Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 562
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה? נסעת וחיפשת מה לצלם?

אך...... איזו פיאט 850.

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדרך לבריכה,

אז הארכתי את המסלול ועברתי ליד כל המכוניות שאני יודע איפה הן חונות.

יש עוד מספר מכוניות שלא ראיתי היום,

ובעבר היה ברחוב ממול הבית VW בימר[ככה קוראים לה?] במצב משוצפץ מבפנים לבחוץ וכשהיא מתניעה היא מעבירה בך גרום גרום =]

volkswagen_chameleonelectricbus.jpg

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה כל הכבוד על היוזמה.:-P

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בכפר יאסיף- סובארו, עם טאסות של מרצדס ועוד דברים (חובבי הסובארו מומלץ לא להסתכל :wink:).

ליד, 2 טרנספורטרים.(כנראה של אותם הבעלים).

IMG_0067.JPG

IMG_0068.JPG

IMG_0069.JPG

IMG_0071.JPG

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בכפר יאסיף- סובארו, עם טאסות של מרצדס ועוד דברים (חובבי הסובארו מומלץ לא להסתכל :wink:).

"מדהים":roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: אפשר ליצא אותה למזרח הרחוק.

שבוע טוב

בברכה אבי.

אסקורט MK1 בתהליך שיפוץ כאן

כל מידע על חלק למכירה\נטוש לאסקורט יתקבל בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? מדוע? מה הרכבים עשו לו שהוא הרס אותם כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-(:x

זוועה!!

לא מגיע לרכב,במיוחד שמדובר בדגם נדיר יחסית לסובארואים הישנים ,2 דלתות GL,אם אינני טועה.

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: WTF?

מעניין אם מתחת לכל הקרקס הזה עדיין מסתתרת סובארו שאפשר להציל.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר, יותר מקורי מזה אי אפשר... ;)

:loco:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...