אבל עדיין האוטו שלו מניע עובד וגם מנצח ג'מקנות. אז מה אם ידית ההילוכים שלו מתפרקת והדלת תמיד מרעישה כי היא אף פעם לא מכוונת

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...