Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעווץ לנורות בפנסים קדמיים?

שימו לב! השרשור הזה בן 5962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

חיפשתי ככה קצת על הנושא והבנתי שיש אפשרות לשים תחליף לקנסון,אמנם זה לא נראה בידיוק אותו הדבר אבל זה גם תחליף לא רע..

השאלה הראשונה שלי האם זה חוקי?

אם כן,איזה לקנות? איך זה הולך? יש יותר לבנות יש יותר כחולות? סליחה על הבורות אני ממש לא מתמצא..

קראתי על מספר נורות שאין בארץ,אני כרגע בארה"ב..אם תוכלו לתת לי דגם של נורה וקצת הסבר ופירוט זה יוכל להיות מצויין..~!

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום,

1. פירסמת את השאלה שלך בפורום הלא נכון.
  2. נסה לחפש את המונח PHILIPS BLUE VISION. אני בטוח שלאחר מכן לא תשארנה שאלות נוספות (ואם כן, תמיד אפשר להמשיך את אחד מאותם שרשורים קיימים).

בהצלחה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור , קרא את כללי פורום השיפורים לפני שאתה מפרסם הודעה .

מעביר לפורום הטכני .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, הנורות המדוברות הן MTEC COSMOS BLUE WHITE.

מאוד דומות לקסנון אם אתה מחליף גם את הנורת חנייה ללד כחול, או לבן.

אין כמעט הבדל בין קסנון 5K לנורות האלה.

לא ניתן להשיג בארץ.

מוכרים אותן בחול, יש לי זוג נורות כאלה חדשות באריזה שלא שמתי עקב מעבר לקסנון 8K.

אם אתה מעוניין צור קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום:)

מצטער שפתחתי את השרשור במקום הלא נכון..

אוקיי אז קראתי והבנתי שיש 2 סוגי נורות שהם נראות כמו הגוון האמיתי של הקסנון

הפיליפס והאמטק..

הפיליפס יותר לבנה אך מאירה חזק יותר מהאמטק

האמטק נותנת גוון יותר כחלחל ויותר קרוב לקסנון אמיתי..ולא ניתנות לרכישה בארץ..

אני בחול כרגע בכל מקרה ככה שאם אתם מכירים משהו יותר טוב מהנורות האלה,אני אשמח אם תשתפו..:)

איזה מ2 הנורות האלה נותנות גוון יפה יותר? אני לא רוצה שהן יאירו חלש יותר ממנורה רגילה שמגיעה על הרכב...זה בטוח..

ולשאלתי הראשונה-האם זה חוקי? או שיש אם זה בעיה כלשהי..

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מ2 הנורות האלה נותנות גוון יפה יותר? אני לא רוצה שהן יאירו חלש יותר ממנורה רגילה שמגיעה על הרכב...זה בטוח..

תודה!!

על קצה הלשון:

1.מבחינת גוון הכי קרוב לקסנון[יש לי ניסיון עם הפיליפס והMTEC] הMTEC לוקח בגדול[המון חברים שלי עם קסנון כבר שפטו בעצמם והיו כאילו שגם חשבו שבאמת יש לי קסנון עד שפתחתי מיכסה וחשפתי שלא.

2.מבחינת עוצמה :הפיליפס ניראות יותר למרחק מהMTEC,אולם גם הפיליפס וגם הMTEC יאירו מעט חלש יותר מנורת אוסרם רגילה בהתאמה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולם גם הפיליפס וגם הMTEC יאירו מעט חלש יותר מנורת אוסרם רגילה בהתאמה.

חבר,לא יודע מה לגבי הMTEC אבל הפיליפס בלו ויז'ן מאירות כמו הלוגן של אוסרם ואפילו יותר עוצמתי!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי איתם ,אז לא ![גם הפיליפס וגם הMTEC הותקנו באותו הרכב]

הפיליפס חזקות יותר מהMTEC זה בטוח אבל פחות עוצמתיות מאוסרם רגילות[ובטח שלא יותר חזקות].

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף , אבל גם אני מתעניין בנורות הנ"ל לפיאט אונו (מה לעשות לא שווה להשקיע קסנון באוטו הזה).

ועכשיו עשיתי חיפוש בEbay לנורות הנ"ל ונמצאו דגמים של H1-H7 השאלה איזה מהם אמורה להתאים לאונו???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה , האם למשהו יש מידע חד משמעי איזה H זה באונו??

ועוד שאלה הגיוני שהמחיר נע בין 30-50 דולר?? וכמה זמן בערך אמורות להחזיק מנורות כאלה , כמו מנורות רגילות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התקנת את הנורות נכון,לפני הפיליפס בלו ויז'ן היה לי אוסרם,ולאחר ההתקנה העוצמה היתה אותו דבר ואפילו יותר חזק בפיליפס!

אתה כותב "מנסיון של שלושת הנורות" אז מה אני כותב? סתם ניחושים לפי נתונים,מן הסתם גם לי יש ניסיון עם שתי החברות(אוסרם ופיליפס) אחרת לא היתי מגיב למה שכתבת.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שמישהו יעשה סוף ואחת ולתמיד אני לפחות ידע בבקשה!

ואני מדבר על הארץ איזה מנורות שהכי קרובות לקסנון הכי אמינות הכי טובות ומאיפה אפשר להשיג אותם??

שיהיה חד וחלק פעם אחת אני רוצה להחליף את המנורות בשברולט אופטרה 5 למנורות שיהיו הכי קרובות לקסנון

אור בהיר כחלכחל ואם אין אפשרות בארץ להשיג כחלכחל אז נסתפק בלבן

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...