Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קאווליר - למה אתם עושים את זה לעצמכם ?

4Runner
שימו לב! השרשור הזה בן 6049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכאן, נוצר הרושם, שהכלי ה"מוטרף" הזה נפוץ ובעל פוטנציאל, אז זהו, שלא, ולכן אני פותח ת'רד שנקווה שלא ינעל ע"י המנהלים.

הכלי כבד, רך, כל קשר בינו לבין התנהגות כביש או אחיזה מקרי בהחלט, נוסיף לכך אמינות לא מרשימה, גיר אוט' מסרס לחלוטין (3 הילוכים עתיקים) ומבחני ריסוק מזוויעים, ונקבל כלי שמצדיק את מחירו.

שמע כל מה שהוא רשם פה זה דיי נכון לא?

maxizem בקשר ללחרוץ דעות...

אף פעם לא ירדתי על האוטו ודווקא בשירשור האחרון נתתי לינק כדי לעזור.

אני פשוט שונא שיש השוואות מפגרות

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע כל מה שהוא רשם פה זה דיי נכון לא?

צודק..

אבל באותה מידה בדיוק אני יכול רשום את זה על הונדה סיויק ואני לא רואה שזה מונע מהרבה מאוד אנשים לזרוק שם טורבינות ולשבור עצמות...:twisted:

S2K-T...R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובגלל זה הסכמתי איתך בהודעה הראשונה שכתבתי!

אנשים לוקחים סיויק פשוטה עם מנוע סטנדרטי גודשים אותה בלי בעיה משפרים מתלים וצמיגים ועושים צרות להרבה רכבי ספורט

וזה כל היופי ברכבים ובפרויקטים הללו ...

לסיכום

http://www.youtube.com/watch?v=0X4UvOXvMy4 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

הייתי חייב

:lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טען שהיא מכונית שרירים.

מה שאני הסברתי זה שאנשים לא מבינים את המשמעות של מכוניות השרירים של פעם,כל הילדודס מתלהבים בעיקר מגומי השרוף....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים.

אם תשימו לב, לא התלהמתי, לא זילזלתי, ואפילו ביקשתי מהמנהלים קצת אורך רוח (תודה לכם עד כאן)

הקאווליר היה רק דוגמא לרכב שנקנה אך ורק עקב מחירו הזול, ורק אח"כ הבעלים עוצר לחשוב איך לשפר.

שוב, השירשור נפתח למרות שחששתי שהוא ידרדר למלחמת עולם (אירופה - אמריקה) אבל החלטתי לכתוב רק בגלל הנקודה שלפני רכישת רכב, צריך להגדיר מה רוצים ממנו, לחשוב על חלופות, ואם בכל זאת מוכנים להיכנס להרפתקה\פרויקט\משחק, אז לא בעיניים עצומות לרווחה, ד"א אני זוכר את עצמי עוזר פה ושם לבעלי קאווליר\נאון ושות'.

שמוליק: בקשר ללאון-4, אני לא חושב שהוא פאר היצירה, הוא לא.

אבל בתור רכב משפחתי 4 דלתות (ווטו של האשה על פחות) ובתור רכב שימושי למכולת, גן, בי"ס וילדים, הוא פשרה לא רעה בכלל, במיוחד באם משווים לWRX היקר יותר בקניה, באחזקה, בביטוח, בצריכת הדלק, ופחות טוב בשימוש יומיומי (של האשה 8))

מקווה שהבנתם ולא כעסתם יותר מידי

שבת שלום

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יגיב, כאחד שיש לו ניאון עם קוני ספורט ופרו קיט אייבך(ועוד כמה דברים קטנים ועוד דברים בדרך).

מי אתה שתגיד לי שאני לא יכול לשפר את הניאון?

תיקרא קודם קצת על הרקע של המכוניות ותראה עד לאן להגיע עם הרכבים האלו רק אחרי זה דבר .

והגיר המיושן הזה עם רק 3 הילוכים(אצלי בקרוב שינוי קטן נוסף) יכול להחזיק בקלות את ה250-290 סוסונים בלי חיזוקים ,שלך יצליח בזה?

dscf1356666666qd1.th.jpg

dscf138456656565vi8.th.jpg

ולידע כללי אני יודע שזה לא אוטו ספורט, אבל אני לא אוהב לישמוע שאוסרים עלי לשפר אותו.

Honda accord h22a manual

Honda civic powered by ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והגיר המיושן הזה עם רק 3 הילוכים(אצלי בקרוב שינוי קטן נוסף) יכול להחזיק בקלות את ה250-290 סוסונים בלי חיזוקים ,שלך יצליח בזה?

הוא רציני?

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שביצעתי חיפוש בעבור ה-FBODY כי זו הפעם הראשונה ששמעתי את המינוח הזה הבנתי שיש גם ABODY מאותו החיפוש.

אז הייתי שמח לדעת במה מדובר כשאומרים FBODY?

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FBODY זאת פלטפורמה של GM עליה בנו הקאמרו והפיירברד היא הייתה מורכבת מחצי שילדה ומרכב מלא.

ה ABODY זה הבסיס בעצם של המאסל קארס בעל שילדה מלאה היו גם מכוניות נוסעים רגילות על אותה שילדה

מכוניות מוכרות שבל, GTO ,442 וכו.

יש גם X בודי שזה ה וונטורה והנובה

ויש גם ל MOPAR את ה E ו B ו F בודי שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שמבין את שני הצדדים אני אוסיף את דעתי:

הקוואליר אולי ניתנת לשיפור, ואולי יש לה שוק אפטרמקרקט מטורף, לא יודע - לא בדקתי, אבל - לקנות אותה בשביל לשפר אותה כאשר אין לך איזה זיקה רגשית אליה ספציפית זה לא חכם. אנשים רואים תג מחיר זול על מנוע גדול ורצים לשפר, זאת הטעות.

זאת אומרת זאת לא טעות, אבל אנחנו בארץ - וכאן האפטרמרקט (ומשרד הרישוי) בעייתי לכל דבר שהוא לא PSA, "גולףביזה" או הונדה.

אל תגידו לי שאני לא מבין, המנוע באלמרה שלי מסוגל לסחוב כ250-300 סוסים בלי לפתוח אותו ונחשב לאחד ממנועי ניסאן הקטנים הנוחים ביותר לגדישה, אבל זה בטח לא הופך את הרכב לספורטיבי. (למרות שיש לו שילדה מטורפת. :D).

בקיצור - מי שרוצה לקנות רכב ולשפר - קוואליר זה אולי זול, אבל זה לא הכי נוח. מי שיש לו קאווליר ורוצה לדחוף בה BIGBLOCK - לבריאות אני בעד :D.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיחות שלכם מזכירות לי את השיחות שלי נגד שונאי הסיוויק.

אני תומך בשיפור של כל רכב, כל עוד הוא נעשה באופן חכם ולא חאפרי\זול.

אני מאוד ישמח לראות קוואליר משופרת בצורה טובה ומקצועית, רק חבל שרובן משופרות ליותר כוח ללא קשר לכביש ואני מאוד לא רוצה שאיזה אידיוט עם הרבה סוסים יתנגש בי כי הוא שיפר אוטו לא בצורה חכמה, כנל גם לסיוויקים, וכל שאר המכוניות בעצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...