Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסוואגן בורה - פרוייקט חידוש פנים הרכב

asaf.m
שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד על הפרוייקט גם לי יש גולף וכמובן אותם מחלות רק שאצלי מצב הפלסטיקה הוא מצויין כך שלא היה צורך בצביעה כללית רק את החלקים המתקלפים בשחור. אני אוהב מקוריות והבד בדלתות מתרופף עם הזמן מה שאני עשיתי קילפתי את הבד כיבסתי אותו שייצא נקי וריפדתי חזרה כך שיצא מקורי ומתוח. לגבי הידית של האנדברקס אני לא יודע מי הרפד שלך ובאיזה רמות הוא עובד אבל ניתן לרפד את הידית . הצביעה יצאה נהדר (חוץ מהקונסולה המרכזית) האם בשיוף של החלקים לא פגמת בטקסטורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד את הפירוק של הנורה בתא המטען.

כיצד עלי לבצע פרוייקט דומה בקסארה שלי? כיצד מתאימים את הקונסולה מהרכב הזר לרכב שלך?

ספר - מעניין לדעת. האור אצלי די עלוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להסביר מה קרה לך לתושבת של הכיסא ?

משהו נראה שם מאולתר...

מורכב ברכב באקט - לא השגתי מסילות מתאימות אז קיבעתי את המושב לרצפה, לא נוח אני מסכים אבל חווית הנהיגה אחרת לגמריי.

כל הכבוד על הפרוייקט גם לי יש גולף וכמובן אותם מחלות רק שאצלי מצב הפלסטיקה הוא מצויין כך שלא היה צורך בצביעה כללית רק את החלקים המתקלפים בשחור. אני אוהב מקוריות והבד בדלתות מתרופף עם הזמן מה שאני עשיתי קילפתי את הבד כיבסתי אותו שייצא נקי וריפדתי חזרה כך שיצא מקורי ומתוח. לגבי הידית של האנדברקס אני לא יודע מי הרפד שלך ובאיזה רמות הוא עובד אבל ניתן לרפד את הידית . הצביעה יצאה נהדר (חוץ מהקונסולה המרכזית) האם בשיוף של החלקים לא פגמת בטקסטורה?

שלילי ביותר על איזה טקסטורה אתה מדבר, הכל נשמר מקורי. הקונסולה באזור המאפרה הייתה שחורה וחלקה ( אם אתה מתכוון אליה ).

מבחינת שיופים - היתה מותקנת דיבורית לרכב בקונסולה המרכזית בעבר, היו אבעה חורים, סתמתי אותם עם חומר פחחים שייפתי ובקושי מרגישים בהבדל לאחר הצביעה .

לגבי יצירת טקסטורה דומה, אפשרי ?

אהבתי מאוד את הפירוק של הנורה בתא המטען.

כיצד עלי לבצע פרוייקט דומה בקסארה שלי? כיצד מתאימים את הקונסולה מהרכב הזר לרכב שלך?

ספר - מעניין לדעת. האור אצלי די עלוב.

כלי עבודה הצטיידתי במברג שטוח + פיליפס, ומנורת ביקורת תקינה !.

תהליך -

1. אתה שולף את בית הנורה החוצה, מוודא שיש מקום לבית נורה אחר, אם יש אתה יכול להמשיך, אם אין אל תנסה אפילו.

2. מנתק את הפלאג מהבית נורה, לוודא שהנורה דולקת.

3. לבית הנורה 2 חוטים\3 חוטים אם יש מתג.

4. לוקחים את מנורת הביקורת, מחברים אותה למינוס יציב ברכב.

5. מגלים את הפלוס, מסמנים אותו איך שהוא.

6. אני ממליץ לנתק מצבר החל מעכשיו.

7. אם יש לך אפשרות להוציא החוצה עדיף. חותכית את השטיח המקורי ( לחתוך פחות ), במידת בית הנורה.

8. לבדוק התאמה של בית הנורה שיושבת טוב בלי תזוזות.

9. לחתוך את החוטים של הפלאג המקורי מהרכב, חוט לאחר חוט.

10. לחבר את בית הנורה החדש לוודא מי הפלוס ומי המינוס !

11. לוודא שהכל מבודד כמו שצריך !.

12. לחבר מצבר.

13. עובד, דחוף את בית הנורה לתוך השטיח המקורי, לא עובד, לא עכבת אחר ההוראות. ( אם אין לך ניסיון עם חשמל אני ממליץ לך ללכת לחשמלאי רכב ופשוט להתכל וללמוד ממנו).

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההוראות המפורטות.

החלק שהכי מפחיד אותי זה בעצם החלק של חיתוך השטיח המקורי והבדיקה של איך אפשר להכניס את בית הנורה.

אני מתכוון לקנות במיוחד מפירוק איזה תאורת מפות של רכב אחר. האם יש אחת שאתה ממליץ עליה?

מה ההבדל אגב ברמת התאורה עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההוראות המפורטות.

החלק שהכי מפחיד אותי זה בעצם החלק של חיתוך השטיח המקורי והבדיקה של איך אפשר להכניס את בית הנורה.

אני מתכוון לקנות במיוחד מפירוק איזה תאורת מפות של רכב אחר. האם יש אחת שאתה ממליץ עליה?

מה ההבדל אגב ברמת התאורה עכשיו?

אני בחרתי בתאורת תא נוסעים של קורדובה SX ( במקרה יש לי מושבתת ) עם לחצנים להדלקה וכיבוי ( כמובן שתא המטען סגור האור כבוי ), התאורה פשוט סוף אני הולך להחליף את הנורות לתאורת לדים לבנה .

עדכון קצר -

צמפיון רוצים על מסילה אחת 350 ש"ח :shock:. היא עולה 12.5 יורו !, צמפיון מספיק עם הגניבות הללו !.

אני עכשיו צובע את דיפוני הדלתות בשכבה שנייה ואחרונה, בערב תמונות של ההתקדמות בכלל !

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההוראות שאתה מביא פה, אני מבין שעדיף להשתמש בתאורה שהיא כמה שיותר מרובעת ולא במשהו מפואר ומדליק.

אני בהחלט מתכוון לנסות את הפרוייקט הזה אצלי - האור של תא המטען פשוט מעפן למרות הלד ששמתי בו - אני מאוד לא מרוצה ממנו בלילות :shock:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההוראות שאתה מביא פה, אני מבין שעדיף להשתמש בתאורה שהיא כמה שיותר מרובעת ולא במשהו מפואר ומדליק.

אני בהחלט מתכוון לנסות את הפרוייקט הזה אצלי - האור של תא המטען פשוט מעפן למרות הלד ששמתי בו - אני מאוד לא מרוצה ממנו בלילות :shock:.

לפי ההוראות לך על בית נורה שאתה מניסיון יודע שהוא מאיר יפה, וזה לא משנה אם הוא -אליפסה, מרובע, משולש, קפיש ?

לגבי הפרוייקט מחר עידכון, יש עוד המון תמונות :-D.

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון + תמונות -

צביעת פלסטיקה - זהו אני מקווה שסיימתי לצבוע הכל smiley16.gif, אין אפשרות להרכיב כרגע את הדלתות, מחכה לרפד שיסיים את העבודה.

רפד רכב - כרגע אין חדש, אני מחכה שהרפד יגמור כבר את העבודה הזו, בעדיפות ראשונה לדלתות, גג, קורות. מושבים זה החלק האחרון חביב בפרוייקט !

חיווט המערכת - סיימתי עם התקנה + כיוונים, שומעים סוף הדרך !

לסיכום - חלף עידן החירקושים ברכב, אין רעשים של פלסטיקה, השלמתי יותר משלושים קליפסים כאלו או אחרים ( צריך גם לדלתות חדשים ) פשוט תוצאה תענוג !

החלק המהנה יותר, תמונות -

בתמונה הזו ניתן לראות דלת אחת צבועה ( דלת ניסיונית ), ודלת אחת לא צבועה, בכלל דיפונים לפני צבע -

IMG_3761.jpg

לאחר הצביעה -

IMG_3766.jpg

IMG_3799.jpg

IMG_3800.jpg

IMG_3801.jpg

IMG_3804.jpg

IMG_3805.jpg

קצת תמונות מהתקנת המערכת -

IMG_3806.jpg

IMG_3808.jpg

IMG_3809.jpg

בקיצור עד שהרפד לא מסיים אני לא יכול להמשיך בהרכבה.

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תודה - הסט אחד המדהימים ששמעתי עד היום, סוף סוף התחלתי לנצל את המגבר המיפלצתי שלי icon_lol.gif , אגב חזרתי ממפגש סטריאו ברמת גן עם סטוץ חדש - CAR PC בקרוב אצלי ברכב ! פשוט נדלקתי על הרעיון של סאוונד ברמה הזו + VAG COM LIVE כל הזמן .

עדכון קצר -

קיבלתי מספר חלקים מהרפד - גג + מגירת סאן רוף + 6 קורות - למען האמת העבודה אני לא הכי מרוצה מהעבודה יש בגג כפל בבד ! את האמת רק אני שמתי לב לזה כל מי שראה עד היום את הגג לא שם לב .

קורות צופו בבד לבסוף באותו הגוון של הגג, כנ"ל לגבי מגירת הסאן רוף.

והדובדבן שבקצפת הגיעו דיפוני הדלתות עם תפרים בכחול icon_eek.gif , אני ביקשתי שחור או אפור כהה אז החזרתי לו את הדיפונים לשיפוץ חוזר. בקיצור עד אמצע השבוע אני מקווה לקבל את כל החלקים.

מבחינת הרכבת הרכב -

גג + מגירת סאן רוף + 6 קורות - אני לא יכול להתחיל עד שאני אשיג 2 מסילות למגירת הסאן רוף.

דלתות - אני מחכה לקבל את הדיפונים שוב ולהתחיל להרכיב.

אין תמונות הכל עטוף בניילונים שלא ייצבור אבק.

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון -

לקחתי את דיפוני הדלתות מהרפד - הבן אדם לא נורמאלי smiley29.gif, הוא השתמש בדמוי עור זול יותר בגוון בז' ושוב עם תפרים כחולים smiley7.gif. לאחר ויכוח קצר לקחתי את החלקים מבלי לשלם אגורה !, הבן אדם פסיכי לגמרי.

אני כרגע בוחן רפד אחר בתקווה שיהיה טוב smiley5.gif. אני פשוט בהלם, הייתי אמור לסיים מזמן.

מבחינת מסילות הסאן רוף - לא קניתי ייצרתי מכרטיס מגנטי והלחמת פלסטיק. פשוט הלחמתי שתי כרטיסים על המסילה שייפתי אותם עם דרמל שיראו בדיוק כמו המקוריים ( עובי, אורך, רוחב ). עמית, השתמשתי ברעיון הכרטיסים, באמת יותר חזק מהמקור תודה על המדריך !.

לא צילמתי עדיין מקווה שבשבת אתקין את הגג + קורות.

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מהרפד החדש -

הרפד קיבל את סוג העור והגוון שביקשתי וכמו כן גם את גוון החוט שביקשתי, ובעזרת השם מחר מתחילים עבודה על דיפוני הדלתות + פלטת המגברים rk.gif .

בקרוב עדכונים שוטפים.

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון -

קיבלתי את פלטת המגברים מהרפד, הפלטה רופדה בדמוי עור אפור בול בצבע של השטיחים בתא המטען, מתחת לדמוי עור הרפד דחף מין צמר כזה כדי לנפח את דמוי העור לקבלת מראה יוקרתי יותר.

אני מאד מרוצה מהרפד הנוכחי הוא עושה עבודה נפלאה, במשך השבוע הרפד אמור לסיים את דיפוני הדלתות smiley1.gif.

העברתי את הקרוסים לפלטה, ואני חייב לציין שהדבר פתר את כל הרעשים והחירקושים מהדלתות.

קצת תמונות -

IMG_3829.jpg

IMG_3827.jpg

IMG_3828.jpg

IMG_3830.jpg

IMG_3831.jpg

קצת תמונות מאחורי הפלטה, אני מכנה את הסדר שם בית מרקחת -

IMG_3832.jpg

IMG_3833-1.jpg

IMG_3825.jpg

המשך יבוא...

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...