Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית אימפרזה GT טורבו לנהג צעיר

Honda125CC
שימו לב! השרשור הזה בן 6002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אח שלי שהוא בן 18 רוצה לקנות אימפרזה טורבו GT מהדור הקודם 98,למרות שהוא נהג צעיר למדתי אותו לנהוג עוד בגיל 14 והוא נוהג כבר כמה שנים,כמה שאלות בקשר לאוטו:

1.עישנו נסיעת מבחן על אוטו של חבר,הוא חמוד אבל ה200 כוח שלו לא כול כך רעים,יכול להיות שזה פשוט תוצאה של מנוע מת,האם התגובות במציאות יותר אלימות?

2.מה בקשר לאמינות,טיפולים וכו?

3.צריכת דלק,האם שותה?

ושאלה סופית ואחרונה כמה אמור לעלות בערך ביטוח לנהג צעיר? אני יודע שאף אחד פה לא סוכן ביטוח אבל הסוכן ביטוח שלנו בחופשה וחוזר רק עוד שבוע..

תודה לכולם,והמשך ערב נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התגובות מנוע, תלוי על איזה רכב נהגת קודם, אולי ציפית ליותר מדי.

אמינות של סטנדרטית היא מצוינת, טיפול גדול כולל הכל בערך4000שח במרכזי,קטנים 750-1000, קלאץ 5500.

צריכת דלק בערך 1 ל 7 משולב

ביטוח בין 7000 ל12000 לנהג צעיר, אם בכלל יסכימו לבטח.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהתגובה ה"רדומה" שלו היא תוצאה של מומנט נמוך בטורים נמוכים.

המנוע מתעורר רק כאשר המגדש עובד, וזה קורה מעל 3000 טורים.

מתחת לזה המומנט נמוך יותר מזה של אטמוספרי באותו נפח, בגלל יחס דחיסה קטן יותר.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו דווקא כן נפתח ורוב הנסיעה הייתה מעל 3 אלף סל"ד,האוטו מספק כוח נחמד ואם זה בא גם עם אמינות טובה אז זכינו.

בקשר לכישורי הנהיגה של אחי,תחסכו את זה ממני בשיא הרצינות אני יודע איך הוא נוהג ואם אני מסכים לזה שיקנו לו את האוטו אז אני בטוח שלכם זה לא צריך לשנות כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טימור- תגובה לא להיט בלשון המעטה...

עידן

אולי.

אבל זו דעתי ואני יכול לנמק.

הבחורים האלה לפי הסיפורים שלהם עבריני תנועה כי "למרות שהוא נהג צעיר למדתי אותו לנהוג עוד בגיל 14 והוא נוהג כבר כמה שנים".

אז אני מבטיח לך שהוא יצטרך את הבטוח.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות! מי שלמד לנהוג בגיל 14 הוא עבריין תנועה? אולי מי שלימד אותו הוא עבריין תנועה? אז ככה: גם אני למדתי לנהוג בערך בגיל הזה. אבא שלי טען שחשוב להקנות לילד את היכולת הטכנית כבר בגיל צעיר, וכבר אז ללמד אותו (אותי) על חשיבות האחריות שיש לאוחז בהגה. הוא עשה יופי של עבודה דרך אגב- זה 11 שנים שאני בעל רשיון ויש לי רקורד נקי לחלוטין בכל הנוגע לדוחות ונקודות. ולא, זה לא עניין של מזל, אני לא נוהג כמו זקנה, ויש לי רכב ספורטיבי, אני פשוט נוהג כחוק! ושוב תודה לאבא- שלימד אותי שאת האגרסיות פורקים במגרש הכדורסל ולא בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טימור- גם אני אינני חושב שזה רעיון טוב לקנות לנהג חדש אימפרזה טורבו מסיבות של בגרות נפשית דווקא ולא נסיון (למרות שגם זה בעייתי- גם אם הוא נהג פה ושם מגיל 14) אבל מכאן ועד שמוש בביטוח מקיף הדרך ארוכה ומפותלת.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

O.K

אני בטוח שחבריה בגיל 17 קונים אימפרזה טורבו בגלל אמינות,חסכון,נסיעה רכה , טיפולים זולים,בטיחות,נוחות נסיעה וכו'.

הרי ברור לגמרי לכולם שזה רכב ספורט ובנוי לנהיגה ברמה אחרת.

חבל שרוב הצעירים קונים את הרכב למטרות פוזה, פתיחות,מירוצים בירידה ממרכז חורב או על כביש 6.

עד שמישהו לא הורג איזה ילד או הורה של מישהו בדרך כלל לא נרגעים. אני ראיתי הרבה צעירים עם הרכב הזה ואף אחד מהם

לא הצליח לנהוג 2 קילומטר רגוע , לעומת נהגים בגיל יותר מבוגר שמצליחים להנות מהרכב מבלי לגרום לכל הסביבה להיכנס לכוננות.

ולחבריה אני מאחל המון הצלחה שתמצאו רכב עם תגובות " אלימות " כמו שרציתם.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

O.K

אני בטוח שחבריה בגיל 17 קונים אימפרזה טורבו בגלל אמינות,חסכון,נסיעה רכה , טיפולים זולים,בטיחות,נוחות נסיעה וכו'.

הרי ברור לגמרי לכולם שזה רכב ספורט ובנוי לנהיגה ברמה אחרת.

חבל שרוב הצעירים קונים את הרכב למטרות פוזה, פתיחות,מירוצים בירידה ממרכז חורב או על כביש 6.

עד שמישהו לא הורג איזה ילד או הורה של מישהו בדרך כלל לא נרגעים. אני ראיתי הרבה צעירים עם הרכב הזה ואף אחד מהם

לא הצליח לנהוג 2 קילומטר רגוע , לעומת נהגים בגיל יותר מבוגר שמצליחים להנות מהרכב מבלי לגרום לכל הסביבה להיכנס לכוננות.

ולחבריה אני מאחל המון הצלחה שתמצאו רכב עם תגובות " אלימות " כמו שרציתם.

למה תמיד אנטי ? אל תזלזל יש גם צעירים עם ראש על הכתפיים שמגיל 0 מכוניות זה האהבה שלהם והם יודעים לעשות את השיקולים הנכונים ומבינים מה יש להם בידיים. אני יכול להגיד לך שאני אחד מהם וכמה שאני אוהב מכוניות חזקות והתגרזנויות אני יודע מה הזמן והמקום לכל דבר, ומה המגבלות שלי בתור נהג חדש. ואני יכול להבטיח לך שאני נוהג הרבה יותר רגוע ושקול מהחברים שלי שקיבלו אוטו מהעבודה של אבא ואמא וחושבים שהם בפרארי, וזה רק בגלל שאני חשוף לתרבות מוטורית מגיל צעיר....

אה כן ואני חושב שאם בכל זאת אתם קונים את האוטו לאח שלך, דבר ראשון קורס נהיגה מתקדמת...

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טימור,למרות שהדיון הוא על איכות האוטו ולא על יכולות הנהיגה של אח שלי,אני יכול להגיד לך רק דבר,זה שאני עבריין תנועה בגלל שהמדינה הזאתי עדיין במאה הקודמת ולא מקדמת ספורט מוטורי בגרוש ורק מנסה להציק לכולם,ובגלל שלימדתי את אח שלי לנהוג בגיל צעיר ברמה שלא ראיתי הרבה מבוגרים נוהגים בה אז כן,אני עבריין תנועה.

בארצות הברית אף אחד לא היה אומר מילה על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבריה יש סיבה שבגללה לא עולים לאופנוע 1000 סמ"ק מהיום הראשון

לא נוהגים עם חומרים מסוכנים על סמיטריילר בגיל 18 לאחר טסט,

מנסיוני האישי רק בצבא ילד בן 18 נוהג על משאית מעל 15 טון ישר אחרי קורס וכמה השתלמויות.

מישהו יודע כמה תאונות הם עשו? אם לא עדיף שלא תדעו.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...