Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 562
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עידן, זו זאת שדיברתה עליה יד ראשונה שמורה מרופא?

:lol:

...כן, עכשיו היא מחכה לדוקטור השני (לירוי).

:wink:

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונות.

עידן.

צחוק, צחוק, אבל יש אחת כזאת כחולה נוסעת (כל פעם רואים אותה חונה במקום אחר) בנתניה, בד"כ חונה ברח' הפורצים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק, צחוק, אבל יש אחת כזאת כחולה נוסעת (כל פעם רואים אותה חונה במקום אחר) בנתניה, בד"כ חונה ברח' הפורצים.

הדלתא הנתנייתית הזו מתגוררת בחנייה מתחת לבניין משותף בשכונה דתית.

אכן רואים אותה מסתובבת הרבה. פעם העליתי תמונות נוספות שלה מתצפית באיזור תעשייה. האגזוז שלה מוחזק ע"י כמה חוטים, שמוחזקים ע"י כמה חוטים אחרים. יש לה כתמי צבע על החלונות, מהטמבור הכחול הזה. גם הפגוש מתפורר, והבקליות סדוקות. בקיצור, היא נראית בדיוק כמו ביום שיצאה מהמפעל ברומניה :-)

a.jpg

aa.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפתח תקוה עוד 3 כאלה שנוסעות.

הדלתא הנתנייתית הזו מתגוררת בחנייה מתחת לבניין משותף בשכונה דתית.

אכן רואים אותה מסתובבת הרבה. פעם העליתי תמונות נוספות שלה מתצפית באיזור תעשייה. האגזוז שלה מוחזק ע"י כמה חוטים, שמוחזקים ע"י כמה חוטים אחרים. יש לה כתמי צבע על החלונות, מהטמבור הכחול הזה. גם הפגוש מתפורר, והבקליות סדוקות. בקיצור, היא נראית בדיוק כמו ביום שיצאה מהמפעל ברומניה :-)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש עליה שלט למכירה? אם כן אשמח לקבל את הטלפון כי אני לא מצליח לקרוא אותו מהתמונה שפרסמת (או לחלופין אם יש לך טלפון של הבעלים).

מישהו יכול לעוזר? אני מתכוון ל-124.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפתח תקוה עוד 3 כאלה שנוסעות.

אני לא מכיר כל כך את פתח תקוה, אבל ממעקב אחרי השרשור הזה של ענתיקות בדרכים, עושה רושם כאילו התחבורה (הפעילה) בעיר עדיין נמצאת בשנות ה-80'. דאצ'יות מסתובבות חופשי, טרנזיטים קשישים עובדים קשה, אמריקניות גדולות בשפע וכו'. פעם אחרונה שהייתי שם, ראיתי גם ב.מ.וו סדרה 6 ישנה נוסעת. ממש מוזיאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש בפתח תקוה לא מעט ענתיקות.

משום מה הבחנתי כי ריכוז גבוה של ענתיקות (גם נטושות וגם כאלה שנוסעות ביום יום) נמצא בשכונת שעריה.

אני לא מכיר כל כך את פתח תקוה, אבל ממעקב אחרי השרשור הזה של ענתיקות בדרכים, עושה רושם כאילו התחבורה (הפעילה) בעיר עדיין נמצאת בשנות ה-80'. דאצ'יות מסתובבות חופשי, טרנזיטים קשישים עובדים קשה, אמריקניות גדולות בשפע וכו'. פעם אחרונה שהייתי שם, ראיתי גם ב.מ.וו סדרה 6 ישנה נוסעת. ממש מוזיאון.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוטינסקי בפתח תקווה, ישנו מוסך אחד, אני לא זוכר את השם וכו',

אבל יש שם מספר רכבי אספנות[bMW אחד מהם מ-1950 ומטה] ועוד כמה שלדות מחלידות.

נצפו בקרית אונו,

הקורבט אומנם תהיה אספנות רק בעוד 20 ומשהו שנה אבל עדיין היא נראתה בתל אביב

והטנק 4X4 נראה בסוכנות מיצובישי

בעוד כשעתיים בערך, יועלו תמונות של:

SAAB + VOLVO + משהו אמריקאי גדול מאוד ואולי גם FORD GT אדומה, שהיא תהיה אספנות יפה כשאני יהיה אבא.

DSC00278.jpg

DSC00279.jpg

DSC00270.jpg

DSC00269.jpg

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית שברמזור היא אוסמוביל היה לאבא שלי 1 כזאת אפילו באותו צבע שהיתי ילד רק שלנו היתה עם גלגל מאחורה על הבגז. הרבה זמן לא ראיתי אחת כזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוטינסקי בפתח תקווה, ישנו מוסך אחד, אני לא זוכר את השם וכו',

אבל יש שם מספר רכבי אספנות[bMW אחד מהם מ-1950 ומטה] ועוד כמה שלדות מחלידות.

מוסך האחים ימין.

שייך לחברים.

בעלי המוסך חובבי מרצדס ולמנהל המוסך יש מספר רכבי אספנות.

הb.m.w היא משנת 1936-8. ומחקה ליומה(לא למכירה!)...

מצורפת תמונה של רכב דומה.

BMW%20de%201936%20Impecable.JPG

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה, מחכה, אבל לפחות היה מכסה אותה! כואב הלב!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ה-XXXמוביל, מה קרה להם? מה זה ולאן הם נעלמו[החברות עצמן], התאחדו לשברולט?

סיבוב קטן בקרית אונו, במספר רב של רחובות שאותם לא אפרט[כי אם אפרט תוך שבוע אונו תתרוקן מרכבי אספנות],

חיפושיות, וולוו, סמטינגמוביל, FORD GT, סאאב ועוד,

הסאאב והוולוו הירוקה למכירה,

ולסמטינגמוביל הייתה גם אחות, כנראה לחלקים, שלא נראתה היום.

DSC00322.jpg

DSC00323.jpg

DSC00324.jpg

DSC00325.jpg

DSC00326.jpg

DSC00327.jpg

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...